De oranje bus van de bibliotheek.
De oranje bus van de bibliotheek. Foto: aangeleverd

Bibliotheek met bus op markt in Biddinghuizen: “Bespreek wat er mogelijk is”

Algemeen

BIDDINGHUIZEN - De bibliotheek staat op woensdag 17 april (13:30 uur) met een oranje bus op de weekmarkt in Biddinghuizen. “Hier kun je terecht voor je vragen over lezen, lenen en leren”, aldus de bibliotheek.

Vanuit de bus vertelt Nienke Knoester wat er allemaal gebeurt in het de bibliothekenvestiging in het educatief centrum in Biddinghuizen: “Vraag wat de bibliotheek kan betekenen voor jou. Onder het genot van een kopje koffie of thee bespreek je wat er mogelijk is. Nienke geeft advies en helpt je jouw weg te vinden.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Andre de Groot deelnemer vanaf de eerste proef, Joost Meijs voorzitter Raad van Bestuur Coloriet, Gerrit Bleeker bestuurdlid BV de Regenboog en secondant en Barry Hoogezand wethouder Sportzaken.
Nieuw seizoen rolstoelbiljart geopend in De Regenboog Dronten door wethouder Hoogezand (Video) Video 5 uur geleden
Afbeelding
Chillpoint in Dronten-Midden krijgt voetbaltafel van Drontenaar 6 uur geleden
Afbeelding
Winterwereld Dronten keert terug op Meerpaalplein: schaatsen, curling en Wintercafé 8 uur geleden