Alzheimer Café.
Alzheimer Café. Foto: Flevomeer Bibliotheken

Wat als thuis wonen niet meer gaat? Alzheimer café in Biddinghuizen

Algemeen

BIDDINGHUIZEN - We willen allemaal zo lang mogelijk in ons eigen huis blijven wonen, en vaak kan dat ook. Maar wat als je zorgafhankelijk wordt, bijvoorbeeld bij dementie, en je mantelzorger wegvalt? Wat moet er geregeld worden als je naar een verpleeghuis gaat, en wie regelt dat?

Tijdens het Alzheimer Café in Bibliotheek Biddinghuizen geeft Marjan Visser, zorgbemiddelaar bij Stichting Coloriet, antwoord op deze en andere vragen. Stichting Coloriet is een zorgorganisatie die ouderen ondersteunt in Flevoland, met diensten zoals thuiszorg, dagbesteding, behandeling en revalidatie.

Het Alzheimer Café biedt ruimte voor ontmoeting en informatie over leven met dementie. Meer informatie is te vinden op de website van Alzheimer Nederland: www.alzheimer-nederland.nl

Het café is dinsdag 25 maart in FlevoMeer bibliotheek Biddinghuizen aan de Akkerhof 1. Inloop vanaf 13:45 uur en aanvang: 14:00 uur. Toegang is gratis.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Betty Krooneman met haar boek Veelkleurige Hoop
Van de directiekamer naar de huiskamer: het indringende verhaal van Betty Krooneman. Ingezonden 19 uur geleden
Afbeelding
Economische motor moet centraal staan bij Statenverkiezingen 22 uur geleden
De winnaars van vorig jaar.
Verkiezing ‘MKB-ondernemer van NU, Regio Zwolle’ gestart 23 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.