Oliebollenbakkersgilde van protestantse gemeente bakt ook dit jaar zo’n 24.000 oliebollen

Algemeen

DRONTEN - Het oliebollenbakkersgilde van de Protestantse Gemeente Dronten gaat ook dit jaar zo’n 24.000 oliebollen bakken. De kerk rekent op een opbrengst van 10.000 euro, die wordt verdeeld over drie goede doelen.

De actie wordt voor de dertiende keer gehouden. Oliebollen kunnen kunnen online worden besteld en kunnen op oudjaarsdag tussen 10 en 12 uur worden afgehaald in kerkcentrum De Ark. De kosten bedragen 8 euro per twaalf stuks.

Goede doelen:

  1. Sportclub Flevostar: sporten voor mensen met en zonder beperking.
  2. Stichting Vaarwens: maakt boottrips mogelijk voor ernstig zieke mensen met een beperkte levensverwachting.
  3. Stichting Sparrow: biedt kansarme jongeren op de Filipijnen een opleiding en kans op een goede baan zodat zij kunnen leven boven de armoedegrens.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Beachclub Zuiderzee
Horecaondernemer Majid Bouhtat neemt beachclub over in Biddinghuizen op EuroParcs Zuiderzee Ingezonden gisteren
Beachclub Zuiderzee
Horecaondernemer Majid Bouhtat neemt beachclub over in Biddinghuizen op EuroParcs Zuiderzee Ingezonden gisteren
Afbeelding
Een Boompje Opzetten | De sierappeltjes aan de Gaffelstraat Een Boompje Opzetten 13 mei, 16:04

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.