Afbeelding
Foto: ©maartenheijenk.nl

MeerSamen schenkt koffie in Denksportcentrum: ,,Aanspraak is gegarandeerd”

Algemeen

DRONTEN - Stichting MeerSamen schenkt op de vrijdagmiddagen 8, 15 en 22 september (13:30 uur) koffie in het Denksportcentrum aan De Oost. Dat gebeurt in het kader van de strijd tegen eenzaamheid. ,,Aanspraak is gegarandeerd”, aldus de stichting.

Iedereen die zin heeft in gezelligheid en een praatje is welkom bij deze vrije inloop. Behalve koffie is er ieder keer een wisselende activiteit waar de bezoekers vrijwillig aan mee kunnen doen. ,,Denk aan spelletjes, puzzelen, handwerken of knutselen”, licht Yvon Bus van MeerSame. toe, ,,Maar je mag ook iets anders doen en als je alleen komt voor een bakkie en een praatje is dat ook helemaal oké.”

Als de eerste drie middagen een succes zijn, gaat MeerSamen ermee door en komt er op 29 september een feestelijke opening.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.