Afbeelding
Foto: Flevo's Mannenkoor

Flevo’s Mannenkoor zoekt zangers voor kerstconcert in De Meerpaal

Algemeen

DRONTEN – Het Flevo’s Mannenkoor nodigt mannen uit heel Flevoland uit om mee te zingen tijdens het traditionele Concert in Kerstsfeer, dat op Tweede Kerstdag om 14.00 uur plaatsvindt in theater De Meerpaal in Dronten. Belangstellenden kunnen vanaf donderdag 4 september aansluiten bij de repetities.

Het kerstconcert wordt dit jaar muzikaal ondersteund door het vrouwenkoor De Paradijsvogels en pianist Gezinus Veldman. Het Flevo’s Mannenkoor staat onder leiding van dirigent Paul Michèl Tijssen uit Zeewolde. Het koor, opgericht in 1972, is het enige algemene mannenkoor van Flevoland en brengt een breed repertoire ten gehore, van klassiek tot modern.

Meezingen kan op projectbasis. Repetities zijn elke donderdagavond in de Open Hof aan De Zuid 2 in Dronten. De eerste repetitie is op donderdag 4 september om 20.00 uur. De koffie staat vanaf 19.30 uur klaar. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via secretaris@flevosmannenkoor.nl of gewoon langskomen. Verwacht wordt dat deelnemers de repetities tot aan het concert volgen. Deelname is kosteloos.

Kaarten voor het Concert in Kerstsfeer 2025 zijn inmiddels te koop. Een toegangsbewijs kost 22,50 euro, inclusief pauzeconsumptie, en is verkrijgbaar aan de balie van De Meerpaal of via www.meerpaal.nl.

John van Weeghel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

deelnemers ONMK lange baan Drachten
Goud voor Andeweg , Stoop en 80+ gemengd team op ONMK Ingezonden 4 uur geleden
Afbeelding
uniek concert nsm met gospelgroep crossfire Ingezonden 21 uur geleden
Afbeelding
Gemeenten bundelen krachten voor jeugdhulp en ondersteuning 4 mei, 18:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.