VIDEO | Moedige 4-, 5- en 6-jarige hardlopers volbrengen hun kilometer bij de Kerstloop

Sport

DRONTEN - Ook de 4-, 5- en 6-jarigen werden vanmiddag tijdens de Kerstloop in de gelegenheid gesteld hun hardlooptalenten te tonen. In totaal 30 jongens en 37 meisjes volbrachten de kilometer in tijden variërend van 4 minuten en 47 seconden tot iets meer dan tien minuten.

Kerstloop Dronten

  • Bron: uitslagen.nl

Halve marathon mannen senioren

  1. Enos Kakopil (Kenia) 1:04:59
  2. Yakoub Labquira (Marokko) 1:06:52
  3. Clément Le Duc (Frankrijk) 1:07:20
  4. Kristof Nackaerts (Belgie) 1:07:28
  5. Fabian ten Kate (Vitalis) 1:08:34
  6. Wouter Jansen (Cifla) 1:08:51
  7. Cas Lutz (GAC Hilversum) 1:10:00
  8. Davy Stieperaere (Belgie) 1:10:02
  9. Yosi Goasdoué (Frankrijk) 1:10:48
  10. Luc Schout (GAC Gemert) 1:11:15
  11. Wouter Dilling (Cifla) 1:12:10
  12. Bas Hollegien (Emmeloord) 1:12:59
  13. Jan-Willem Hagen (AV '34) 1:13:02
  14. Timo van Beek (Pijnenburg) 1:13:03
  15. Gert-Jan Wassink (Argo) 1:13:18
  16. Gayri Haweri (Spirit Lelystad) 1:14:05
  17. Marnix Langenveld (Pijnenburg) 1:15:39
  18. Milan Brons (Nederlandse Triathlonbond) 1:15:53
  19. Dennis de Knijff (Phanos) 1:16:18
  20. Pieter Mijnhout (GAC Hilversum) 1:16:46
  21. Jorik van Egdom (VAV) 1:16:48
  22. Milan Verheugen (Ciko '66) 1:16:50
  23. Jorrick Bouw (Nunspeet) 1:16:58
  24. Michael van Baal (Cifla) 1:21:00
  25. Rick Kroezen (Loopvereniging TOF) 1:21:03
  26. Alwin Penninkhof (Isala '96) 1:24:56
  27. Beau Visser (TV Almere) 1:27:27
  28. Jeroen Pasman (Athlos) 1:28:13
  29. Kevin de Jong (Dalem) 1:28:30
  30. Tommi Leijstra (PEC 1910) 1:32:15
  31. Erik Schopman (Almere) 1:32:19
  32. Barry Hoogezand (Dino Running Team) 1:35:06
  33. Guido van de Braak (Blaricum) 1:35:57
  34. Jeroen Beekhof (PEC 1910) 1:39:27
  35. Sander Eijpe (Almere) 1:40:28
  36. Eelke Lubben (Dronten) 1:42:02
  37. Julian Adamse (Biddinghuizen) 1:42:13
  38. Werner Hietland (Dronten) 1:42:17
  39. Thijs Geertsema (Dronten) 1:42:31
  40. Tobias Verschoor-van Goor (Doesburg) 1:44:22
  41. Jasper te Wierik (Raalte) 1:45:20
  42. Jordi Lenselink (Raalte) 1:45:21
  43. Roger Davin (Lelystad) 1:46:50
  44. Sebastiaan Duijff (Dino) 1:48:22
  45. Erik van Ballegooijen (Oosterhout Nb) 1:50:00
  46. Sander Schulte (Harderwijk) 1:52:18
  47. Dennis Vlegels (Wageningen UR) 1:52:40
  48. Robert van Goor (Doesburg) 1:53:56

