VIDEO | Kerstloop Dronten: 10 kilometer en halve marathon
SportDRONTEN - Kerstloop Dronten: video en uitslag halve marathon en tien kilometer.
Dossier Kerstloop
Halve marathon, mannen senioren:
- Kedir Besher Yousuf (Ethiopië) 1:03:08
- Mousaab Hadout (Marokko) 1:03:16
- Thomas Muke Kropp (Kenia) 1:04:18
- Vladislau Pramau (Wit-Rusland) 1:04:45
- Kjell d'Hondt (België) 1:07:08
- Mostafa Channi (Marokko) 1:09:04
- Ben Souwen (Eindhoven Atletiek) 1:10:53
- Gayri Hawery (Spirit Lelystad) 1:11:33
- Davy Stieperaere (België) 1:12:15
- Bas Hollegien (NOP) 1:12:56
- Hans Lamberts (België) 1:13:25
- Pieter Geens (België) 1:13:43
- Youri Severin (ATV Venray) 1:14:09
- Jacek Jolibski (Polen) 1:14:26
- Paul Zwama (Phanos) 1:14:39
- Peter Schoch (Wageningen) 1:14:56
- Marijn Hulsegge (Climax) 1:15:15
- Ruud Weijer (Phanos) 1:15:25
- Oscar Mulder (Eindhoven Atletiek) 1:16:30
- Corné Timmer (AV Aalsmeer) 1:17:33
- Marc Cinjee (Loopgroep Aart Stigter) 1:18:57
- Danny Schoch (Wageningen) 1:19:09
- Stan de Vleminck (België) 1:19:29
- Gertjan de Jong (Athlos) 1:20:35
- Raymond Lozekoot (Almere '81) 1:22:03
- Tim Meijer (Just Run Almere) 1:22:41
- Jefry Visser (Almere) 1:23:39
- Thomas Bennis (TV Almere) 1:23:41
- Jorn Hofstra (NOP) 1:25:16
- Sjoerd Rosema (BB lopers) 1:26:04
- Marc van de Venis (Dronten) 1:26:55
- Stefan Woudwijk (NOP) 1:27:47
- Jan-Wim Kanis (Kampen) 1:31:33
- Quirijn van Woerkom (Almere College) 1:35:59
- Jesse van der Tak (Almere '81) 1:36:26
- Ernst Jan Dekker (Kampen) 1:37:26
- Joost Sweep (Spirit Lelystad) 1:38:38
- Martijn Stoffer (Almere) 1:40:06
- Robin Fafié (Rotterdam) 1:40:07
- Sebastiaan Knoppert (Putten) 1:41:02
- William van Boven (van Bloois) 1:41:27
- Frederik van Duuren (Amsterdam) 1:46:04
- Coen van der Toorn (Lelystad) 1:46:48
- Gerjan Looman (Zelhem) 1:47:09
- Freek Sollie (Oosterwolde Gld) 1:49:37
- Robert Kersloot (Amersfoort) 1:50:01
- Remco Holierhoek (Biddinghuizen) 1:50:13
- Andrzej Koziarski (Creil) 1:50:22
- Jelmer van Maaren (Putten) 1:51:07
- Jan Sjoerd van der Hout (Amsterdam) 1:51:55
- Andre de Zwaan (Loopgroep PK) 1:55:34
- Sjors Snoek (Almere) 1:58:00
- Marc van de Kaa (Second Chance) 1:58:25
- Paul Broekhof-Op de Hoek (Dronten) 1:59:19
- Steven Wuestenenk (Groningen) 2:08
- Peter van Beek (Zeewolde) 2:17
- Ivo Eikenaar (PEC 1910) 2:02:23
- Jeroen Vreeling (Almere) 2:05:05
- Rick Boswijk (Dronten) 2:07:47
Halve marathon, mannen 35+
- Mounir el Ouardi (Spanje) 1:06:45
- Stefan van den Broeck (België) 1:08:40
- Michiel Vink (Eindhoven Atletiek) 1:08:41
- Hicham Ettaichmi (Marokko) 1:09:22
- Jeroen van Damme (Loopgroep PK) 1:11:47
- Tjeerd Popkema (NOP) 1:15:48
- Kristian Valk (Pijnenburg) 1:16:17
- Eric Caluwaerts (België) 1:16:42
- Jamal Hlal (Almere) 1:17:11
- Bram Cuijpers (Eindhoven Atletiek) 1:18:38
- Rik Wolswinkel (Altis) 1:18:46
- Falco van Dijck (Loopgroep Aart Stigter) 1:18:57
