VIDEO | Kerstloop Dronten: deelnemers vijf kilometer op De West, kort voor de finish
SportDRONTEN - De deelnemers aan de vijf kilometer tijdens de Kerstloop Dronten, gefilmd op De West, kort voor de finish.
Video's Kerstloop Dronten
- Jeroen van Damme, 'Mister Kerstloop Dronten'
- 5 kilometer kort na de start (1)
- 5 kilometer kort na de start (2)
- 10 kilometer en halve marathon kort na de start (1)
- 10 kilometer en halve marathon kort na de start (2)
- 5 kilometer vlak voor de finish
- Interviewtjes met deelnemers
Mannen senioren halve marathon
- Elvis Tabarach (Kenia) 01:04:02
- Julien Devanne (Frankrijk) 01:04:55
- Alfred Cherop (Kenia) 01:05:02
- Willem van Schuerbeeck (België) 01:06:26
- Joeri Wolf (Cifla) 01:06:41
- Kristof Nackaerts (België) 01:07:07
- Jorit Cleij (Cifla) 01:07:10
- Dennis Laerte (België) 01:07:50
- Remyo Tielsema (Haarlem) 01:07:55
- Valentin Poncelet (België) 01:08:00
- Cas Lutz (GAC Hilversum) 01:09:11
- Davy Stieperaere (België) 01:10:20
- Erik Kallenberg (GAC Hilversum) 01:12:37
- Mesgina Tesfay (Eindhoven Atletiek) 01:12:37
- Marnix Langeveld (Pijnenburg) 01:13:17
- Jan Schra (BB lopers) 01:13:30
- Eduard Grob (GAC Hilversum) 01:13:44
- Daan van Doorn (Pijnenburg) 01:13:58
- Gayri Hawery (Spirit Lelystad) 01:14:46
- Jasper van der Ploeg (Phanos) 01:16:30
- Ruud Weijer (Phanos) 01:16:51
- Stefan Woudwijk (NOP) 01:17:35
- Bas Hollegien (NOP) 01:17:36
- Geert-Jan van der Wal (NOP) 01:17:51
- Johan Horst (Running Holland vereniging) 01:18:40
- Mart van Esterik (Dronten) 01:21:05
- Thomas Bennis (Triathlon) 01:21:59
- Niels van Hoorn (BB lopers) 01:23:29
- Dominique Pankow (Ultrarun-store.nl) 01:24:06
- Jeroen Woltinge (Emmeloord) 01:24:07
- Sjoerd Rosema (BB lopers) 01:24:28
- Peter Hildering (Hilversum) 01:24:34
- Wouter van Rossum (Amersfoort) 01:26:44
- Rogier Boogaard (Amsterdam) 01:28:00
- Albert Jan van Olst (Nunspeet) 01:29:24
- Christiaan de Jong (Almere) 01:31:00
- Jeroen de Lange (Athlos) 01:33:47
- Daan van Oosten (Nederlandse Triathlonbond) 01:34:15
- Barry Hoogezand (Dino Running Team) 01:38:15
- Rense Kamstra (Groningen) 01:38:41
- Werner Hietland (Dronten) 01:39:36
- Gijs Berkelmans (Almere) 01:40:12
- Maarten Engberts (Arnhem) 01:40:20
- Tim de Rijk (Lelystad) 01:41:34
- Abe Root (Dronten) 01:41:37
- Jeroen Beekhof (Zwolle) 01:43:12
- Dennis Mijer (Zeewolde) 01:45:32
- Jurgen Zwaan (Lelystad) 01:45:57
- Sebastiaan Slotboom (Biddinghuizen) 01:46:40
- Sander Schulte (Harderwijk) 01:46:56
- Kees de Vries (Urk) 01:47:26
- Robert-Jan Arke (Utrecht) 01:49:57
- Erik van Ballegooijen (Polsbroek) 01:49:57
- Tim Morius (Almere) 01:51:04
- Jefry Visser (Almere) 01:51:05
- Robin van Houwelingen (Oegstgeest) 01:51:44
- Jaimy van de Steenoven (Flevo Delta) 01:54:00
- Julian Adamse (Biddinghuizen) 01:54:04
- Hendrik Deelstra (Landstede Harderwijk) 01:56:44
- Tim Roetman (Dronten) 01:56:44
- Peter van de Put (Westervoort) 01:57:21
- Martin Hertong (Zwolle) 01:58:02
- Arie de Vries (Urk) 01:59:50
- Wouter Somer (Lelystad) 02:00:38
- Tycho Konter (Vollenhove) 02:02:18
- Rick Boswijk (Dronten) 02:02:19
- Peter Vriezen (Utrecht) 02:03:55
- Dennis Vlegels (WUR) 02:11:10
- Acmel Verhoeven (Dronten) 02:11:10