Halve marathon mannen 35+

  1. Michiel Vink (Eindhoven Atletiek) 1:07:31
  2. Colin Bekers (Scorpio) 1:10:34
  3. Dirk Goeyers (Belgie) 1:13:12
  4. Maarten De Maeyer (Belgie) 1:13:25
  5. Daan van Doorn (Pijnenburg) 1:14:20
  6. Henk van der Stelt (Scorpio) 1:15:23
  7. Gert-Jan Liefers (AV '34) 1:15:30
  8. Niels van Gent (Suomi) 1:18:38
  9. Rene Bremer (Amersfoort) 1:19:08
  10. Maarten Mast (Flevo Delta) 1:19:16
  11. Thijs van der Haar (Altis) 1:20:01
  12. Jan Eiben Roepman (Ermelo) 1:20:09
  13. Bran Cuijpers (Eindhoven Atletiek) 1:21:10
  14. Ruud Vos (Run2Day Almere) 1:22:18
  15. Albert Pieter Venema (De Sprinter) 1:23:08
  16. Jan Simonse (Athlos) 1:24:16
  17. Sjoerd Rosema (BB lopers) 1:24:21
  18. Michel Schouten (Dolichos) 1:26:10
  19. Arjan Hoeve (Meppel) 1:26:20
  20. Albert de Bakker (Loopgroep Nienoord) 1:26:43
  21. Marcel Smits (Dronten) 1:26:53
  22. Mischa Wieten (Lichtlopen) 1:27:31
  23. Ron Krol (Swifterbant) 1:27:45
  24. Sjaak van de Groep (Altis) 1:28:32
  25. Bram Teluij (Athlos) 1:29:11
  26. Andreas Van Scherpenzeel (TV Argo) 1:29:28
  27. Rene Kip (PEC 1910) 1:30:04
  28. Martijn Wanders (JustRun Almere) 1:30:31
  29. Jo-Kees Roozendaal (Flevo Delta) 1:30:32
  30. Thomas Naasz (Nederlandse Triathlonbond) 1:31:00
  31. Floris Kruijsifix (Lelystad) 1:32:30
  32. Jeroen de Lange (Athlos) 1:34:44
  33. Sietse-Jan Sietzema (Lelystad) 1:35:00
  34. Martin Goedhart (Athlos) 1:35:44
  35. Immanuel Noorman (Soest) 1:36:35
  36. Martin Krooneman (Emmeloord) 1:36:42
  37. Ruud Frieling (Veluwe) 1:39:24
  38. Rudy Tolhoek (Dronten) 1:39:32
  39. Wilco van der Sar (Nagele) 1:39:39
  40. Arnoud Hoen (PEC 1910) 1:39:55
  41. Ramon Hofman (Lelystad) 1:40:44
  42. Gertjan Huurneman (Dronten) 1:41:13
  43. Robert van Loenen (Emmeloord) 1:41:55
  44. Niels Leguit (Almere) 1:42:33
  45. Ronnie Smits (Dronten) 1:42:43
  46. Marco van Zeijst (Eerbeek) 1:43:09
  47. Coen van der Toorn (Lelystad) 1:43:45
  48. Joost Van der Toorn (Lelystad) 1:47:27
  49. Friso Nollen (Lelystad) 1:47:40
  50. Evert van Tol (Zeewolde) 1:47:44
  51. IJsbrand Kaper (Dronten) 1:52:46
  52. Ralph Kisjes (Zwolle) 1:53:38
  53. Bart Mulder (Zwolle) 1:54:29
  54. Kelly Bouman (Nunspeet) 1:56:50
  55. Steven Braat (Leisure World) 1:58:52
  56. Dirk Pietersma (Dronten) 1:59:09
  57. Christian Siemensma (Dronten) 2:00:08
  58. Lesly Hamers (Lelystad) 2:03:42

Halve marathon mannen 45+

  1. El Hachimi Abdelhadi (Belgie) 1:07:09
  2. Jeroen van Damme (THOR) 1:11:24
  3. Stefan van den Broek (Belgie) 1:12:08
  4. Peter Bruinsma (Atletics Nijverdal) 1:16:53
  5. Jay Sauer (Cifla) 1:18:30
  6. Michel Bessling (Amersfoort) 1:19:54
  7. Ewout Middelburg (Athlos) 1:19:56
  8. Jeroen ten Klooster (BB lopers) 1:20:54
  9. Marcel Alma (Harskamp) 1:21:00
  10. Nils van Elzelingen (Veluwe) 1:21:07
  11. Fransua Woldemariam (Almere '81) 1:23:34
  12. Ronald Derksen (Veluwe) 1:23:36
  13. Stefan van Dijk (IJsselmuiden) 1:24:52
  14. Ton Sweep (GAC Hilversum) 1:25:22
  15. Marcel Kuenen (Running Elst) 1:25:36
  16. Paul van der Brug (Zwolle) 1:27:20
  17. William de Wilde (Ermelo) 1:29:00
  18. Gerrit Alkema (Athlos) 1:29:11
  19. René Ter Maten (Altis) 1:29:23
  20. Arjen Brinkmann (Altis) 1:29:24
  21. Dennis Kaspori (Eindhoven) 1:29:39
  22. Dennis Geerlings (Lelystad) 1:29:44
  23. Christiaan van Putten (Veluwe) 1:31:46
  24. Ruud Lenoir (Dronten) 1:32:13
  25. Wytze van der Velde (Dronten) 1:33:13
  26. Jelmer De Jong (AV Zeewolde) 1:33:31
  27. Ernout van Koten (Haarlem) 1:33:42
  28. Marco Scholten (Ermelo) 1:33:59
  29. Bas Smit (PEC 1910) 1:34:02
  30. Carlo van Velde (Scopias) 1:34:39
  31. Roland van Willegen (Swifterbant) 1:36:01
  32. Mohamed Farhani (Sportvrienden Lelyst) 1:36:31
  33. Richard van den Brink (Athlos) 1:37:26
  34. Edwin Pietersma (Stap Vooruit) 1:39:00
  35. Ton Roelofs (PEC 1910) 1:39:30
  36. Joost Bekkers (Eindhoven Atletiek) 1:40:39
  37. Hans Rijpert (Biddinghuizen) 1:41:53
  38. Marcel Hazewindus (TV Almere) 1:43:51
  39. Bert Kleiboer (PEC 1910) 1:45:23
  40. Erik van der Linden (Dronten) 1:45:44
  41. Erny Veldt (Zwolle) 1:45:46
  42. Alwin Richter (Spirit Lelystad) 1:46:30
  43. Edmar Hagen (TV Almere) 1:47:52
  44. Lodewijk de Groot (Zwolle) 1:47:55
  45. André Bosscha (Zwolle) 1:49:50
  46. D Stroop (Emmeloord) 1:53:19
  47. John Nadema (Zwolle) 1:54:44
  48. Ammo Veeman (Flevo Delta) 1:54:45
  49. Henk van Gelder (Chakti) 1:54:54
  50. Maarten Zon (TV Almere) 1:55:56
  51. Peter Mondeel (Almere) 1:56:21
  52. Arjan Mulder (Nijkerk Gld) 1:57:06
  53. Claudio de Groot (Almere) 1:57:48
  54. Bas Dekkers (Zeewolde) 1:58:10
  55. Frans Bennink (Isala '96) 1:58:13
  56. Jan ten Napel (Flevo Delta) 1:59:04
  57. Martin Vosjan (Zwolle) 1:59:38
  58. Nielson van Mierlo (Dronten) 2:00:20
  59. Gerard Krist (De Gemzen) 2:01:23
  60. Barry van Ulsen (Atos) 2:01:35
  61. Stephan Groen (Zwolle) 2:02:18
  62. Albert Koffema (Zwolle) 2:02:50
  63. Martijn Bos (Berkel en Rodenrijs) 2:04:01
  64. Johan Mulder (Lelystad) 2:05:23
  65. Patrick d?Hooghe (Dronten) 2:06:06
  66. Jaap Hogendorp (Loopgroep 2000) 2:07:22
  67. Sjaak Scholtens (Biddinghuizen) 2:07:47
  68. Patrick van der Burgh (Apeldoorn) 2:07:51

