Jacob van Olst
Jacob van Olst archieffoto

Twee lijsttrekkers uit Dronten bij waterschapsverkiezingen: Bouwmeester en Van Olst

Algemeen

DRONTEN - Uit de tot nu toe gepubliceerde kandidatenlijsten voor de waterschapsverkiezingen blijkt dat er twee lijsttrekkers uit Dronten zijn: Jacob van Olst (Water Wonen en Natuur) en Arjen Bouwmeester (ChristenUnie/SGP).

De verkiezingen worden gehouden op woensdag 20 maart, tegelijk met de verkiezingen voor Provinciale Staten.

Kandidatenlijsten Waterschapsverkiezingen

1. Water Wonen en Natuur

  1. Jacob van Olst (Dronten)
  2. Janneke Ottens (Lelystad)
  3. Jan Nieuwenhuis (Zeewolde)
  4. Jo Caris (Almere)
  5. Moes El Mhassani (Lelystad)
  6. Anne Jansen(Noordoostpolder)
  7. Jan Spel (Almere)
  8. Cees Amsing (Almere)
  9. Margriet Papma ( Lelystad)
  10. Hans Dorreboom (Dronten)
  11. Tom van der Wal (Almere)
  12. Roelf Raterink (Dronten)
  13. Willem Bodde (Lelystad)
  14. Laura Bouwmeester (Almere)
  15. Bart Fokkens (Lelystad)?
  16. Gerda Lenselink (Almere)
  17. Gerda Lenselink (Almere)
  18. Herman Linzel (Almere)
  19. Els van Lopik (Zeewolde)
  20. Cees Okkerse (Lelystad)
  21. Ciska van Rijn (Almere)
  22. Frits Rutgers (Dronten)
  23. Frans Jan Schuurman (Almere)
  24. Paul Stortelder (Lelystad)

2. VVD

  1. Tom Vereijken (Rutten)
  2. Anne Kolmer
  3. Harold Westhuis

3. ChristenUnie/SGP

  1. Arjen Bouwmeester (Dronten)
  2. Jacob de Borst (Urk)
  3. Andries Poppe (Nagele)
  4. Sjaak de Pater (Zeewolde)
  5. Jan van Dijk (Lelystad)
  6. Tunis Hoekstra (Urk)
  7. Roelie Bosch-Nijeboer (Almere)
  8. Kees Versprille (Kraggenburg)
  9. Albert Woord (Urk)
  10. Hans van Horssen (Espel)
  11. Menko Oosterhuis (Zeewolde)
  12. Jelle van Veen (Urk)
  13. Jelte Hoving (Almere)
  14. Berend Limburg (Tollebeek)
  15. Rinus de Jonge (Almere)
  16. Rijkert Blokhuis (Zeewolde)
  17. Jan van Haaften (Urk)

4. CDA

  1. Maarten Hofstra (Lelystad)
  2. Roelof Oost (Urk)
  3. Rein Zuidema (Zeewolde)
  4. Marcel van Dongen (Lelystad)
  5. Willem Foppen (Urk)

5. Werk aan Water

  1. Bert Philipsen (Rutten)
  2. Marie-Carlen Slootman-Claassen (Espel)
  3. Ton Kempenaar (Dronten)
  4. Marinus Riepma (Luttelgeest)
  5. Theo Hoogendoorn (Dronten)
  6. Henk Noome (Biddinghuizen)
  7. Peter Hilgers (Zeewolde)
  8. Douwe Monsma (Zeewolde)
  9. Bert Talens (Almere)
  10. Marjan van den Wijngaard-van der Tol (Biddinghuizen)

6. 50Plus

  1. Freek Appel (Lelystad)

7. Algemene Waterschapspartij

  1. Herman Zwaaf (Lelystad)
  2. Ed Rehorst (Almere)
  3. Jiry de Waal (Emmeloord)
  4. Otto Paans (Swifterbant)
  5. Joep Mooren (Almere)

8. OPA

  1. Hans Paul Burger (Almere)
  2. Mia Laagland
  3. Ruud van Amstel
  4. Gerben Laagland
  5. Wout Jansen

Afbeelding
AIR, Arooj Aftab, Miles Kane en Jonny Greenwood (Radiohead) op Lowlands 20 uur geleden
Afbeelding
Agenda zaterdag: Opwekking, open huis voedselbank, G-korfbal, Peppa, voetbal 21 uur geleden
Afbeelding
Onderzoek naar arbeidsmigranten en permanente bewoning Boschberg en Bremerberg 21 uur geleden