Afbeelding
Foto: Unsplash

Winterfair in Biddinghuizen: ‘Gezellig programma samengesteld’

Biddinghuizen

BIDDINGHUIZEN - Stichting De IJsvogel organiseert zaterdag 10 december de Winterfair Biddinghuizen en heeft naar eigen zeggen een ‘gezellig programma’ samengesteld. Er is onder andere een braderie en ook de kofferbakmarkt mag niet ontbreken. 

De kerstman ontbreekt niet, Maris Sonores zorgt voor de muzikale omlijsting en diverse koren vullen dat aan door het zingen van kerstliederen. “Zo denken we een mooi sfeertje te creëren”, meldt De IJsvogel. 

Ook is het mogelijk om een gokje te wagen, want er staat op de Winterfair een foto met daarop een ‘mysterie kerstman’. Belangstellenden mogen raden wie er als kerstman op de foto staat. “Verder is ook dit jaar de scouting weer aanwezig en kun je gratis koffie, thee, warme chocolademelk of glühwein krijgen. Lekker voor wanneer het koud is”, laat De IJsvogel weten. 

De Winterfair wordt gehouden op zaterdag 10 december van 13.00 tot 20.00 uur. De IJsvogel hoopt zoveel mogelijk mensen te ontvangen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Lezing over wortels van het vroege christendom in Dronten 24 sep, 08:01
Raadzaal
Lokale partijen in Dronten krijgen subsidie, maar zonder gebruikelijke verantwoordingsplicht 23 sep, 16:33
Afbeelding
Voor 2,50 euro naar de bioscoop tijdens de herfstvakantie in Dronten 23 sep, 15:31