Mannen 35+ halve marathon
- Michiel Vink (Eindhoven Atletiek) 01:08:17
- Imo Muller (AAC) 01:11:32
- Joachim Poortmans (België) 01:11:44
- Peter Schoch (Wageningen) 01:14:43
- Bert Ruitenbeek (2BFit) 01:15:45
- Bas Mekking (De Gemzen) 01:16:57
- Youri Severin 01:17:03
- Emile Dercksen (Athlos) 01:17:23
- Maarten Vermeij (Phanos) 01:17:25
- Bart Hoeksma (Phanos) 01:17:33
- Jorn Hofstra (NOP) 01:19:34
- Thijs van der Haar (Altis) 01:20:00
- Falco van Dijck (Loopgroep Aart Stigter) 01:21:05
- Rene Bremer (Amersfoort) 01:21:52
- Tomas Prysmantas (Swifterbant) 01:22:43
- André Gijsendorffer (Zwolle) 01:23:06
- Johan Nijhof (Athlos) 01:24:32
- Bas Stevens (Emmeloord) 01:25:07
- Arjan Gruppen (HAC '63) 01:26:56
- William de Wilde (Athlos) 01:28:03
- Martijn Bokkerink (Harderwijk) 01:30:03
- Sjoerd van Westerop (DWLoopschool Hattem) 01:30:05
- Ernst Zwijnenberg (DWLoopschool Hattem) 01:30:08
- Robbert van Opstal (Hasselt) 01:30:35
- Martin Goedhart (Athlos) 01:30:37
- Stefan van der Plas (Lelystad) 01:30:55
- Wouter Stehouwer (Dronten) 01:31:08
- Peter Vos (Groningen) 01:31:14
- Sebastiaan Endeman (Raalte) 01:31:22
- Ramon Homan (Lelystad) 01:32:09
- Roelof Pepping (Dronten) 01:33:04
- Remko Evenboer (Almere) 01:35:35
- Rutger Brouwer (Lelystad) 01:36:31
- Marcel Smits (Dronten) 01:36:32
- Olaf van Campen (Emmeloord) 01:37:27
- Dennis Runhart (Swifterbant) 01:39:10
- Niels L (Almere) 01:39:16
- Yuri Wieten (Kampen) 01:39:28
- Marcel Kanselaar (Flevo Delta) 01:39:33
- Rogier De Groot (Loopgroep2000) 01:39:35
- Wilco van der Sar (Nagele) 01:40:37
- Frans Schellingerhout (Lelystad) 01:41:22
- Arnoud Hoen (PEC 1910) 01:41:29
- Michel Matteman (PEC 1910) 01:42:36
- Ahmed Bourass (Sportvrienden) 01:42:40
- Freek de Jong (Lelystad) 01:47:15
- Joost van der Toorn (Lelystad) 01:47:49
- Ralph Kisjes (Zwolle) 01:49:55
- Gerard de Jong (Almere) 01:50:49
- Jort Vlam (Almere) 01:51:05
- Coen van der Toorn (Lelystad) 01:51:34
- Andrzej Koziarski (Creil) 01:51:42
- Dimitri ten Klooster (Emmeloord) 01:54:20
- Bert Jan Breman (Emmeloord) 01:55:31
- Barry Haarbrink (Lelystad) 01:55:47
- D Pietersna (Dronten) 01:56:34
- IJsbrand Kaper (Dronten) 01:56:45
- Sjaak Vorsteveld (2BFit) 01:57:05
- Christian Siemensma (Dronten) 01:58:09
- Arjan Eising (Lelystad) 01:59:19
- Remco van den Brink (Tienhoven Ut) 01:59:31
- Lex van Dorp (Zwolle) 01:59:31
- Marco de Vries (Emmeloord) 02:00:08
- Jeroen Vreeling (Almere) 02:00:20
- Herman Grendelman (Zwolle) 02:00:51
- Marcel Koersma (Zwolle) 02:05:58
- Walter de Vos (Olst) 02:06:34
- Arjan de Jong (Amsterdam) 02:14:18
Mannen 45+ halve marathon
- Stefan van den Broeck (België) 01:10:34
- Jeroen van Damme (Loopgroep PK) 01:12:57
- Jay Sauer (Cifla) 01:15:10
- Co Post (Altis) 01:17:32
- Bennie Thunker (Isala '96) 01:18:30
- Randy Hendriks (Running2000) 01:19:49
- Ewout Middelburg (Athlos) 01:20:38
- Nils van Elzelingen (Veluwe) 01:22:23
- Herman Verra (GAC Hilversum) 01:22:47
- Klaas van Pijkeren (Dronten) 01:23:16
- Fransua Woldemariam (AVA '70) 01:23:24
- Edward Pechler (Loopgroep Bedum) 01:25:07
- Herman Couperus (Athlos) 01:25:21
- Roel van der Steege (Isala '96) 01:26:41
- Ton Sweep (GAC Hilversum) 01:26:49
- Wytze van der Velde (Dronten) 01:26:57