Halve marathon mannen 55+

  1. Henri Veldman (AV Heerenveen) 1:18:33
  2. Izaak de Bruijne (Altis) 1:22:59
  3. Robert Jan de Kraker (Altis) 1:22:59
  4. Hans Lampe (Run2Day Almere) 1:26:12
  5. Johan Smet (Phanos) 1:27:04
  6. Pieter Iedema (AAC) 1:27:13
  7. Ludger Stuijt (AV Zeewolde) 1:27:13
  8. Hubert Bögemann (De Gemzen) 1:29:00
  9. Manfred Scheibe () 1:33:26
  10. Derek Farr (AV Zeewolde) 1:33:46
  11. Paul Hundscheidt (AV Zeewolde) 1:35:00
  12. Gerard Van Arendonk (Flevo Delta) 1:37:29
  13. Peter Bekedam (Flevo Delta) 1:37:39
  14. Geert de Lange (Athlos) 1:38:56
  15. Hein Smelt (AV Zeewolde) 1:40:42
  16. Jos van de Ven (Almere '81) 1:42:10
  17. Johan Zandbergen (TOPZORG Makelaars) 1:42:32
  18. Martin Dales (Amsterdam) 1:44:04
  19. Jan willem Scholten (Zeewolde) 1:44:45
  20. Alphons Klabbers (Lelystad) 1:45:13
  21. Nico Zoon (Lelystad) 1:46:09
  22. Wim van der Laan (Hattem) 1:47:12
  23. Jos Revenberg (AV Zeewolde) 1:47:19
  24. Ruud de Nijs (AV Zeewolde) 1:47:33
  25. Gregor Stam (Almere) 1:48:04
  26. Jack van't Hof (IJsselmuiden) 1:48:06
  27. Jack Graumans (Biddinghuizen) 1:49:44
  28. Pieter Meere (the Hague Road Runners) 1:50:13
  29. Leo Muijs (TV Almere) 1:52:11
  30. Eddy Claus (Biddinghuizen) 1:52:34
  31. Wim Konter (Vollenhove) 1:54:34
  32. André Adamse (Biddinghuizen) 1:54:46
  33. Gert Brussee (Loopgroep 2000) 1:56:50
  34. Paul Anneveldt (Loopgroep De Bazuin) 1:57:21
  35. Jan Westland (Huizen) 1:57:25
  36. Dick Fecken (Flevo Delta) 2:00:25
  37. Frans van Straalen (De Rijp) 2:00:59
  38. Frens Hein (Emmeloord) 2:01:03
  39. Jan Oosterkamp (Biddinghuizen) 2:03:24
  40. Ed Schut (Dronten) 2:04:34
  41. Rinus Bliek (Running Almere) 2:07:30
  42. Erno Bouma (Apeldoorn) 2:07:54

Halve marathon mannen 65+

  1. Egbert Zijlstra (De Sperwers) 1:27:16
  2. Drikus Haalboom (avVN) 1:37:54
  3. Wim van Ravenhorst (Triathlon) 1:46:40
  4. Jouke van Dijk (Flevo Delta) 1:48:30
  5. Jos Willems (Flevo Delta) 1:50:45
  6. John van 't Verlaat (Running2000) 1:50:56
  7. Hidde Leijenaar (Flevo Delta) 1:51:17
  8. Peter Pieterson (Reactive) 1:51:48
  9. Gerard Driessen (Almere) 1:52:18
  10. Reier Smits (Biddinghuizen) 1:53:54
  11. Ton van Doorn (DWLoopschool Hattem) 1:58:29
  12. Harry de Meijer (AV Zeewolde) 1:58:49
  13. Eiltjo Noordman (Lelystad) 2:00:07
  14. Peter Pelt (Flevo Delta) 2:01:05
  15. Adri Bakker (Dordrecht) 2:05:16
  16. David van der Schans (Swifterbant) 2:06:39
  17. Willem Landman (Spirit Lelystad) 2:08:03

Halve marathon vrouwen

  1. Jill Holterman (Zaanland) 1:13:19
  2. Karen van Proeyen (Belgie) 1:17:02
  3. Lisanne Meuleman (LAAC Twente) 1:17:24
  4. Ellen Jansen (Groningen Atletiek) 1:19:19
  5. Marije Peters (Cifla) 1:22:53
  6. Laura Hermans (Almere '81) 1:23:51
  7. Trix Hakstege (Altis) 1:28:45
  8. Sharon Zuijdervliet (TV Almere) 1:33:14
  9. Herlinde Roke (Amersfoort) 1:35:17
  10. Femke van Hamersveld (Zeewolde) 1:36:52
  11. Lesley Dreyling (Almere '81) 1:39:11
  12. Kyra Damen (Dronten) 1:42:36
  13. Kirsten Hartog (Dronten) 1:42:40
  14. Kim Kuiper (Lelystad) 1:49:46
  15. Crissy Vos (Oosterhout Nb) 1:50:01
  16. Selina van Veen (Almere) 1:51:51
  17. Karina Last (Kampen) 1:54:41
  18. Heather Stuurop (Dronten) 1:54:53
  19. Annet van Veenhuisen (Putten) 1:57:54
  20. Sharon Jeths (Apeldoorn) 1:59:35
  21. Sofie van Straalen (Haarlem) 2:00:59
  22. Linda Stolk (Apeldoorn) 2:04:33
  23. Jasmijn Maljaars (Kraggenburg) 2:04:51
  24. Renée Feijen (Amsterdam) 2:06:24
  25. Van Kempen (Amsterdam) 2:06:25

