Vos Luna en twee van haar welpjes.
Vos Luna en twee van haar welpjes. Foto: Kayleigh Schaarsberg

Welkomstfeest in bieb voor kinderen die Nederlands als tweede taal leren

zaterdag 16 november 2024 14:00

DRONTEN - Met de vos Luna kunnen gezinnen, die Nederlands als tweede taal leren, de bibliotheek in Dronten op een speelse manier verkennen. Op zaterdag 16 november (14 uur) verwerkomt de bibliotheek Luna met een feest voor kinderen van 6 tot 10 jaar.

“Luna neemt, samen met haar zeven kinderen, gezinnen mee op een avontuurlijke zoektocht”, aldus de bibliotheek, “De kinderen van Luna zitten verstopt tussen de boeken. Aan de deelnemers de taak om ze allemaal te vinden en de opdrachten uit te voeren.”

Tijdens het deze middag kunnen kinderen deelnemen aan allerlei creatieve activiteiten en ontdekken wat de bibliotheek te bieden heeft. Om nieuwkomers een warm welkom te bieden, spreekt Luna zowel Nederlands als Engels. In december worden Arabisch, Pools en Turks daaraan toegevoegd.