2 Brothers on the 4th Floor op het Meerpaalplein.
2 Brothers on the 4th Floor op het Meerpaalplein. Foto: Judy Honing Fotografie

Jaren negentig keren terug bij Meerpaaldagen: “Allemaal zin in een feestje”

Algemeen

DRONTEN - De Meerpaaldagen keerden op vrijdagavond terug naar de negentig met 2 Brothers on the 4th Floor. “Het was een drukbezochte avond met allemaal bezoekers die zin hadden in een feestje”, zag  coördinator Erik Hartgring

Het was voor de veiligheidsdiensten dus een rustige avond, maar dat gold niet voor de feestmassa die losging op DJ Marc Bakker, Groove Department, feestact Lanterfantje en 2 Brothers on the 4th Floor. Laatstgenoemde maakte furore in de jaren negentig. Opvallend genoeg zong vooral de jeugd iedere hit mee. 

Voordat het feestgedruis in de tent op gang werd gebracht door DJ Marc Bakker werd er een grote vrijdagmiddagborrel gehouden. Mede-initiatiefnemer Dennis Thie: “Dit was nog maar de tweede keer en, als het aan mij ligt, zeker niet de laatste keer.”

Afsluiting op zaterdag 

Zaterdag wordt het festival afgesloten met onder anderen Russo en Straatwaarde. Overdag is er een carrière-evenement in de tent op het Meerpaalplein en een braderie in winkelcentrum Suydersee. Daarnaast zijn er weer talloze activiteiten in De Meerpaal en door het centrum. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Burendag in beeld: zo zag het er in Dronten uit (8 Foto’s) 8 Foto’s 3 uur geleden
De Houtribdijk tussen Lelystad en Enkhuizen.
Rijkswaterstaat beperkt zwaar verkeer op Houtribdijk vanwege scheuren in bruggen 6 uur geleden
Afbeelding
Meerpaal daagt jonge makers uit om een eigen kunstwerk te maken rond het thema ‘in beweging’ 21 uur geleden