Halve marathon vrouwen 35+

  1. Tabitha Gichia (Kenia) 1:11:09
  2. Mirjam Koersen () 1:21:49
  3. Hellen Berger-de Vries (BB lopers) 1:24:31
  4. Jacolien Ruizendaal (NOP) 1:27:24
  5. Joke Pollet (GAC Hilversum) 1:28:52
  6. Jacinta Deuling (Zwolle) 1:38:23
  7. Abigail Fransen-Lawson (She?s Running) 1:48:44
  8. Jolanda van den Berg (2BFit) 1:57:06
  9. Chistelle Southey-Poenie (Hardloopreisjemeisje) 2:01:34
  10. Priscilla Moorman (Nederlandse Triathlonbond) 2:01:35
  11. Judith Appelhof (Zeewolde) 2:05:38
  12. Krista Heije (FusionTeam) 2:07:45

Halve marathon vrouwen 45+

  1. Irma Heeren (avVN) 1:29:46
  2. Hilde Tempel (Athlos) 1:33:46
  3. Doris Gritsch (Almere '81) 1:40:26
  4. Anita van Nijen (Emmeloord) 1:45:09
  5. Jolande Hendrikse (Spirit Lelystad) 1:45:13
  6. Yvonne Zon-Tiggerdine (TV Almere) 1:45:51
  7. Bertine Engelsman (De Gemzen) 1:46:17
  8. Gerie Schilder (AV Edam) 1:46:54
  9. Simone Zoet (Nunspeet) 1:48:07
  10. Esther van der Wildt (Flevo Delta) 1:49:19
  11. Diana Raap (Spirit Lelystad) 1:50:11
  12. Samira de Blij (the Hague Road Runners) 1:50:13
  13. Inge Hoogenhout (Run2Day Almere) 1:54:45
  14. Claudia Toetenel (flevo delta) 1:54:45
  15. Hermie Drenth (PEC 1910) 1:55:10
  16. Jolanda Kroese (Almere) 1:55:33
  17. Annette Hazenberg (NOP) 1:57:24
  18. Ewa Buiten (Dronten) 1:58:41
  19. Anja van Kamperdijk (Almere) 1:58:45

Halve marathon vrouwen 55+

  1. Jacqueline Janse (Kraggenburg) 1:57:39
  2. Ria van Weezep (Spirit Lelystad) 2:02:13

Mannen 10 km.

