Operatiekamer St Jansdal.
Operatiekamer St Jansdal. Foto: eigen foto

St Jansdal zet deuren open voor publiek tijdens informatief Open Huis

Algemeen

LELYSTAD/HARDERWIJK - Wie altijd al eens wilde zien hoe een operatiekamer eruitziet of hoe een AED werkt, krijgt op zaterdag 11 oktober de kans. Ziekenhuis St Jansdal opent die dag de deuren van beide locaties in Lelystad en Harderwijk voor een uitgebreid Open Huis. Jong en oud is welkom om het ziekenhuis van binnen te ontdekken, vragen te stellen en deel te nemen aan tal van activiteiten.

Bezoekers kunnen onder meer medische apparatuur uitproberen, reanimatie oefenen, praten met artsen en verpleegkundigen, en een operatiefilm bekijken met uitleg van een arts. Voor basisschoolkinderen zijn er poppendokters, schminkwondjes en gipsactiviteiten. Ook de ambulance staat open voor bezichtiging, en er is een kunstveiling van ziekenhuiskunst.

Nieuwbouwplannen worden toegelicht en diverse afdelingen geven uitleg over hun werk. Wie wil, kan zelfs op de foto als zorgprofessional.

“Met dit Open Huis willen we laten zien waar wij elke dag met trots aan werken en hoe we zorg in de toekomst inrichten,” aldus Leonie Boven van de raad van bestuur. “We nodigen alle belangstellenden uit om ons nog beter te leren kennen.”

Het evenement is gratis toegankelijk en aanmelden is niet nodig. Tussen beide ziekenhuislocaties rijdt elke 45 minuten een gratis pendelbus. Bezoekers wordt gevraagd zoveel mogelijk met de fiets of het openbaar vervoer te komen.

Meer informatie en het volledige programma staan op www.stjansdal.nl/openhuis.

John van Weeghel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.