Berber Dijkman winnaar van Grote Prijs van Dronten
Berber Dijkman winnaar van Grote Prijs van Dronten Foto: Wilma Frentz

Berber Dijkman winnaar Grote Prijs van Dronten

Algemeen

DRONTEN - De winnaar van de Grote Prijs van Dronten is Berber Dijkman. Zij was met haar paard Imoya Dice het beste op het parcours met een springhoogte van 1,40 meter.

Eric ten Cate (tweede) en Bas Moerings (derde) complimenteren de top drie van de Grote Prijs. Het main-event van Indoor Dronten keerde na jarenlange afwezigheid, vanwege de bouw van een nieuw hippisch centrum, weer terug op het programma. Een aantal bekende topruiters sprongen mee om de winst in de Flevodrome, waaronder oud-olympiër en winnaar van Jumping Amsterdam 2025 Marc Houtzager. Hij behaalde de barage, de finaleronde, niet.

Tekst loopt door onder de foto.


Burgemeester Jean Paul Gebben reikte de Grote Prijs uit aan de winnaar. - Wilma Frentz

Berber Dijkman ontving de bokaal uit handen van burgemeester Gebben. “Wat een weekend”, schrijft Gebben op social media. “De sfeer was ongekend, mede dankzij de inzet van organisator Peter Rinkel en zijn team van 110 vrijwilligers, die alles in goede banen leidden.”

In de middag werd de Kleine Grote Prijs van Dronten, springhoogte van 1,35 meter, verreden. Hier was de winnaar Pim Mulder met zijn paard Lidante 2.

Burgemeester Jean Paul Gebben reikte de Grote Prijs uit aan de winnaar.
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie