
Elke dinsdag creatief aan de slag in De Binding in Biddinghuizen
BiddinghuizenBIDDINGHUIZEN - Stichting MeerSamen start met MeerSamenCreatief: iedere dinsdagochtend een creatieve workshop in buurthuis De Binding. Het idee kwam van inwoners zelf.
“Dat inwoners van Biddinghuizen graag creatief aan de slag gaan, merkten we bij MeerSamenBakkie in De Binding”, vertelt Yvon Bus, voorzitter van Stichting MeerSamen. “Inwoners stelden voor om samen een creatieve ochtend te organiseren. En dat verzoek hebben we niet naast ons neergelegd. Ook De Binding haakte meteen aan.”
Elke dinsdagochtend staat er een nieuwe workshop op het programma. Samen aan de slag, gezellig kletsen en van elkaar leren.
Eerste workshop op 30 juni
De aftrap is dinsdag 30 juni van 09.30 tot 12.30 uur. “We gaan cadeaudoosjes vouwen en wenskaarten maken van Diamond Painting”, verklapt Yvon. Iedereen is welkom om binnen te lopen voor een kijkje, of om tegen een kleine bijdrage meteen mee te doen.
Het volledige programma is te vinden op www.meersamen.nu/bakkie-bidding.
John van Weeghel



















