Provinciehuis in Lelystad.
Provinciehuis in Lelystad. Provincie Flevoland

Groei aantal banen in gemeente Dronten vorig jaar veel kleiner dan in 2016 en 2017

Algemeen

DRONTEN - Het aantal banen in de gemeente Dronten is het afgelopen jaar met 296 (1,8%) toegenomen. Die groei is veel kleiner dan in 2016 en 2017, toen er respectievelijk 417 en 414 banen bij kwamen. Dat schrijft de provincie Flevoland naar aanleiding van haar werkgelegenheidsonderzoek 2018.

De toename zit ‘m in de gemeente Dronten verhoudingsgewijs vooral in de horeca, gevolgd door informatie en communicatie. In de horeca kwamen er 94 banen bij, een toename met 15,7%, in de informatie en communicatie ging het om 48 banen (13,0%).

Ook de industrie en nutsbedrijven (126 extra banen), de handel (86 banen) en de gezondheidszorg (79 banen) gaven een flinke groei te zien. Daar tegenover stond een afname van 72 banen bij de zakelijke en financiële diensten.

  • Bron: Vestigingenregister Flevoland
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Asv Dronten in de aanval tegen VSCO'61
Veel kilometers voor asv Dronten 1 en Vrouwen 1: KNVB deelt competities in 7 aug, 08:02
Verboden te zwemmen in de Havenkom.
Zwemverbod Hanzekwartier: past dat nog bij ‘Waterrijk Dronten’? 6 aug, 17:03
Afbeelding
BAS begint voorbereiding met oefen- en bekerduels 6 aug, 14:01