- Renze Zijlstra (PEC 1910) 01:27:53
- Marco van Eijk (BB lopers) 01:28:17
- Vincent Sloterwijk (Altis) 01:28:18
- Stefan van Dijk (IJsselmuiden) 01:28:23
- Bas van den Brink (Ermelo) 01:29:18
- Arjan de Ruijter (Almere) 01:29:27
- Hans Pieterse (Altis) 01:31:32
- Hans Lampe (Leisure World Kerstloop) 01:31:33
- Alwin Richter (Spirit Lelystad) 01:32:25
- Ramon de la Fuente (Amersfoort Run2Day) 01:32:41
- Marcel Sman (Triathlon Ver. L'stad) 01:32:43
- Ruud Lenoir (Dronten) 01:33:10
- Sytse Algera (AV Zeewolde) 01:33:19
- João Da Costa Lopes (Almere) 01:33:27
- Mohammed Farhani (Sportvrienden) 01:33:30
- Ernout van Koten (Haarlem) 01:33:40
- Ard Cloo (Amersfoort) 01:33:52
- Siebren de Jong (Athlos) 01:34:26
- Michael Maijen-Smits (Nederlandse Triathlonbond) 01:35:07
- Remco Koning (Swifterbant) 01:36:40
- Karel Jan van der Kaaden (AV Zeewolde) 01:38:40
- Richard Brinkhuis (Zwolle) 01:38:46
- Ronald de Ruijter (Zwaan Buitensport Dronten) 01:39:04
- Robin Bruil (AV Zeewolde) 01:39:14
- Eddy van der Wit (AV Zeewolde) 01:39:41
- Guus Lohues (Ens) 01:40:52
- Wim Bijsterbosch (De Gemzen) 01:40:56
- Chris Kouwenhoven (Nederlandse Triathlonbond) 01:40:57
- Richard Jongejan (Lelystad) 01:41:13
- Ton Roelofs (PEC 1910) 01:41:14
- Sigurd Jacobs (Zwolle) 01:41:44
- Machel Haag (Elst Gld) 01:42:27
- Hans Hut (Amersfoort) 01:43:07
- Marcel Wagtelenberg (Heerde) 01:44:04
- Rick Panman (PEC 1910) 01:45:45
- J P Mc Allister (IJsselstein Ut) 01:46:17
- André Bosscha (Zwolle) 01:46:28
- Karst Neervoort (Kampen) 01:46:47
- Harry Takens (Running Almere) 01:47:42
- Erwin De Wit (Dronten) 01:47:58
- Erny Veldt (Zwolle) 01:48:07
- Gilles Gerth (PEC 1910) 01:48:16
- Bart Bertelink (Zwolle) 01:48:58
- Mohammed Acherrat (Sportvrienden) 01:48:59
- Cees Bouma (Lgp Biddinghuizen) 01:49:00
- Jeroen Jansen (Almere) 01:49:37
- Lodewijk de Groot (Zwolle) 01:49:55
- Peter Beumer (AV Zeewolde) 01:49:56
- Victor Pinto (Almere) 01:50:13
- Eric Jansen (Zwolle) 01:50:47
- Peter Mondeel (Almere) 01:53:12
- Gerard Harleman (Haastrecht) 01:53:15
- Gert Brussee (Loopgroep 2000) 01:53:30
- Niels Ampt (Leisure World) 01:55:11
- Jaap van der Goot (NOP) 01:55:31
- Dennis Kleefman (Almere) 01:55:47
- Nielson van Mierlo (Dronten) 01:58:18
- Patrick van der Burgh (Apeldoorn) 01:58:29
- Edwin Goedegebuure (Swifterbant) 01:58:32
- Wolter-Jan Strijker (Flevo Delta) 01:59:41
- Marco van de Water (Lelystad) 02:00:03
- Hans Veneman (Lelystad) 02:00:10
- Marcel Dinger (Dronten) 02:02:06
- Edwin Timmer (Chakti) 02:02:08
- Maurice van der Wijst (Phanos) 02:02:21
- John Thijssens (Biddinghuizen) 02:05:02
- André Stegehuis (Almelo) 02:05:26
- Jan-Wrister Bouwman (Lelystad) 02:06:28
- Peter Tepe (Dronten) 02:08:50
- Henk Demmer (2BFit) 02:09:53
Mannen 55+ halve marathon
- Wim van Rijswijk (AV '34) 01:23:19
- Henk Wolf (Spirit Lelystad) 01:24:04
- Hubert Bögemann (De Gemzen) 01:27:25
- Gijs Van den Hurk (avVN) 01:28:56
- Henk Weijerstrass (Loopgroep Hoorn) 01:29:30
- Manfred Scheibe (Marknesse) 01:30:58
- Rudi Hoffman (avVN) 01:36:27
- Geert de Lange (Athlos) 01:36:39
- Paul van den Berg (Athlos) 01:37:07
- Gerard van Arendonk (Flevo Delta) 01:37:11
- Wim Tillema (PEC 1910) 01:39:52
- Jos van de Ven (Almere '81) 01:40:12
- Hein Smelt (Zeewolde) 01:41:58
- Nico Zoon (Lelystad) 01:42:01
- Theo Jaskulski (Flevo Delta) 01:42:51
- Bert Keek (Lgp Biddinghuizen) 01:44:11
- Jack Graumans (Lgp Biddinghuizen) 01:44:43
- Ruud de Nijs (AV Zeewolde) 01:45:39
- Doeije van der Weerd (PEC 1910) 01:45:59
- Lex Boot (Athlos) 01:46:46
- Jan Boogaard (Spirit Lelystad) 01:47:07
- Bert Muilwijk-Hombergen (Lelystad) 01:47:30
- Hans van den Belt (RCL98) 01:48:58
- Jan Grolleman (Dronten) 01:49:21
- Jack van 't Hof (IJsselmuiden) 01:49:41
- Remco Jacobs (PEC 1910) 01:49:48
- Johan Zandbergen (VSO Makelaars) 01:50:17
- Rob Daamen (Athlos) 01:50:40
- Wim Bomhof (Amersfoort) 01:50:51
- Willem Verdouw (Dronten) 01:51:58
- Pieter Monné (Zeewolde) 01:52:11
- Wim Konter (Vollenhove) 01:53:01
- Jan Westland (Huizen) 01:53:55
- Theun Vellinga (Dino Running Team) 01:54:23
- André Adamse (Biddinghuizen) 01:54:31
- Jan Scherpenisse (Lgp Biddinghuizen) 01:56:35
- Bas Berkelmans (Almere) 01:58:48
- Frens Hein (Emmeloord) 01:59:27
- Gustav Visser (2BFit) 01:59:36
- Albert Jongman (Zeewolde) 02:01:49
- Rik Hendrikse (Zeewolde) 02:04:45
- Dick Fecken (Flevo Delta) 02:05:25
- Bert Hulshof (Zwolle) 02:05:54
- Berry van Eeten ('t Harde) 02:08:06
- Eddy Claus (Lgp Biddinghuizen) 02:11:10
- Mozes Teckel (Lelystad) 02:12:39
- Theo Weultjes (Rutten) 02:21:22
- Ed Schut (Dronten) 02:22:06
Mannen 65+ halve marathon
- Drikus Haalboom (avVN) 01:35:26
- Jack Weerdmeester (AV Zeewolde) 01:40:26
- Otto Broertjes (Dino Running Team) 01:43:40
- Jouke van Dijk (Flevo Delta) 01:46:31
- Hidde Leijenaar (Flevo Delta) 01:48:29
- Jos Willems (Flevo Delta) 01:49:24
- Gerard Driessen (Almere) 01:51:03
- Gerhard Heeringa (Athlos) 01:54:37
- Ton van Doorn (DWLoopschool Hattem) 01:56:17
- Reier Smits (Biddinghuizen) 01:57:37
- Roel ten Klooster (Wijhe) 01:59:02
- Willem Landman (Spirit Lelystad) 01:59:23
- Jan Schijf (TV Almere) 02:10:19
- Frits Heeringa (Orvelte) 02:14:40
Vrouwen senioren halve marathon
- Tabitha Gichia (Kenia) 01:09:07
- Tessa Frenay (Halden Idrettslag NO) 01:15:18
- Jacelyn Gruppen (Groningen Atletiek) 01:15:34
- Karen van Proeyen (België) 01:16:07
- Laura Hermans (Almere '81) 01:24:22
- Dinie Ras (NOP) 01:24:29
- Ingrid van Baal (THOR) 01:25:33
- Amber Bongertman (THOR) 01:28:24
- Trix Hakstege (Altis) 01:28:49
- Annemieke Witte (Leiden) 01:33:25
- Anniek Otten (Amersfoort) 01:34:28
- Annemarie Rustenburg (Nagele) 01:37:07
- Reinalda Heemskerk (Athlos) 01:37:33
- Sofie van Boheemen (Zwolle) 01:44:16
- Tessa van den Berg (Groningen) 01:44:29
- Sanne Platte (Elburg) 01:45:05
- Gaby van Bentum (Utrecht) 01:46:07
- Karlijn Drost (Utrecht) 01:46:08
- Puck Visser (Almere) 01:47:04
- Celeste Engwerda (Utrecht) 01:48:20
- Bianca van den Belt (Tilburg) 01:50:36
- Nynke Vellinga (Iepenloftfitness.frl) 01:54:23
- Heather Stuurop (Dronten) 01:59:25
- Annetje van Veenhuisen (Amethist) 02:03:39
- Dominique Thijssens (Biddinghuizen) 02:05:02
- Lotte Riemens (Amsterdam) 02:09:55
Vrouwen 35+ halve marathon
- Mirjam Koersen (GAC Hilversum) 01:22:33
- Hellen Berger de Vries (BB lopers) 01:23:38
- Jacolien Ruizendaal (NOP) 01:24:47
- Marieke Koerts (Amsterdam) 01:32:01
- Maureen Houtman (De Gemzen) 01:32:03
- Jannette van Hussel (2BFit) 01:32:26
- Marleen Vos (Running2000) 01:32:46
- Tineke Geurts (2BFit) 01:35:26
- Anita van Nijen (Emmeloord) 01:43:08
- Linda de Roo (Flevo Delta) 01:45:47
- Yvonne Hiemstra (loopgroep Sneek) 01:49:57
- Vanessa Wuijster (Loopgroep Bedum) 01:52:37
- Mariske Van der Wall (Heino) 01:52:41
- Linda Wevets (Dronten) 01:53:56
- Jolanda van den Berg (Terschuur) 01:59:29
- Rabea Rutten-Raumanns (Almere) 02:03:08
- Sanne Goosen (Triathlon) 02:05:55
- Krista Heije (Almere) 02:05:55
- Suzanne Kortekaas (TV Almere) 02:13:28
Vrouwen 45+ halve marathon
- Irma Heeren (avVN) 01:30:04
- Selina van der Vliet (Pijnenburg) 01:31:38
- Arinka Bongertman (THOR) 01:33:23
- Hetty Wierenga-Groen (De Gemzen) 01:37:40
- Doris Gritsch (Almere '81) 01:39:58
- Esther van der Wildt (Flevo Delta) 01:47:32
- Hermie Drenth (PEC 1910) 01:49:36
- Kitty Verburg (Almere) 01:53:11
- Annet Buitenhuis (De Gemzen) 01:53:40
- Anita de Jong van Heerde (Athlos) 01:54:56
- Annemarie Smit ('t Harde) 01:57:51
- Dalva Hubert (Almere) 01:59:22
- Ilja Leeflang (Lelystad) 02:06:04
- Willeke van Dalfzen (Genemuiden) 02:10:29
- Mirjam Foppen (Athlos) 02:10:55
- Coby de Swart (Zeewolde) 02:17:46
- Jasperina Furman (Amsterdam) 02:25:49
Vrouwen 55+ halve marathon
- Evelien Kern (Lgp Biddinghuizen) 01:45:27
- Gieny van Niejenhuis (Triathlon) 01:48:11
- Astrid Post (AV Zeewolde) 01:49:56
- Ria van Weezep (Spirit Lelystad) 01:58:22
- Gonnie Daniels (Putten) 02:00:05
- Anneke Anrochte (TV Almere) 02:10:11
- Ineke Roozenburg (Spirit Lelystad) 02:10:35
- Astrid Heeringa (loopgroep4runners) 02:13:17
Mannen 10 kilometer
- Maurice Smit (Delfzijl) 32:01
- Jelle Jansen (GAC Hilversum) 33:37
- Steven Greveling (Zaanland) 33:40
- Hielke Hilberts (Nederhorst den Berg) 33:56
- Willard Bredewold (BB lopers) 34:09
- Remco Akse (BB lopers) 34:59
- Raymond Lezekoot (Almere '81) 35:02
- Joshua de Vriend (NOVA) 35:06
- Maurice Vriend (AAC) 35:12
- Tjemme Stegenga (Altis) 35:20
- André Brakke (AG85) 35:36
- Marcel Alma (Harskamp) 36:27
- Finn van den IJssel (Spirit Lelystad) 36:48
- Rick Smits (GAC Hilversum) 36:51
- Martijn Schotelaar (BB lopers) 37:12
- Sven Duits (Maarn) 37:27
- Jeroen Celie (Athlos) 37:39
- Gerjan Looman (Zelhem) 37:40
- Tim Kuiper (Nederhorst den Berg) 37:46
- Jespar Wolfswinkel (GAC Hilversum) 38:08
- Robert Reitsema (Isala '96) 38:11
- Boy van West (iQsquare) 38:12
- Hans Peters (Vaassen) 38:16
- Gert-Jan Wassink (Argo) 38:28
- Hans van Reuselaar (De Gemzen) 38:32
- Gerrit Alkema (Athlos) 38:43
- Ruud Baaiman (GAC Hilversum) 38:43
- Casper Kwakkel (Nederlandse Triathlonbond) 39:04
- Jeroen Kolk (Almere) 39:17
- Vincent auf der Haar (Kampen) 39:20
- Erwin Veldkamp (Warmlopers) 39:33
- Dennis Brandenburg (Steenwijk) 39:34
- Rick Van Dijk (Kampen) 39:39
- Silvan van Den Belt (IJsselmuiden) 39:52
- Arjan van den Berg (Flevo Delta) 39:55
- Dennis van Brummen (Dronten) 39:59
- Jorrit Baerends (Zwolle) 40:07
- Maarten Mast (Flevo Delta) 40:18
- Peter van Veldhuizen (Team Veldhuizen) 40:19
- Harry van Ruitenbeek (Athlos) 40:29
- Johan Meijer (WBVR 3) 40:31
- Bram van Leeuwen (Dronten) 40:58
- Tim van Elst (Flevo Delta) 41:04
- Jelmer Groen (Dronten) 41:10
- Ron Stobbe (Almere) 41:14
- Mathijs Brinkman (Flevo Delta) 41:45
- Immanuel Noorman (Nederlandse Triathlonbond) 41:53
- Bastiaan Eising (Dronten) 41:56
- Hilko Lok (Amersfoort) 42:26
- Olav Hoekwater (Harderwijk) 42:31
- Casper Rieck (IJsselmuiden) 42:37
- Rene van Vliet (Veluwe) 42:38
- Fred Haringa (Almere) 42:44
- Rieks de Roo (Dronten) 42:44
- Marc Noorda (PEC 1910) 42:49
- Jeroen Sparreboom (DWLoopschool Hattem) 42:53
- Warner de Boer (Harderwijk) 43:11
- Gerben Kruijswijk (Haarlem) 43:14
- Jan Priem (WBVR 3) 43:14
- Fabian van de Wetering (Nederlandse Triathlonbond) 43:25
- Kees van de Wetering (Loopgroep Aart Stigter) 43:25
- Jos Ruijter (NOP) 43:27
- Jan Boonstra (WBVR 3) 43:31
- Peter Bekedam (Flevo Delta) 43:35
- Marc Roozendaal (Apotheken Dronten 2) 43:36
- Mark Garrelfs (Trion) 43:44
- Etienne Dupont (Amersfoort) 43:51
- Julian den Bakker (Dronten) 43:56
- Jos Stolwijk (Zwolle) 44:01
- Arnold Spitse (Flevo Delta) 44:08
- Wimjan Brasser (Dronten) 44:27
- Willem Kaspers (Zuidwal) 44:27
- Maarten van Dorp (Lelystad) 44:28
- Kevin van de Wetering (Nederlandse Triathlonbond) 44:37
- Ruben Meijerink (Zwolle) 44:48
- Rik van Dijk (Biddinghuizen) 44:49
- Marc Engelsma (WBVR 3) 44:49
- Ron Slenders (Flevo Delta) 44:49
- Ronny Pot (Almere) 44:53
- Ron Dooyeweerd (Harderwijk) 44:53
- Floris de Wilde (Emmeloord) 44:57
- Christian Agricola (Spirit Lelystad) 45:01
- Alphons Klabbezs (Spirit Lelystad) 45:12
- Daan Feddes (Dronten) 45:16
- Jarno Feddes (Dronten) 45:22
- Leo Muijs (TV Almere) 45:29
- Bart Alst ('s-Gravenhage) 45:30
- Michiel Nap (Amersfoort) 45:31
- Bastiaan den Bakker (Dronten) 45:33
- Herman van Tilburg (GT Cycling Dronten) 45:33
- André Van Breukelen (GGD Flevoland) 45:34
- Kees-Jan Groen (WBVR 3) 45:35
- Matthé Kraaijvanger (Dronten) 45:37
- Piet Roskam (Lelystad) 45:44
- Jo-Kees Roozendaal (Apotheken Dronten 2) 45:51
- Erwin Pepping (Dronten) 46:00
- Robert van der Sijde (Amersfoort) 46:02
- Wim van der Leij (Flevo Delta) 46:20
- Ton Dilling (Dronten) 46:21
- Wim Steenbergen (Dronten) 46:39
- Jan Willem Hesselink (AV Zeewolde) 46:40
- Wilfried van Keulen (Kampen) 46:41
- Jeroen van der Vennen (Lelystad) 46:43
- Harry Schreuder (Swifterbant) 46:54
- Jan-Willem Kalsbeek (Zwolle) 46:57
- Dominic Stenekes (Dronten) 46:59
- Dinand Ekkel (Flevo Delta) 46:59
- Martin Veldwijk (Zwolle) 47:01
- Rikkert Pilaar ('s-Gravenhage) 47:04
- Alfred Reurink (Rolde) 47:08
- Jeroen Sonnemans (Dronten) 47:13
- Gerrit Knoeff (Ens) 47:16
- Gerwin Hilberink (Stg Dronten) 47:18
- Raymond Postma (Dronten) 47:28
- Frank Agricola (Lelystad) 47:30
- Mathijs Huis (Dronten) 47:36
- Matthias Kruisman (Medemblik) 47:46
- Roger Davin (Lelystad) 47:47
- Agnus Gerringa (Lelystad) 47:47
- Johan van Dijk (IJsselmuiden) 47:48
- Sjaak Smit (Amsterdam) 47:49
- Ronnie Sweep (Leeuwarden) 47:53
- Sebastiaan Duijff (Dronten) 47:58
- Mark Veldkamp (Warmlopers) (Wezep) 48:00
- Gerjan van Wijhe (Survivalrun Dronten) 48:00
- Peter Bouma (Lelystad) 48:01
- Marcel Meijer (Swifterbant) 48:02
- Antoni van Elburg (Flevo Delta) 48:12
- Jan Dirk Westmaas (Dronten) 48:20
- Richard Balk (Dronten) 48:21
- Peter de Leeuw (Almere '81) 48:22
- Gabry Vlot (Bant) 48:26
- Van der Plas (Dronten) 48:31
- Henk Ruigrok (Zwolle) 48:34
- Dick Hofman (Oosterbeek) 48:35
- Tony Sellwood (Almere) 48:42
- Dries van de Wetering (Kampen) 48:48
- Johan Dekker (Dronten) 48:52
- Jan Kolk (KWC Kampen) 48:55
- Matthijs Woltjes (Dronten) 49:02
- Johan Visch (Lelystad) 49:03
- Kor de Boer (AV Almere '81) 49:04
- Thijs Geertsema (Dronten) 49:05
- Peter Pepping (Dronten) 49:06
- Ran Siderius (Dronten) 49:06
- Rudy Tolhoek (Dronten) 49:10
- Eric van Schalm (TV Zeewolde) 49:19
- Ronald Geurtsen (Harderwijk) 49:23
- Mohamed El Ajjouri (Lelystad) 49:24
- Egbert Knorren (Putten) 49:26
- Theo Kroon (Dronten) 49:28
- Chris van der Leest (Just Run Almere) 49:29
- Piet Schleper (Loopgroep Ens) 49:33
- Maarten Rietman (Dronten) 49:35
- Daniël van der Stege (Flevo Delta) 49:38
- Jan Postma (Dronten) 49:39
- Rocky Holland (Oldenzaal) 49:40
- Martijn Dijkman (TV Almere) 49:40
- Veysel Sari (Lelystad) 49:44
- Bas van Bemmel (Dronten) 49:46
- Kees Regelink (Vollenhove) 49:47
- Auke Osinga (Dronten) 49:48
- Robby Bartels (Tollebeek) 49:50
- Ammo Veeman (Flevo Delta) 49:55
- Jeroen Damink (Zwolle) 49:56
- Robert Boersen (Almere) 49:59
- Hans Harmsen (Spirit Lelystad) 50:02
- Eric Evers (STG Dronten) 50:02
- Remy Snel (Almere) 50:04
- Dennis Donken (Dronten) 50:08
- Geertjan Woltjes (Bilthoven) 50:09
- Gavin Bell (Lelystad) 50:11
- Erik van der Linden (Dronten) 50:14
- Johan Kleis (Dronten) 50:15
- Roelof Pepping (avVN) 50:16
- Wim van Asselt (Flevo Delta) 50:18
- Roelof Kwint (Meppel) 50:20
- Jan Jaap Meijerink (Zaandam) 50:20
- Sander Peters (Dronten) 50:21
- Martin de Bruijne (Flevo Delta) 50:24
- Alexander Penning (Dronten) 50:31
- Egbert Sluiter (Isala '96) 50:33
- Clemens Pot (Isala '96) 50:35
- Frans Schlepers (Ens) 50:39
- Anton J W Dekker (Dronten) 50:40
- Frank Koopmans (Balkbrug) 50:44
- Harm Jan Holwerda (Lelystad) 50:48
- Jaap Koopmans (Emmeloord) 50:53
- Henk Bremer (NOP) 50:54
- Erik Bonekamp (Dronten) 50:56
- Wim Duiveman (Kampen) 51:06
- Frank Proost (WBVR 5) 51:10
- Hans van Dijk (Dronten) 51:23
- Peter Biesheuvel (Zwolle) 51:23
- Rien Breeman (Eelde) 51:25
- Dave Kollen (Dronten) 51:28
- Vincent van Bussel (Jumbo Wim Bleeker) 51:31
- Paul Vlaanderen (GAC Hilversum) 51:33
- Egbert Kanis (Kampen) 51:33
- Gerard Esenkbrink (Amsterdam) 51:35
- Gerrit van Bruggen (Kampen) 51:36
- Remco Smits (IJsselstein Ut) 51:39
- Martijn van Stee (WBVR 5) 51:41
- Robin van Emous (Dronten) 51:46
- Bart de Wilde (Emmeloord) 51:48
- Edwin Bozelie (Vital Movements) 51:50
- Jan anne Noorman (Zwolle) 51:55
- Hammadi Qurimi (Sportvrienden) 51:58
- Sybren de Lange (Flevo Delta) 52:01
- Menno van de Merwe (Dronten) 52:02
- Gert-Jan Piksen ('t Harde) 52:05
- Mark Timmers ('t Harde) 52:06
- René van ‘t Goor ('t Harde) 52:06
- Emiel Geling (Dronten) 52:09
- Terry van Dijk (Almere) 52:10
- Conno de Ruijter (Dronten) 52:11
- Bart Vermaat (Flevo Delta) 52:16
- Arjan Hendriksen (Almere) 52:20
- Frank Groen (Dronten) 52:21
- Ate Osinga (Dronten) 52:21
- Maarten Hollemans (Wageningen) 52:23
- Maarten Schoone (Spirit Lelystad) 52:25
- André Kolk (Lelystad) 52:28
- Wim Bergmans (Dronten) 52:29
- Matthijs Gringhuis (Swifterbant) 52:33
- Ruud de Jong (Lelystad) 52:35
- Jeroen Woltjes (Arnhem) 52:36
