Bianca Boutkan uit Dronten één plekje hoger op Flevolandse PVV-lijst dan in 2016
AlgemeenDRONTEN - Bianca Boutkan uit Dronten staat voor de komende statenverkiezingen zevende op de kandidatenlijst van de PVV. Lijsttrekker is Chris Jansen uit Almere.
Vier jaar geleden stond de Drontense één plaatsje lager op de Flevolandse PVV-lijst: achste. Haar partij kreeg toen zes zetels, maar een dag na de verkiezingen kreeg ze te horen dat ze dankzij voorkeurstemmen alsnog in de Provinciale Staten was gekozen.
Kandidatenlijsten statenverkiezingen
PVV
- Chris Jansen - Almere
- Willem Boutkan - Almere
- Kees Kok - Almere
- Irene Joosse - Almere
- Jan Meindert Keuter - Urk
- Sander Homan - Lelystad
- Bianca Boutkan - Dronten
- Ramona Aukes - Almere
- Jan Wakker - Urk
- Nico Outhuijze - Lelystad
- Hendrik Wakker - Urk
- Ashwin van Stormbroek - Lelystad
- Toon van Dijk - Almere
50Plus
- Paul van der Starre
- Marc van Rooij
- Willem Herrebrugh
- Marina Reigwein
- Rafaella Pouw
- Frank de Kruijf
- Caroline Schipper
- Freek Appel
- Rhianna Gralike
- Pim Reinders
- Erik Boshuijzen
CDA
- Jan Nico Appelman (Lelystad)
- Chris Schotman (Dronten)
- Hennie Bogaards (Noordoostpolder)
- Johan van Slooten (Urk)
- Wim Klink (Zeewolde)
- René Claessens (Almere)
- Jennie Kempenaar-van Ittersum (Dronten)
- Klaas Brouwer (Urk)
- Jeltje Vliegenthart-Kuiken (Almere)
- Wim Hijmissen (Lelystad)
- Lucia Fer
- Henk Suelman
- Bjorn Hanekamp
- Dirk Minne Vis
- Jan Cees Vogelaar
- Romke Kinderman
- Cees van der Lans
- Kees Sanderse
- Carla van Dongen van de Wiel
- Egge Jan de Jonge
- Robbert van Woerden
- Paul van Gool
- Andries Greiner
- Wobbe Bouma
- Marianne Luyer
ChristenUnie
- Harold Hofstra (Lelystad)
- Tamara Strating? (Zeewolde)
- Lubbert Schenk (Urk)
- Bryant Heng? (Almere)
- Chris van Veluwen (Lelystad)
- Henriëtte van Keulen? ?(NOP)
- Justin den Harder? (Dronten)
- Peter van der Bijl? (Almere)
- Gerdine Post (Urk)
- Jannine van Schothorst (Urk)
- Arjan Kremer (Zeewolde)
- Auke Hoefnagel? (NOP)
- Farshid Seyed Mehdi (Almere )
- Klazien Jansen (Dronten)
- Annet Bijleveld (Lelystad)
- Daniëlle Bakker (Urk)
- Benjamin van Bilsen (Dronten)
- Kees Hendriksen (Almere)
- Ab de Jong? (NOP)
- Nick Mills (Almere)
- Alette Dokter (NOP)
- Gerrit Meun (Urk)
- Joannah Amoah (Lelystad)
- Jan-Eric Geersing (NOP)
- Johanna Kramer (Urk)
- Klaas Quist (NOP)
- Rob Koelewijn? (Almere)
- Hans van Dijk? (Almere)
- Berend Okma (Lelystad)
- Erik van de Beld (Zeewolde)
- Marianne Witteveen (Dronten)
- Roelof Siepel (Dronten)
- Lloyd Ferdinand (Almere)
- Aldrik Dijkstra (Almere)
- Elly van Wageningen (Lelystad)
- Anjo Simonse (NOP)
- Jaap Oosterveld (Dronten)
- Ewout Suithoff? (Zeewolde)
- Freek Brouwer (Urk)
D66
- Tiko Smetsers
- Yvonne den Boer-Schwagermann
- Noortje Visser
- Paul Vermeulen
- Bas van Klompenburg
- Mostapha El Madkouri
- Erik Kunst
- Jeroen Kok
- Wim van Wegen
- Ton van Aalderen
- Kees Kortleve
- Ineke van Haarlem
- Rachel de Haan
- Thom Ummels
- Sanne de Wilde
- Jan Lems
- Cocky Kuipers
- Roy Brogge
- Rachida Moreiro Figueirado
- Peter Schot
- Rob van der Schans
- Angela Weerden
- Johan de Muynck
