Borduurders Biddinghuizen geven tijdens kerstvakantie rondleidingen in Lelystad

Biddinghuizen

LELYSTAD - De borduurders uit Biddinghuizen verzorgen tijdens de kerstvakantie rondleidingen in Batavialand in Lelystad. Daar hangt het 60 meter lange wandkleed met de geschiedenis van het Zuiderzeegebied, dat de afgelopen jaren is gemaakt door vrijwilligers uit Biddinghuizen.

Nadat prinses Beatrix de laatste handeling had verricht, ging het wandkleed in juni vanuit Biddinghuizen naar Lelystad. In de kerstvakantie lichten de makers van de wand het ontstaan van het kleed toe en vertellen ze over de geschiedenis die erop is afgebeeld.

Voor kinderen is er in de kerstvakantie een workshop borduren. Kinderen maken, onder begeleiding van een van de borduursters van de Flevowand, een eigen borduurwerk dat ze mee naar huis mogen nemen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Opnieuw subsidie beschikbaar voor thuisbatterij in Flevoland 11 uur geleden
Afbeelding
Dronten staat komende jaarwisseling geen uitzonderingen op vuurwerkverbod toe 17 sep, 16:36
Afbeelding
Dungeons & Dragons voor beginners in de bibliotheek van Dronten 17 sep, 16:19