Lijst met genomineerden sportverkiezingen Dronten bekendgemaakt
SportDRONTEN - Stichting Sportpromotie Dronten heeft de namen bekendgemaakt van de genomineerden voor de sportverkiezingen. De winnaars worden op vrijdag 21 januari bekendgemaakt en gehuldigd in De Meerpaal.
Sportman:
- Ryan Nijboer (tennis)
- Scott Boon (atletiek)
- Ruben van Mourik (judo)
Sportvrouw:
- Danique Stoop (zwemmen)
- Lisanne Andeweg (zwemmen)
- Manon Bakker (wielrennen)
Sportploeg:
- Zuiderzeezwemmers dames competitieploeg (zwemmen)
- Swift’64 (voetbal)
- Zuiderzeezwemmers dames estafetteploeg (wedstrijdzwemmen)
Sportcoach:
- Ed Fennema (atletiek)
- Johan Meijer (atletiek)
- Nicky Heijboer (paardensport)
Sporttalent jongen:
- Jaap Zoon (atletiek)
- Brend Baak (atletiek)
- Milan Hoevens (zeilen)
Sporttalent meisje:
- Leida Naber (paardensport)
- Claudia Leusink (wielrennen)
- Yael Schipper (judo)
Jeugdsportploeg:
- Flevo Delta jongens junioren C (atletiek)
- Flevoruiters Voltige team 2 (paardensport)
- ZZZ meisjes junioren estafetteploeg (zwemmen)
Aangepast sporten:
- Flevostar 2 Special ASVD korfbal (korfbal)
Sportvrijwilliger:
- Lars Dodde (BAS voetbal)
- Marjan Jonker (Flevo Delta atletiek)
- Wilma Niekamp (Swift’64 voetbal)
- Everinta Kruik (ZZZ zwemmen)
Vorige winnaars:
Sportvrouw
- 2019: Manon Bakker (wielersport)
- 2018: Nikki Boon (atletiek)
- 2017: Nikki Boon (atletiek)
- 2016: Alice Naber-Lozeman (eventing)
- 2015: Iris Iwema (judo)
- 2014: Alice Naber-Lozeman (eventing)
Sportman
- 2019: Daan Schade (atletiek)
- 2018: Ryan Nijboer (tennis)
- 2017: Ryan Nijboer (tennis)
- 2016: Ryan Nijboer (tennis)
- 2015: Roy Koffijberg (judo)
- 2014: Roel Huijsmans (atletiek)
Sportploeg
- 2019: Zuiderzeezwemmers dames estafetteploeg (zwemmen)
- 2018: ASVD 1 (korfbal)
- 2017: BAS dames 1 (basketbal)
- 2016: Flevoruiters (paardensport)
- 2015: BAS heren 1 (basketbal)
- 2014: ASVD (korfbal)
Sportcoach
- 2019: Wilbert Leendertse (korfbal)
- 2018: Johan Meijer (atletiek)
- 2017: Bart Heerikhuisen (judo)
- 2016: Vincent van Mourik (judo)
- 2015: Harry Martens (judo)
- 2014: John Jansen (atletiek)
Talent meisje
- 2019: Evi Falkena (atletiek)
- 2018: Joyce Schumacher (atletiek)
- 2017: Diede van der Meer (atletiek)
- 2016: Nikki Boon (atletiek)
- 2015: Manon Bakker (veldrijden)
- 2014: Fleur Hoek (korfbal)
Talent jongen
- 2019: Jens Verbeek (schaatsen)
- 2018: Daan Schade (atletiek)
- 2017: Bruce Boon (atletiek)
- 2016: Scott Boon (atletiek)
- 2015: Lars Kamphuis (judo)
- 2014: Arthur Heeres (judo)
Jeugdsportploeg
- 2019: Flevoruiters verenigingsteam pony’s (paardensport)
- 2018: MHC Flevoland meisjes A1 (hockey)
- 2017: MHC Flevoland meisjes B1 (hockey)
- 2016: Flevo Delta estafette meisjes (atletiek)
- 2015: Flevo Delta meisjes junioren C (atletiek)
- 2014: Flevo Delta jongens C (atletiek)
Aangepast sporten
- 2019: Kayleigh Heerikhuisen (judo)
- 2018: Kayleigh Heerikhuisen (judo)
Sportvrijwilliger
- 2019: Dennis Kloosterman (tennis en padel)
- 2019: Henk Vos (waterpolo)
- 2019: Bert Hartog (voetbal)
- 2018: Jolanda Piket (gymnastiek)
- 2018: Hester Vos (zwemmen)
- 2018: Peter Kuijpers (zwemmen)
- 2018: Martine Dijkstra (voetbal)
- 2018: Ardie Nieuwland (voetbal)
- 2017: Age Jan Schrijver (survival)
- 2017: Gerda Heerinkhuisen (judo)
- 2017: Esmiralda Broekman (hockey)
- 2017: Henk Stegeman (tennis & padel)
- 2017: Jan Vogelaar (voetbal)
- 2016: Gert Jan Harpe (voetbal, Asv Dronten)
- 2016: Harrie Seinen (voetbal, Swift’64)
- 2016: Robert Faber (volleybal, Swift’64)
- 2016: Jan Doornbos (hockey, MHC Flevoland)
- 2016: Remco Veerkamp (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
- 2016: Hendrik Jan Kragt (paardensport, SPGF)
- 2016: Heleen Kragt (paardensport, SPGF)
- 2016: Heidi Steenbeek (paardensport, SPGF)
- 2016: René Steenbeek (paardensport, SPGF)
- 2015: Hanneke Goedegebuure (majorette/twirling, Amor Musae)
- 2015: Wietse Hoekstra (voetbal, Swift’64)
- 2015: Linda Schade (atletiek, Flevo Delta)
- 2014: Sybrand Buren (voetbal, Swift ’64)
- 2014: Adrie Gijsbers (paardensport, Flevoruiters)
- 2014: Henriette Heeres (judo, Shoganai)
- 2014: Martin Kelders (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
- 2014: Jan Palts (survival, Polderland)
- 2014: Marlies Zwanenburg (gymnastiek, GYJATU)
Oeuvreprijs
- 2019: Jan Scheers (o.a. atletiek)
- 2018: Annie Borckink (schaatsen)
- 2017: Kayleigh Heerikhuisen (judo)