Evenementen als Defqon.1 zorgen voor verkeersoverlast.
Evenementen als Defqon.1 zorgen voor verkeersoverlast. .

Provincie trekt 9 ton uit voor ‘slimme oplossingen’ verkeersoverlast Walibi

Biddinghuizen

BIDDINGHUIZEN - Er ligt 900.000 euro te wachten voor degenen die slimme oplossingen bedenken voor het verkeer van en naar het Walibi-evenemententerrein. De provincie Flevoland heeft samen met de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) een competitie uitgeschreven.

Het gaat om alle grote evenemententerreinen in Flevoland, dus ook om bijvoorbeeld de Floriade. De evenementen leiden tot opstoppingen. „Meer asfalt is niet de juiste oplossing”, aldus de provincie. Zij zoeken het daarom in gebruik van data en technologieën, slimme producten of diensten.

Ondernemers hebben tot 17 mei de tijd om hun slimme voorstellen in te dienen. De winnaars van de competitie krijgen opdracht hun product verder te ontwikkelen. Daarna kan de ondernemer zijn uitvinding zelf op de markt brengen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Verkeershinder in Dronten door wielerkampioenschap: lees hier welke wegen zijn afgesloten 15 uur geleden
Andre de Groot deelnemer vanaf de eerste proef, Joost Meijs voorzitter Raad van Bestuur Coloriet, Gerrit Bleeker bestuurdlid BV de Regenboog en secondant en Barry Hoogezand wethouder Sportzaken.
Nieuw seizoen rolstoelbiljart geopend in De Regenboog Dronten door wethouder Hoogezand (Video) Video 15 uur geleden
Afbeelding
Chillpoint in Dronten-Midden krijgt voetbaltafel van Drontenaar 17 uur geleden