Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Kunst in volle bloei: zes kunstenaars exposeren in Aeres Bedrijvencentrum Dronten

Algemeen

DRONTEN - Van 9 augustus tot en met 8 november toont Stichting Kunstraad Dronten een diverse tentoonstelling aan De Drieslag 30 in Dronten. De expositie is gratis toegankelijk tijdens werkdagen van 8.00 tot 17.00 uur.

Dronten vormt deze zomer en herfst het decor voor een gevarieerde kunsttentoonstelling in het Aeres Bedrijvencentrum. Stichting Kunstraad Dronten biedt met deze expositie een podium aan zes kunstenaars met uiteenlopende stijlen en disciplines. Van schilderijen en beeldhouwwerken tot handgemaakte sieraden: de tentoonstelling laat bezoekers kennismaken met kunst in al haar vormen.

Henny Schaapman combineert klei, staal, druktechnieken en collage in zowel 2D- als 3D-werk, waarin natuur en alledaags leven de hoofdrol spelen. Sandra Gordijn toont handgemaakte zilveren sieraden met een persoonlijk verhaal, waarbij vakmanschap en emotie samensmelten.

Mariëtte Gralike-Harmelink werkt impressionistisch en kleurrijk, met mensfiguren als terugkerend thema. Mieke Diekmann vertaalt persoonlijke indrukken, muziek en beelden intuïtief naar schilderijen en bronzen sculpturen. Marlies Huurman, die dagelijks werkt vanuit haar atelier op zolder, schildert met olieverf en houtskool geïnspireerd op mensen en plekken als de Parijse Place du Tertre. Anneke Bagerman rondt het geheel af met schilderijen waarin eenvoud en natuurlijke schoonheid samenkomen.

Volgens voorzitter Aad Gordijn wil de Kunstraad kunst zichtbaar en toegankelijk maken voor een breed publiek: “We zijn verheugd dat we met deze expositie een brede groep mensen kennis kunnen laten maken met kunst.”

De feestelijke opening vindt plaats op zaterdag 6 september om 15.00 uur in het Aeres Bedrijvencentrum. De tentoonstelling is gratis te bezoeken. Groepen kunnen buiten werktijden op afspraak langskomen.

John van Weeghel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie