At Sea
At Sea ©maartenheijenk.nl

Commissaris van de Koning bezoekt VNK en GEMA in Biddinghuizen en restaurant At Sea

Algemeen

BIDDINGHUIZEN - Commissaris van de Koning Leen Verbeek brengt komende dinsdag (2 oktober) een bezoek aan twee bedrijven in Biddinghuizen en een restaurant in Dronten.

Na een ontvangst en lunch met B en W van Dronten in het gemeentehuis staat een bezoek aan twee bedrijven gepland. Bij VNK Herbs aan de Loofkapper in Biddinghuizen wordt het gezelschap ontvangen en rondgeleid door directeur Bauke van der Veen. Bij GEMA Apparatenbouw BV aan de Plantweg verzorgt directeur Wouter Timmer de ontvangst en rondleiding.

Het bezoek wordt samen met leden van de gemeenteraad afgesloten bij restaurant At Sea aan de Drontermeerdijk in Dronten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Waarom Kampen? Frederique van Winsen: ook al woon ik in Diemen, een bezoek aan Kampen voelt als thuiskomen! 14 uur geleden
Afbeelding
Waarom Kampen? Jantine Jimmink verhuisde van Amsterdam naar Kampen voor een betaalbaar thuis in de historische binnenstad. 14 uur geleden
Wethouder Duvekot
Peter Duvekot (Dronten Sociaal) gekozen tot voorzitter Nederlandse Vereniging voor Raadsleden 14 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.