Afbeelding
MH

Manon Bakker sportvrouw en Scott Boon sportman van gemeente Dronten

Sport

DRONTEN - In De Meerpaal zijn vanavond de winnaars van de sportverkiezingen over 2020 en ‘21 bekendgemaakt. Manon Bakker (veldrijden) werd gehuldigd als sportvrouw van het jaar en Scott Boon (atletiek) als sportman.

Sportverkiezingen

Winnaars 2020/’21

Sportman:

  • Sportman: Scott Boon (atletiek)
  • Sportvrouw: Manon Bakker (wielrennen)
  • Sportploeg: Swift’64 (voetbal)
  • Sportcoach: Nicky Heijboer (paardensport)
  • Sporttalent jongen: Milan Hoevens (zeilen)
  • Sporttalent meisje: Claudia Leusink (wielrennen)
  • Jeugdsportploeg: Flevoruiters Voltige team 2 (paardensport)
  • Aangepast sporten: Flevostar 2 Special ASVD korfbal (korfbal)
  • Sportvrijwilliger: Lars Dodde (BAS voetbal)
  • Sportvrijwilliger: Marjan Jonker (Flevo Delta atletiek)
  • Sportvrijwilliger: Wilma Niekamp (Swift’64 voetbal)
  • Sportvrijwilliger: Everinta Kruik (ZZZ zwemmen)
  • Oeuvreprijs: Hans Engelvaart

Vorige winnaars:

Sportvrouw

Sportman

Sportploeg

Sportcoach

Talent meisje

Talent jongen

Jeugdsportploeg

Aangepast sporten

Sportvrijwilliger

  • 2019: Dennis Kloosterman (tennis en padel)
  • 2019: Henk Vos (waterpolo)
  • 2019: Bert Hartog (voetbal)
  • 2018: Jolanda Piket (gymnastiek)
  • 2018: Hester Vos (zwemmen)
  • 2018: Peter Kuijpers (zwemmen)
  • 2018: Martine Dijkstra (voetbal)
  • 2018: Ardie Nieuwland (voetbal)
  • 2017: Age Jan Schrijver (survival)
  • 2017: Gerda Heerinkhuisen (judo)
  • 2017: Esmiralda Broekman (hockey)
  • 2017: Henk Stegeman (tennis & padel)
  • 2017: Jan Vogelaar (voetbal)
  • 2016: Gert Jan Harpe (voetbal, Asv Dronten)
  • 2016: Harrie Seinen (voetbal, Swift’64)
  • 2016: Robert Faber (volleybal, Swift’64)
  • 2016: Jan Doornbos (hockey, MHC Flevoland)
  • 2016: Remco Veerkamp (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
  • 2016: Hendrik Jan Kragt (paardensport, SPGF)
  • 2016: Heleen Kragt (paardensport, SPGF)
  • 2016: Heidi Steenbeek (paardensport, SPGF)
  • 2016: René Steenbeek (paardensport, SPGF)
  • 2015: Hanneke Goedegebuure (majorette/twirling, Amor Musae)
  • 2015: Wietse Hoekstra (voetbal, Swift’64)
  • 2015: Linda Schade (atletiek, Flevo Delta)
  • 2014: Sybrand Buren (voetbal, Swift ’64)
  • 2014: Adrie Gijsbers (paardensport, Flevoruiters)
  • 2014: Henriette Heeres (judo, Shoganai)
  • 2014: Martin Kelders (zwemmen, Zuiderzeezwemmers)
  • 2014: Jan Palts (survival, Polderland)
  • 2014: Marlies Zwanenburg (gymnastiek, GYJATU)

Oeuvreprijs

!