  1. Nick Zwienenberg (Atletics Nijverdal) 33:01
  2. Maurice Smit (Fivelstreek) 33:15
  3. Thomas Straathof (KLIF18) 34:31
  4. Frank Meijer (Atletics Nijverdal) 34:32
  5. Stef Sieljes (NOP) 34:56
  6. Harald Huijssoon (Atletics Nijverdal) 35:19
  7. Norbert Vis (Badhoevedorp) 35:29
  8. Ruud Hadders (Phanos) 36:13
  9. Aarnout Huijssoon (De Gemzen) 36:16
  10. Pepijn Janssen (GAC Hilversum) 36:52
  11. Bennie Thunker (Isala '96) 36:52
  12. Maarten Zeegers (Atletiek Maastricht) 37:31
  13. Jasper Schouten (Dronten) 37:35
  14. Martijn Schakelaar (BB lopers) 37:58
  15. Arjen Engelvaart (Dronten) 37:59
  16. Giliën van Stralen (Lelystad) 38:17
  17. Stefan Breet (Flevo Delta) 38:20
  18. Casper Kwakkel (Nederlandse Triathlonbond) 38:25
  19. Jeroen Celie (Athlos) 38:27
  20. Jeroen Kolk (Almere) 38:31
  21. Maurice Bouw (Ens) 39:02
  22. Remon Hemmes (Nunspeet) 39:07
  23. Ivar Wierenga (GAC Hilversum) 39:09
  24. Luuk Lubberding (Athlos) 39:15
  25. Warner de Boer (Harderwijk) 39:38
  26. Tomas Prysmantas (Team Uglow Nl) 39:47
  27. Bart Gerrits (GAC Hilversum) 39:59
  28. Erwin Veldkamp (Wezep) 40:13
  29. Jeroen Sparreboom (DWLoopschool Hattem) 40:14
  30. Willem de Weerdt (DWLoopschool Hattem) 40:17
  31. Mathijs van den Top (Athlos) 40:34
  32. Mark Bennis (TV Almere) 40:39
  33. Thomas Bennis (Triathlon) 40:40
  34. Daan van Oosten (Nederlandse Triathlonbond) 40:42
  35. Marton Rotyis (Dronten) 40:46
  36. Marcel Wichers (Hattem) 40:50
  37. Sjoerd Hamberg (GGD Flevoland) 40:51
  38. Gerben Kruijswijk (Haarlem) 40:54
  39. Jan Blaauw (De Gemzen) 41:11
  40. Mike Langes (Almere) 41:13
  41. Marc Roozendaal (Alphega apotheken gem. Dronten) 41:24
  42. Roy Bloem (Zwolle) 41:25
  43. Mark Veldkamp (Wezep) 41:30
  44. Jaimy van de Steenoven (Flevo Delta) 41:44
  45. Bart van Ackooij (Dronten) 42:09
  46. Ronald van Logtenstein (Dronten) 42:30
  47. Remko Evenboer (Hardlooptrainers Nederland) 42:31
  48. Tim Baks (Lelystad) 42:32
  49. Richard Zeldenthuis (Emmeloord) 42:37
  50. Arjan van den Berg (Flevo Delta) 42:41
  51. Marcel Sman (Triatlon Lelystad) 42:49
  52. Stefan van der Plas (Lelystad) 42:54
  53. Jan Jongman (KLIF18) 42:58
  54. Rob Kruis (Emmeloord) 42:58
  55. Bart Alst ('s-Gravenhage) 43:04
  56. Johan Meijer (WBVR) 43:08
  57. Arnold van der Zwaag (Athlos) 43:11
  58. Jan Ruijter (Ens) 43:17
  59. Wimjan Brasser (Dronten) 43:22
  60. Rieks de Roo (Dronten) 43:24
  61. Ruben van der Plas (Dronten) 43:24
  62. Jos Ruijter (NOP) 43:24
  63. Mark Garrelfs (Nijmegen) 43:33
  64. Casper Rieck (IJsselmuiden) 43:38
  65. Simon Stallinga (dronten) 43:45
  66. Matthijs Bekkers (Utrecht) 43:49
  67. Ronny Pot (Almere) 43:55
  68. Willem Kaspers (Zuidwal) 43:57
  69. Sytse Algera (AV Zeewolde) 43:58
  70. Gerwin Hilberink (STG/IJsselstreek) 44:07
  71. Fred Havinga (Running Almere) 44:15
  72. Gabor van den Berg (Lelystad) 44:19
  73. Erik Wolf (Dronten) 44:21
  74. Dimitry Fleming (Lelystad) 44:25
  75. Ed de Sevren Jacquet (Flevo Delta) 44:29
  76. Marcel Schut (Dronten) 44:34
  77. Arnold Spitse (Flevo Delta) 44:38
  78. Remco van de Braak (Almere) 44:40
  79. Lennart Otten (Flevo Delta) 44:41
  80. Job Reurink (Tilburg) 44:46
  81. David Stolwijk (Amsterdam) 44:47
  82. Marc Engelsma (WBVR) 44:54
  83. Basten Zwep (Dronten) 44:56
  84. Auke Osinga (Dronten) 44:59
  85. Erik van der Veeb (Biddinghuizen) 45:05
  86. Wout Smit (Amsterdam) 45:06
  87. Jeroen Sonnemans (Dronten) 45:08
  88. Hendrik Poelmann (Zutphen) 45:10
  89. Pieter Van der Eijk (Swifterbant) 45:19
  90. Jouke Hogeveen (Dronten) 45:21
  91. Robin Bruil (AV Zeewolde) 45:24
  92. Michiel Nap (Amersfoort) 45:26
  93. Gerrit van Oene (Dronten) 45:29
  94. Joël Priem (WBVR) 45:29
  95. Thom Kahle (Almere) 45:30
  96. Jeroen van der Vennen (Lelystad) 45:32
  97. Dennis Gijsbers (Loopgroep Hoorn) 45:32
  98. Jan Priem (WBVR) 45:36
  99. Martijn van Wijk (Ermelo) 45:56
  100. Leon Ceelen (Dronten) 46:02
  101. Ferdy van Savoijen (Dronten) 46:04
  102. Jeroen Woltjes (Arnhem) 46:14
  103. Alexander Hoffman (Weesp) 46:18
  104. Dave Kollen (Dronten) 46:18
