Afbeelding
Foto: ©maartenheijenk

RRReis past dienstregeling voor bus Dronten - Biddinghuizen - Harderwijk aan

Biddinghuizen Brrreis

DRONTEN - RRReis splitst de buslijn Dronten - Biddinghuizen - Harderwijk - Barneveld in tweeën. Vervoersbedrijf EBS besloot hiertoe vanwege de klachten van reizigers die de trein misten en daardoor erg lang onderweg waren.

EBS nam het busvervoer in Flevoland eind vorig jaar over van Connexxion. Dat gebeurde onder de naam RRReis en het ging gepaard met veel problemen, onder andere doordat EBS te weinig chauffeurs heeft. Daarom versoberde het bedrijf in april de dienstregeling. 

Kinderziektes

Vanaf 15 december hanteert EBS weer de oorspronkelijke dienstregeling. Ook brengt EBS dan enkele wijzigingen in de dienstregeling aan. “Want tijdens een eerste jaar blijkt vaak dat er nog kin­derziektes zijn”, leggen Gedeputeerde Staten uit.

“Aangeboden aansluitingen blijken toch niet gerealiseerd te kun­nen worden waardoor reizigers hun trein of bus missen. Op een aantal lijnen is het nodig om de rijtijden wat te verlengen of anders te verdelen. Het doel is om de punctualiteit te verbeteren.” Eén van die veranderingen is het splitsen van de bus tussen Dronten en Barneveld.

RRReis

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Marloes Hotting (ChristenUnie)
In the Picture: Marloes Hotting-Niewold 9 mei, 11:43
Auto's op het IJsselmeer.
Gratis vertelvoorstelling over 40 jaar provincie Flevoland 9 mei, 08:31
Pas van Dronten
Pas opent deur voor toeristen in Dronten 8 mei, 17:03

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.