Afbeelding
Foto: Politie.nl

Bedrijfspand aan de Oude IJssel gesloten na explosie: Twee incident bedrijventerrein in twee weken

112

DRONTEN – Een bedrijfspand aan De Oude IJssel op bedrijventerrein Business Zone Delta is zaterdag 19 april op last van burgemeester Jean Paul Gebben voor drie weken gesloten. De maatregel volgt op een explosie in de nacht van vrijdag 18 april. De politie onderzoekt momenteel de oorzaak van het incident.

De sluiting is bedoeld om de openbare orde te herstellen en herhaling te voorkomen. De burgemeester nam het besluit in overleg met de politie en het Openbaar Ministerie. 

Twee weken eerder in de nacht van 4 op 5 april was er ook al een explosie op het bedrijventerrein. Of de twee incidenten met elkaar verband houden is nog onduidelijk.

Inwoners die vermoedens hebben over criminele activiteiten in een woning of bedrijfspand, kunnen dit melden bij de gemeente of politie. Anoniem melden kan via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000 of via www.meldmisdaadanoniem.nl.

John van Weeghel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Auto's op het IJsselmeer.
Gratis vertelvoorstelling over 40 jaar provincie Flevoland 9 mei, 08:31
Pas van Dronten
Pas opent deur voor toeristen in Dronten 8 mei, 17:03
Afbeelding
Inloopavond voor ouders die een kind verloren in bibliotheek Dronten 8 mei, 15:04

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.