Afbeelding
Foto: F. van der Werff

Dansers van Divine Dance Center schitteren in show ‘Shine’

Algemeen

DRONTEN – In een bomvol theater De Meerpaal bracht Divine Dance Center op zondag 29 juni de dansvoorstelling ‘Shine’ ten tonele. Onder leiding van eigenaresse Marion Elskamp dansten leerlingen van jong tot volwassen op hoog niveau in een programma met 32 choreografieën.

De show was het resultaat van een jaarlange voorbereiding door dansdocenten en leerlingen. De optredens varieerden van modern en hiphop tot klassiek ballet. Opvallend was de brede deelname: peuters, tieners en volwassenen deelden samen het podium. De uitvoering oogstte lof van het publiek, dat sprak van een professionele en creatieve voorstelling.

Elskamp kijkt tevreden terug: “Het is prachtig om te zien hoe dans mensen verbindt en zoveel plezier brengt.” Na het succes van ‘Shine’ richt Divine Dance Center zich alweer op de voorbereidingen voor een volgende voorstelling.

John van Weeghel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Waarom Kampen? Frederique van Winsen: ook al woon ik in Diemen, een bezoek aan Kampen voelt als thuiskomen! 2 uur geleden
Afbeelding
Waarom Kampen? Jantine Jimmink verhuisde van Amsterdam naar Kampen voor een betaalbaar thuis in de historische binnenstad. 3 uur geleden
Wethouder Duvekot
Peter Duvekot (Dronten Sociaal) gekozen tot voorzitter Nederlandse Vereniging voor Raadsleden 3 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.