- Christiaan Uitslag (Kampen) 52:38
- Ralph Kok (WBVR 4) 52:42
- Ronald Graver (Chakti) 52:43
- Peter Dekker (Dronten) 52:46
- Mickey van Zijl (Almere) 52:57
- Jan van de Craats (Kampen) 53:04
- Theo Bos (Oele runners) 53:08
- Jakob Maarten van der Mol (Zwolle) 53:08
- Jan Schoorlemmer (Swifterbant) 53:09
- Marcel Companjen (Harderwijk) 53:12
- Peter Pels (Lelystad) 53:15
- Stefan Lohuis (Rabobank Flevoland) 53:27
- Mark Meijerink (Marknesse) 53:37
- Geert Scholten (Swifterbant) 53:43
- Martijn Spoelstra (Deventer) 53:47
- Peter Doeswijk (De Bazuin) 53:47
- Ronald Vissers (Emmeloord) 53:51
- Otto Telkamp (AV Almere '81) 53:54
- Remco Hammer (Let's Go Groesbeek) 53:55
- Mark van Kuijk (GGD Flevoland) 54:06
- Niels Baaij (GGD Flevoland) 54:07
- Sven van der Burg (GGD Flevoland) 54:07
- Jeroen van der Meulen (Winsum Gn) 54:09
- Theo Drijfhout (Emmeloord) 54:09
- Arjan Groenendijk (Dronten) 54:20
- Wim Meiling (Leisure World) 54:25
- Marien van Staalduine (Chakti) 54:43
- Rob Amende (Almere) 54:45
- Vincent van Yperen (Flevo Delta) 54:45
- Hans Boer (Dronten) 54:47
- Arjan Sloot (Dronten) 54:56
- Wouter Wierenga (Amsterdam) 54:57
- Wouter Holwerda (Lelystad) 54:59
- Rene Vissers (Emmeloord) 55:02
- Rob Hartog (Zeewolde) 55:04
- Martijn Kersten (Jumbo Wim Bleeker) 55:05
- René Bosch (Swifterbant) 55:05
- Leo Schelvis (Almere) 55:21
- Richard de Wit (Kraggenburg) 55:29
- Cees de Waal (BZC) 55:36
- Rob Kroneman (Flevo Delta) 55:42
- Marcel van As (Kampen) 55:46
- Theo van Leeuwen (Spirit Lelystad) 55:48
- Udo Goedhart (Almere) 55:49
- Gerard de Ridder (Flevo Delta) 55:54
- Arjo Geelhoed (Papendrecht) 56:01
- Peter Velthuis (Almere) 56:03
- Bernard van de Ruitenbeek (Biddinghuizen) 56:08
- Laurens Bos (Autoschade Dronten) 56:11
- Erwin de Groot (Almere) 56:12
- Hans van der Meulen (AV '34) 56:14
- Jaco Houweling (Flevo Delta) 56:21
- Hans Siefers (Kampen) 56:27
- Theo Wiersma (Dronten) 56:29
- Albert van Oudheusden (Dronten) 56:29
- Guido de Leeuw (Dronten) 56:39
- Edwin de Ligt (GGD Flevoland) 56:42
- Romeo Resida (Almere) 56:43
- Johan ten Brink (Almere) 56:43
- Louwe Smit (Dronten) 56:45
- Henk Jan Akse (Dronten) 56:46
- Erwin Loff (GGD Flevoland) 56:48
- Michel Hardholt (Almere) 56:55
- Henk Wisselink (WBVR 4) 56:59
- Robert Kramer (Swifterbant) 57:00
- Johannes Hosseinzadeh (Nunspeet) 57:02
- Jelle de Haan (Haskerhorne) 57:03
- Robert Onderwater (Almere) 57:05
- Collin van Beek (Almere) 57:06
- René Jansen (Emmeloord) 57:06
- Simon Klinkenberg (Flevo Delta) 57:07
- Wilfred Herder (Autoschade Dronten) 57:07
- Patrick Slingerland (Lelystad) 57:07
- Falco de Leeuw (Dronten) 57:07
- Bert Wiggers (Almere) 57:08
- Rene Wiedemeijer (Flevo Delta) 57:10
- Jos Faassen (Biddinghuizen) 57:10
- Harrie Willems (Dronten) 57:10
- Sander Eijpe (Almere) 57:11
- Ronald Bozelie (Lelystad) 57:14
- Gert Witteveen (Nunspeet) 57:18
- Henk van Gelder (Chakti) 57:18
- Johann Diermeier (Chakti) 57:20
- Arjan Borgstein (GGD Flevoland) 57:25
- Michel van den Hoek (GGD Flevoland) 57:26
- Arjan van den Berg (Autoschade Dronten) 57:28
- Johan de Vries (GGD Flevoland) 57:35
- Ron Vosman (Amersfoort) 57:42
- Frank Vos (Dronten) 57:42
- Floris Fokkens (Almere) 57:44
- H