Afbeelding
Brandweer Biddinghuizen

Brandweer urenlang in de weer met brand in stapel hout aan Bremerbergdijk

112

BIDDINGHUIZEN - De brandweer is vanaf vanmiddag half vijf tot na zevenen bezig geweest met het blussen van een brand in een stapel hout aan de Bremerbergdijk bij Biddinghuizen. Omdat het om een waterwingebied gaat en de brandweer zelf ook water nodig had, werd de brand al vrij snel opgeschaald naar ‘grote brand’.

Behalve de brandweer uit Biddinghuizen werd ook het korps in Dronten ingeschakeld, evenals korpsen uit Elburg en Oldebroek.

Brandweer Flevoland meldt dat het gaat om ‘een stapel hout’. De brandweer in Biddinghuizen spreekt over ‘een bosbrand’ en de collega’s uit Elburg over ‘een grote bult met groenafval, wat voor de nodige rook zorgde’.

Nablussen

Nadat rond half acht het sein ‘brand meester’ werd gegeven, kondigde Brandweer Flevoland aan dat het nablussen nog enige uren in beslag zou nemen. ,,Een deel van de Bremerbergdijk en het fietspad parallel daaraan is voorlopig afgesloten vanwege nablussen”, publiceerde de gemeente Dronten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Gehaakte vlinders bieden troost na verlies van kleinkind: ‘Ik denk aan dit lieve mannetje en wat hij teweeg heeft gebracht’ 26 jul, 16:06
Steentjes: 31 grindsteentjes (kwartsiet), 5 stukjes schrijfkrijt, 1 spijkerkop bekleed met lood en 2 spijkers.
De Zuiderzeewrakken vertellen (2) 26 jul, 09:31
Afbeelding
Gratis programma voor 65-plussers in Dronten 25 jul, 09:55

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.