De Meerpaal start met extra groep Muziek op Schoot: „Gezellig en ongedwongen”

Cultuur

DRONTEN - De Meerpaal start op 25 januari met een extra cursus ‘Muziek op Schoot’. De lessen vinden plaats op de vrijdagochtend om elf uur en zijn geschikt voor kinderen van 2 tot 5 jaar met hun ouders of grootouders.

„Gezellig en ongedwongen spelen met eenvoudige instrumenten zoals sambaballen, bellenkransen en ritmestokjes. Bewegen met vrolijke materialen zoals ballen, hoepels en dansdoekjes. Bekende èn nieuwe liedjes zingen”, schrijft De Meerpaal over de cursus van docent Daniëlla Snijders.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Roeivereniging RVD’17 biedt beginners de kans kennis te maken met roeien op het water in Dronten Insta-drontenaar 3 uur geleden
Afbeelding
Lykele vindt bijzondere paddenstoelen in Abbert-Revebos 3 uur geleden
Afbeelding
112 DRONTEN: Waterpolitie betrapt twee mannen met 80 kilo illegale paling op Ketelmeer 7 uur geleden