  105. Lorenzo Beeuwkes (Dronten) 46:20
  106. Liron Siderius (Dronten) 46:25
  107. Rinze Jonkman (Spirit Lelystad) 46:28
  108. Alfred Reurink (Buro Hollema) 46:37
  109. Joost Sweep (Lelystad) 46:44
  110. Dinand Ekkel (Flevo Delta) 46:44
  111. Roel Smits (Dronten) 46:49
  112. Job Gerritsen (Lelystad) 46:54
  113. Ramon Chaigneau (Nijkerk Gld) 46:55
  114. Jan-Willem Kalsbeek (Zwolle) 46:58
  115. Ton Dilling (Dronten) 47:03
  116. Robin van Emous (Groningen) 47:14
  117. Arjen Muller (Lelystad) 47:19
  118. Raymond Fafié (AV Zeewolde) 47:24
  119. Leroy Chaigneau (Dronten) 47:24
  120. Ahmed Bourass (Sportvrienden Lelyst) 47:26
  121. Wim Meiling (Dronten) 47:27
  122. Jelle Miedema (Enschede) 47:27
  123. Jan Dirk Westmaas (Dronten) 47:33
  124. Kees Boon (Altis) 47:34
  125. Marcel Sjoers (Dronten) 47:38
  126. Martijn Voigt (Lelystad) 47:40
  127. Roland van Saane (Lelystad) 47:41
  128. Mo Acherrat (Sportvrienden Lelyst) 47:44
  129. Gabry Vlot (Bant) 47:46
  130. Stephan Lohuis (Rabobank Flevoland) 47:47
  131. Joop Dekker (Kraggenburg) 47:52
  132. Michel van Hout (Emmeloord) 47:52
  133. Michael Maijen-Smits (Madman) 47:53
  134. Wim Steenbergen (Dronten) 47:56
  135. Bas Duynstee (Spirit Lelystad) 47:58
  136. Tycho Saat (Almere) 48:00
  137. Wim Tillema (PEC 1910) 48:08
  138. Mark Smit (IJlst) 48:27
  139. Tom Kuijer (AV Zeewolde) 48:29
  140. Mathijs Huis (Dronten) 48:36
  141. Marcel Teunissen (Dronten) 48:37
  142. Maron van der Meer (Dronten) 48:39
  143. Rick van Os (Van Os) 48:44
  144. Mark van Kuijk (GGD Flevoland) 48:46
  145. Ate Osinga (Dronten) 48:50
  146. Anne Holtrop (Lelystad) 48:51
  147. Dave Adriaansen (avVN) 48:53
  148. Peter Ruiter (Dronten) 48:54
  149. Geertjan Woltjes (Hellas) 49:00
  150. Daniel Schuijlenburg (Almere) 49:03
  151. Antoni van Elburg (Flevo Delta) 49:12
  152. Robert Onderwater (Almere) 49:16
  153. Frans Rubertus (Zwolle) 49:20
  154. Rik Slöetjes (Dronten) 49:24
  155. Bernard Mulder (De Blesse) 49:26
  156. Kor de Boer (Almere '81) 49:27
  157. Ran Siderius (Dronten) 49:31
  158. Ron Slenders (Flevo Delta) 49:33
  159. Jesse Spee (Van Os) 49:34
  160. Hans Pieterse (Baarn) 49:35
  161. Arjen Leeuwrik (Dronten) 49:37
  162. Sander de Jong (Team JWK) 49:39
  163. Jan Willem Hesselink (AV Zeewolde) 49:42
  164. Peter de Leeuw (Almere '81) 49:43
  165. Raymond Postma (Dronten) 49:48
  166. Matthijs Gringhuis (Groningen) 49:49
  167. Leroy van Zundert (Dronten) 49:51
  168. Henk Ruigrok (Zwolle) 49:58
  169. Sander Zielhuis (Loopgroep Leeuwarden) 49:58
  170. Maarten Rietman (Dronten) 49:59
  171. Roel Verbraak (HAprak. Dronten Zuid) 50:03
  172. Sander Peters (Dronten) 50:08
  173. Ruben Doedens (Almere) 50:14
  174. Rocky Hollan (oldenzaal) 50:14
  175. Dennis Land (Almere) 50:28
  176. René van Kooi (Dronten) 50:34
  177. Obbe Dingemans (Emmeloord) 50:36
  178. Lars Boxhoorn (Lelystad) 50:37
  179. Peter Pels (Lelystad) 50:38
  180. Sjaak Smit (Amsterdam) 50:38
  181. Erik Bonekamp (Dronten) 50:40
  182. Henk Bremer (NOP) 50:43
  183. Erik Wieten (Dronten) 50:44
  184. Martijn van Gastel (De Visser) 50:47
  185. Bas Zielhuis (Warmlopers) 51:00
  186. Dennis Mooij (Flevo Delta) 51:08
  187. Bob Klomp (Bussum) 51:08
  188. Ray Hensen (Flevo Delta) 51:08
  189. Parcyfal Persoon (Lelystad) 51:09
  190. Andy van Duinen (Baarn) 51:09
  191. Richard Balk (Dronten) 51:12
  192. Adri Mansvelder (UAC) 51:21
  193. Robby Bartels (Tollebeek) 51:25
  194. Jos Stolwijk (Zwolle) 51:31
  195. Arnoud Lagemaat (Brandweer Dronten) 51:34
  196. Hans van der Wolde (Dronten) 51:36
  197. Jan Dirk de Vries (Almere) 51:39
  198. Michael Nasibdar (Almere) 51:40
  199. Henk van Riessen (Flevo Delta) 51:42
  200. Wesley Bezembinder (Dronten) 51:43
  201. Eric van der Meer (Lelystad) 51:47
  202. Martijn Dillen (Dronten) 51:49
  203. Mark Groen (Amsterdam) 51:53
  204. Youri Boerboom (YoVo) 51:56
  205. Yohan Vonk (YoVo) 51:58
  206. Rik Verstappen (Dronten) 51:59
  207. Hielko Zandbergen (TOPZORG Makelaars) 52:11
  208. Jan Scherpenisse (Biddinghuizen) 52:12
  209. Marci Pelleboer (Dronten) 52:15
  210. Wim Bergmans (Dronten) 52:17
