Flevo’s Mannenkoor vult Ludgeruskerk met ‘Why we sing’
vrijdag 29 mei 2026 20:00
DRONTEN - Het Flevo’s Mannenkoor geeft vrijdag 29 mei het jaarlijkse Voorjaarsconcert 2026 in de Ludgeruskerk in Dronten. Bijzonder dit jaar: zanggroep Akkoord treedt op als gastartiest.
Het concert draagt de titel “Why we sing” en begint om 20.00 uur in de Ludgeruskerk aan het Ludgerusplein 2. Het Flevo’s Mannenkoor bestaat al meer dan vijftig jaar en heeft leden uit een groot deel van Flevoland. Het koor is een algemeen vierstemmig mannenkoor met een breed en gevarieerd repertoire.
Gastoptreden van Akkoord
Een extra hoogtepunt is het gastoptreden van zanggroep Akkoord uit Dronten. Deze groep telt ruim veertig zangers en zangeressen en trad onlangs nog op in poptempel Paradiso. Akkoord staat onder leiding van koorleider Paul Drost en heeft een repertoire dat loopt van pop tot klassiek.
Pianist Heather Roos Pinkham begeleidt het Flevo’s Mannenkoor. Dirigent Paul Michèl Tijssen leidt het concert en begeleidt zanggroep Akkoord op de piano.
Drukke periode
Het concert is de afsluiting van een intensieve periode. Het koor verhuisde naar een nieuwe repetitieruimte in de Ludgeruskerk en gaf kleine concerten in de Regenboog en de Herberg. Ook verleende het koor zoals al tientallen jaren gebruikelijk medewerking aan de 4 mei-herdenking op het Meerpaalplein.
Praktische informatie
Het concert vindt plaats op vrijdag 29 mei en begint om 20.00 uur in de Ludgeruskerk aan het Ludgerusplein 2 in Dronten. Toegangskaarten kosten € 15,00, inclusief pauzeconsumptie. Kaarten zijn te koop bij Primera in Dronten en via www.flevosmannenkoor.nl. Aan de deur zijn ook nog kaarten verkrijgbaar, zolang de voorraad strekt.