- Shasta Rötscheid
- Michiel Rijsberman
GroenLinks
- Bas de Reus (Lelystad)
- Corina Straatsma (Almere)
- Steven Vrouwenvelder (Almere)
- Hicham Ismaili Alaoui (Lelystad)
- Iris Brouwer (Lelystad)
- Sadhana Boejhawan-Mangroo (Almere)
- Martin Minnema (Almere)
- Riet van der Wee (Dronten)
- Els van Lopik (Zeewolde)
- Myrte van der Zwet (Almere)
- Albert Bleijenberg (Dronten)
- Sandra Schrijver (Noordoostpolder)
- Arjan Dekking (Almere)
- Paul Vermast (Dronten)
- Hylke Hekkenberg (Noordoostpolder)
- Iris Gadellaa (Almere)
- Sjaak Kruis (Lelystad)
- Gerda Lenselink (Almere)
- Leo Broekhuis (Dronten)
- Nel van Dijk (Almere)
- Ellen van den Berg (Lelystad)
- Indira Draijer (Almere)
- Alida Laurense (Almere)
- Simon Miske (Dronten)
OPA
- Wout Jansen
- Gerben Laagland
- Hendrien Exel
PvdA
- Willem de Jager (Lelystad)
- Dania Al-Obaidi (Almere)
- Abassin Nessar (Almere)
- Farid Boundati (Emmeloord)
- Roelf Raterink (Dronten)
- Monique Dubois (Almere)
- Binh-An Nguyen (Lelystad)
Partij voor de Dieren
- Leonie Vestering
- Jesse Luijendijk
- Erik Puijk
- Sylvia Kers
- Linda Kemper
- Marjolijn Veenstra
- Kees Vlak
- Kees Kielen (Dronten)
- Pablo Moleman
- Francis van Staa
- Arno-Jan Boere
- Melissa Bax
SGP
- Sjaak Simonse, Ens
- Bram Hanse, Emmeloord
- Louw van der Zwan, Urk
- Gerrit Jan Baarssen, Urk
- Karst Pleijsier, Emmeloord
- Nathanaël Middelkoop, Urk
- Teun Woord, Urk
- Jan Willem Bakker, Urk
- Teun Pasterkamp, Urk
- Sjoerd de Boer, Tollebeek
- Gerrit Jan van der Haar, Lelystad
- Dirk Taanman, Urk
- Humphrey Venitiaan, Almere
- Hendrik Jan Romkes, Urk
- Geert Post, Urk
- Henk van Veen, Tollebeek
- Minne Veldman, Urk
- Meindert Bleijenberg, Lelystad
- Jacob van Veldhuisen, Urk
- Jelle Schenk, Emmeloord
- Eric Jan de Jong, Almere
- Cees Kramer, Urk
- Erwin Livestro, Dronten
- Harry Kamphuis, Emmeloord
- Abbetjes Meindert de Boer, Urk
- Bram Versprille, Zeewolde
- Kees de Vries, Urk
- PIet Moens, Luttelgeest
- Leonoard Bogerd, Urk
- Peter Hildering, Urk
SP
- Frans Mulckhuijse ??(Almere)
- Maike Müller?? (Almere)
- Henk van der Linden ??(Almere)
- Derk Engberts??? (Noordoostpolder)
- John Cocu ????(Almere)
- Serge Dekker ???(Almere)
- Denise van Sluijs ???(Noordoostpolder)
- Dimitri Sessink ???(Lelystad)
- Christian Romkes ???(Urk)
- Jan Preuter???? (Dronten)
- David de Vreede??? (Almere)
- Anneke Popa??? (Dronten)
- Alexander Sprong ???(Lelystad)
- Mats Dekker ???(Noordoostpolder)
- Rayeed Nasibdar??? (Almere)
- Froukje Linde ???(Lelystad)
- Tjitske Hoekstr? (Noordoostpolder)
- Piet Breukel??? (Dronten)
- Azhar Naeem ???(Almere)
VVD
- Jan de Reus (Lelystad)
- Ellentrees Muller (Almere)
- Janet Klijnstra-Rippen (Lelystad)
- Franco Achtien (Almere)
- Mirjam Smeels-Zechner (Almere)
- Henri van Ulsen (Nagele)
- Jan de Haan (Lelystad)
- Elise Broen (Almere)
- Thijs de Jong (Dronten)
- Sabrina van Bemmel (Lelystad)
- Theo Vullink (Dronten)
- Monique van den Berg (Almere)
- Philip ten Napel (Urk)
- Tom Veldhuis (Lelystad)
- Marlies van der Tooren (Lelystad)
- Rene van Schaijk (Zeewolde)
- Ton Kehl (Emmeloord)
- Oele Steenks (Swifterbant)
- Mandy Schipper (Almere)
- Jaap Lodders (Zeewolde)