  211. Berry Bloem (Zwolle) 52:20
  212. Antwan Bosch (AV Zeewolde) 52:28
  213. André Kolk (Lelystad) 52:32
  214. Vincent ter Burg (Dronten) 52:32
  215. Anton Dobbelaar (Dronten) 52:34
  216. Aart Monster (Dronten) 52:40
  217. Jay Vahl (Dronten) 52:43
  218. Bart Vermaat (Flevo Delta) 52:43
  219. Johan Kleis (Dronten) 52:45
  220. Aart Klein (Loopgroep 2000) 52:50
  221. Sven van der Burg (GGD Flevoland) 52:56
  222. Elwin van den Berg (Dronten) 52:58
  223. Anne Braamskamp (Biddinghuizen) 52:59
  224. Martijn Spoelstra (Deventer) 52:59
  225. Krimi Hammadi (Sportvrienden Lelyst) 53:02
  226. Eelco Lindhout (Dronten) 53:03
  227. Wolter-Jan Strijker (Flevo Delta) 53:04
  228. Hans de Regt (Zwolle) 53:08
  229. Egbert Sluiter (Isala '96) 53:14
  230. Martin Schoone (Spirit Lelystad) 53:20
  231. Rinke Dohmen (Flevo Delta) 53:22
  232. Arjo Geelhoed (Ridderkerk) 53:37
  233. Herman Grendelman (Zwolle) 53:40
  234. Gerben Gerntsen (Lelystad) 53:42
  235. Erwin Loff (GGD Flevoland) 53:43
  236. Jan van de Craats (Kampen) 53:46
  237. Patrik de Waal (Biddinghuizen) 53:47
  238. Pieter Vermeer (Dronten) 53:48
  239. Marien van Staalduine (Chakti) 53:53
  240. Tom Schröder (Leisure World) 53:54
  241. Frans Schlepers (Ens) 53:57
  242. Albert Jongman (Zeewolde) 54:04
  243. Theo van Leeuwen (Spirit Lelystad) 54:05
  244. Wim Bruins (Flevo Delta) 54:10
  245. Emiel Geling (Dronten) 54:15
  246. Jouke van Dijk (Dronten) 54:19
  247. Guido de Leeuw (SVDronten) 54:26
  248. Johan Amsing (Dronten) 54:30
  249. Raje Kamperman (Dronten) 54:37
  250. Steven Verstraten (Leisure World) 54:43
  251. Dirk van Daalen (Zeewolde) 54:48
  252. Marvin Slingerland (Lelystad) 54:48
  253. Terry van Dijk (Almere) 54:50
  254. Ronnie Boomsma (Emmeloord) 54:53
  255. Wiebe de Vries (Biddinghuizen) 54:53
  256. Jeroen Brinkman (Dronten) 54:54
  257. Dewy Stoorvogel (Haarlem) 54:59
  258. Koen Schouten (Almere '81) 55:00
  259. Kees van Donkersgoed (Dronten) 55:03
  260. Theo Bos (Kampen) 55:03
  261. Bernhard Verhoek (Kampen) 55:06
  262. Tomas Hummelink (IJsselmuiden) 55:06
  263. Mark Meijerink (Marknesse) 55:09
  264. Theo Weultjes (Rutten) 55:09
  265. Sem de Ruijter (Survivalrun Vereniging Dronten) 55:10
  266. Leo Schelvis (Almere) 55:11
  267. Remco Stoel (Lelystad) 55:15
  268. Hans de Boer (Rabobank Flevoland) 55:15
  269. Bart de Wilde (Emmeloord) 55:15
  270. Floris de Wilde (Emmeloord) 55:15
  271. Anton JW Dekker (Dronten) 55:16
  272. Bert Keek (Loopgroep Biddinghuizen) 55:17
  273. Gerard de Ridder (Flevo Delta) 55:18
  274. Erik Jansen (AV Zeewolde) 55:20
  275. Anton Dekker (Flevo Delta) 55:23
  276. Henk Sijens (Dronten) 55:25
  277. Frank Groen (Dronten) 55:28
  278. John Mulder (Van Bloois) 55:29
  279. Gert Jan Feddes (Dronten) 55:36
  280. Arjan Sloot (G.S.B.V. Tweeslag) 55:45
  281. Otto Telkamp (Almere) 55:46
  282. Simon Klinkenberg (Flevo Delta) 55:52
  283. Jos Fassaert (Dronten) 55:55
  284. Jan Schoorlemmer (Swifterbant) 56:01
  285. Henk Janssen (Veluwe) 56:02
  286. Giuseppe Kalsbeek (Amsterdam) 56:04
  287. Dirk Gommer (Dronten) 56:12
  288. Jan Meijerink (Spirit Lelystad) 56:16
  289. Bert Brink (Dronten) 56:21
  290. Luuk Ploeg (Dronten) 56:22
  291. Peter van der Sluis (Dronten) 56:24
  292. Collin van Beek (Almere) 56:25
  293. Bert Vlijm (De Gemzen) 56:25
  294. Rene Kok (Leisure World) 56:26
  295. Edward van Veen (Zwolle) 56:31
  296. Jeroen Visser (Zeewolde) 56:32
  297. Jaco Houweling (Flevo Delta) 56:33
  298. Lourenz Meijer (Dronten) 56:33
  299. Melle Veenstra (Spirit Lelystad) 56:37
  300. Thierry Doorneweert (Dronten) 56:46
  301. Bas Berkelmans (Almere) 56:47
  302. John Tier (Dronten) 56:50
  303. Maurits Verstraten (Zwolle) 56:59
  304. Sebastiaan Doeze Jager (Rabobank Flevoland) 57:00
  305. Ruud de Jong (Lelystad) 57:12
  306. Bokke Haanstra (Flevo Delta) 57:15
  307. Jan-Eelco Jansma (Dronten) 57:15
  308. Niek den Ouden (Zwolle) 57:18
  309. Richard de Wit (Kraggenburg) 57:19
  310. Robin van der Stege (Flevo Delta) 57:20
  311. Hendrik de Lange (Swifterbant) 57:27
