
Eindexamenleerlingen Almere College Copernicus exposeren in De Meerpaal
AlgemeenDRONTEN - Op het Binnenplein van De Meerpaal in Dronten hangen schilderijen, staan beelden en draaien documentaires van eindexamenleerlingen. Havo- en vwo-leerlingen van het Almere College Copernicus tonen er tot en met 12 mei hun examenwerk.
De leerlingen werkten de afgelopen maanden zelfstandig aan hun beeldende werk, vertrekkend vanuit een zelfgekozen thema of concept. De tentoonstelling laat een grote variatie zien: van schilderijen en beelden tot documentaires en installaties. Elk werk is persoonlijk en toont hoe leerlingen hun ideeën hebben onderzocht en uitgewerkt.
Actuele thema’s
De onderwerpen zijn uiteenlopend en actueel. Te zien zijn werken over discriminatie, geweld tegen vrouwen, feminisme en de strijd tussen goed en kwaad. Sommige werken zijn direct en confronterend, andere meer verhalend of onderzoekend.
De expositie markeert de afsluiting van het examenwerk en biedt leerlingen tegelijk een podium om aan het publiek te tonen wat hen bezighoudt.
Gratis te zien
De expositie op het Binnenplein van De Meerpaal is tot en met 12 mei gratis te bezoeken tijdens de reguliere openingstijden.


John van Weeghel



















