
Odd Fellows Dronten stellen pakketten samen voor bezoekers Lelystadse inloophuizen
AlgemeenDRONTEN/LELYSTAD - Leden van de Zeeaster Loge van Odd Fellows Dronten hebben rond de feestdagen dertien pakketten samengesteld voor bezoekers van drie inloophuizen van Stichting IDO in Lelystad.
De Zeeasters, leden van de Odd Fellows-loge in Dronten, zetten zich deze feestdagen in voor de gasten van de Lelystadse inloophuizen van Stichting Interkerkelijk Diaconaal Overleg (IDO). Met ingezamelde producten stelden zij dertien pakketten samen, bedoeld voor mensen die te maken hebben met financiële problemen of sociaal isolement.
De pakketten bevatten onder meer verzorgingsproducten, spelletjes, chocolade, krentenbrood met roomboter, kerstkaarten, speelgoed, handschoenen en sfeervolle artikelen als servetten en nepkaarsen. Volgens een lid van de Zeeasters leverde de actie “driemaal een goed gevoel” op: bij de initiatiefnemers, bij de gevers én bij de ontvangers.
Stichting IDO beheert drie inloophuizen in Lelystad, aan de Oostzeestraat, de Fjord en de Punter. Bezoekers kunnen er terecht voor koffie, ontmoeting, een spelletje of het lezen van de krant. Daarnaast biedt het IDO praktische en financiële hulp.
De leden van de Odd Fellows-loge komen uit Dronten, Lelystad, Kampen en Harderwijk en streven ernaar om met lokale acties bij te dragen aan het versterken van hun gemeenschap. De symbolische ‘ongeluksdoos’ nummer dertien werd zo voor even een geluksdoos voor evenzoveel Lelystedelingen.
John van Weeghel



