  312. Mahmoud Boubkari (Sportvrienden Lelyst) 57:29
  313. Peter Doeswijk (Almere) 57:43
  314. Zwier van Dijk (Kampen) 57:47
  315. Peter Harmsen (Dronten) 57:48
  316. Lemmy Bergens (Almere) 57:48
  317. Jack Groen (Hellas) 57:50
  318. Dennis Hol (Almere) 57:54
  319. Eric Evers (Lelystad) 57:57
  320. Rene Wiedemeijer (Dronten) 58:09
  321. Bert van Asselt (Nagele) 58:11
  322. Richard Link (Team 120 Roparun) 58:16
  323. Niels Ampt (Dronten) 58:25
  324. Ahmed El Faouzi (Sportvrienden Lelyst) 58:25
  325. Wilco van den Brink (Dronten) 58:26
  326. Ivo Rietveld (Utrecht) 58:29
  327. Jaap Gielen (Dronten) 58:38
  328. Hendri Kasteel (Dronten) 58:41
  329. Romeo Resida (Almere) 58:42
  330. Willem van Duivenboden (Almere) 58:42
  331. Arjan Borgstein (GGD Flevoland) 58:45
  332. Bradley van Dijk (Flevo Delta) 58:47
  333. Alex Brink (Flevo Delta) 58:48
  334. Leo Meijers (Flevo Delta) 58:57
  335. Oscar van Rossum (Dronten) 59:06
  336. René van Gils (IJsselstein Ut) 59:07
  337. Jan Bosch (Almere) 59:08
  338. Jeroen Rotyis (Nunspeet) 59:09
  339. Falco de Leeuw (Dronten) 59:09
  340. Richard Obbema (Leisure World) 59:18
  341. Sjoerd Bouma (Wezep) 59:19
  342. Bert W (Almere) 59:19
  343. Emiel Hemminga (Almere) 59:24
  344. Michel van de Kamp (Verhoeven fit) 59:26
  345. René Jansen (Emmeloord) 59:33
  346. Hans Twigt (Dronten) 59:40
  347. Nick Willems (Dronten) 59:40
  348. Henk Bart (Dronten) 59:40
  349. Hans Voerman (Kampen) 59:41
  350. Niels van Baal (Dronten) 59:42
  351. Patrick Slingerland (Lelystad) 59:44
  352. Sjoerd Kootstra (Dronten) 59:44
  353. Egbert Knorren (Van Os) 59:46
  354. Alfred van Os (Van Os) 59:47
  355. Jos Langes (Almere) 59:54
  356. Peter Tims (Almere) 59:56
  357. Koert van der Kooij (Flevo Delta) 59:57
  358. Erwin Woldhuis (Dronten) 1:00:07
  359. Gilles Watel (Dronten) 1:00:10
  360. Jurrian Ham (Dronten) 1:00:12
  361. Laurens Veldman (Amsterdam) 1:00:19
  362. Rembrandt Damen (de Jong & Laan) 1:00:27
  363. Bert Loof (Emmeloord) 1:00:31
  364. Gert Witteveen (Nunspeet) 1:00:43
  365. Freek de Jag (Lelystad) 1:00:43
  366. Ronald van der Vliet (Almere) 1:00:48
  367. Guus Mathijssen (Dronten) 1:00:54
  368. Hotze Attema (Spirit Lelystad) 1:00:56
  369. Johan Simmelink (Flevo Delta) 1:00:58
  370. Daniël Zoeten (Flevo Delta) 1:01:03
  371. Ferry Sijtsma (Dronten) 1:01:03
  372. Albert Schaap (Zeewolde) 1:01:08
  373. Piet Roskam (AV Zeewolde) 1:01:09
  374. Ruud Weers (Flevo Delta) 1:01:09
  375. Chris de Laat (Flevo Delta) 1:01:11
  376. Jan-Bert Tillema (Marknesse) 1:01:14
  377. Piet van Mierlo (Dronten) 1:01:15
  378. Hendrik Schouwenaar (Flevo Delta) 1:01:19
  379. Coen Vreeswijk (Dronten) 1:01:20
  380. Erik Verstraelen (Biddinghuizen) 1:01:28
  381. Dolf Stomphorst (DAF Lelystad) 1:01:30
  382. Oscar van de Weetering (Zwijndrecht) 1:01:36
  383. Piet Dam (Swifterbant) 1:01:36
  384. Adrie Kuzee (Sao Paulo) 1:02:00
  385. Thao Bui (GGD Flevoland) 1:02:15
  386. Langendoen (Rabobank Flevoland) 1:02:30
  387. Harry Stoorvogel (WBVR) 1:02:36
  388. Ruud Willebrand (Dronten) 1:02:53
  389. Jan Willem Fidder (Leisure World) 1:03:07
  390. Egbert Berends (Dronten) 1:03:09
  391. Peter Streekstra (Almere '81) 1:03:12
  392. Jan Jonker (Spirit Lelystad) 1:03:19
  393. Wibo Langendoen (Rabobank Flevoland) 1:03:23
  394. Marcel Does (Team 120 Roparun) 1:03:23
  395. Floris Fokkens (Almere) 1:03:24
  396. Jasper Harrewijn (Almere) 1:03:29
  397. Fokke Post (Swifterbant) 1:03:40
  398. Pascal Tiemens (Emmeloord) 1:03:40
  399. Hans van Os (Van Os) 1:03:43
  400. Ton Dirks (Almere) 1:03:45
  401. Domien ter Woord (Dronten) 1:03:51
  402. Karel Bos (Alphega apotheken gem. Dronten) 1:04:06
  403. Koen Schrader (Deventer) 1:04:15
  404. Jan Cees Visser (TV Almere) 1:04:42
  405. Vincent Oldenhof (PEC 1910) 1:05:19
  406. Jannes Voerman (Dronten) 1:05:32
  407. Jan van der Hoeven (GGD Flevoland) 1:06:01
  408. Tonny Vahl (Dronten) 1:06:10
  409. Sidney Janga (Almere) 1:06:27
  410. Robert van Assen (Lelystad) 1:06:48
  411. Daniel Olf (De Visser) 1:07:13
  412. Johan van Houten (Dronten) 1:07:30
  413. Ino Meijer (Dronten) 1:0