- Luuc Elzinga (Hellas) 1:19:03
- Thomas Naasz (Almere '81) 1:19:52
- Co Post (Altis) 1:20:40
- Wessel Geursen (Athlos) 1:20:49
- Martin Stolk (Pijnenburg) 1:21:22
- Klaas Van Pijkeren (Dronten) 1:21:56
- Raymond Laseur (Altis) 1:22:36
- Sjoerd van Westerop (Loopgroep PK) 1:22:49
- Wannie Fridesions (Almere '81) 1:23:25
- Jan Willem van Dijk (TC het Trapstel) 1:23:43
- Bas Stevens (Emmeloord) 1:25:11
- Rene Bremer (Amersfoort) 1:25:21
- Joram Hobo (Nieuw-Vennep) 1:25:37
- Peter Gnodde (NOP) 1:26:23
- Kennard Hofland (Pallas '67) 1:26:28
- Janko van Arken (De Gemzen) 1:27:55
- Jeffrey ter Steege (PEC 1910) 1:28:31
- Marcel Smits (Dronten) 1:29:00
- Gerwin van de Veen (Bunschoten-Spakenburg) 1:29:39
- Mike van den Breul (Almere) 1:29:46
- Ramon Hofman (Lelystad) 1:30:41
- Martin Goedhart (Athlos) 1:31:04
- Otto Doornbos (Emmeloord) 1:31:11
- Joost Bekkers (Eindhoven Atletiek) 1:31:52
- Stefan van der Plas (Lelystad) 1:34:08
- Dick Pieter Poppe (Isala '96) 1:34:29
- Arjen Kroder (Phanos) 1:34:59
- Michel Schouten (Hilversum) 1:35:12
- Ronald de Ruijter (Dronten) 1:36:18
- Edwin Wallinga (Hasselt) 1:37:07
- Gerrit Lokhorst (Elburg) 1:38:13
- Jo-Kees Roozendaal (Dronten) 1:38:30
- Ruben van der Plas (Dronten) 1:39:39
- Christian Agricola (Spirit Lelystad) 1:40:13
- Niels Leguit (Almere) 1:40:22
- Tom Bakker (Dronten) 1:41:40
- Rudy Tolhoek (Dronten) 1:42:06
- Henk Zwijnenburg (Ermelo) 1:44:39
- Menno van Tongeren (Almere) 1:45:01
- Bart Bijnens (Spirit Lelystad) 1:45:14
- Martijn ten Wolde (Triade) 1:45:37
- Rutger Brouwer (Lelystad) 1:46:16
- Henk van der Voort (Elburg) 1:46:35
- Mark van Dam (Elburg) 1:46:58
- Arjan Hendriksen (Almere) 1:47:01
- Frank Agricola 1:47:26
- Bas van Luijk (Zwolle) 1:48:24
- Pieter Leendertse (Zwolle) 1:50:05
- Erwin Scheve (Zwolle) 1:50:37
- Patrick van der Burgh (Apeldoorn) 1:52:41
- Rob van der Vlies (AV Zeewolde) 1:53:13
- Rob Kroon (AV Zeewolde) 1:53:45
- Dennis Polman (Dronten) 1:54:01
- Marco Polman (Dronten) 1:54:02
- Rick Bruins (Kampen) 1:55:12
- Gerrit Hofstede (Loopsport Zwolle) 1:56:12
- Nielson van Mierlo (Dronten) 2:03:43
- Neimet Mehrabi (Zwolle) 2:04:41
- Remko Toorenburgh (Almere) 2:05:24
- Ramon de Jong (Dronten) 2:10:15
- Theo Toering (Groningen) 2:14:50
- Henri Groote (Hoogeveen) 2:27:44
Halve marathon, mannen 45+
- Vladimir Tontchinski (Wit-Rusland) 1:13:50
- Egbert Hooijkaas (Scorpio) 1:15:18
- Bart Wassenberg (Hellas) 1:15:26
- Fransua Woldemariam (Almere '81) 1:16:01
- Marcel Alma (Harskamp) 1:18:42
- Bart Eigenhuis (Pijnenburg) 1:20:46
- Randy Hendriks (Running2000) 1:21:10
- Henk de Jong (Loopgroep Aart Stigter) 1:22:07
- Lutz Lohse (Texel) 1:23:14
- Roel van der Steege (Isala '96) 1:24:24
- Riny van Brienen (Hellas) 1:25:20
- Paul van der Brug (Zwolle) 1:25:24
- Edwin Schrik (Zwolle) 1:26:25
- Frank Veltman 1:27:01
- Mike Kleinlugtebeld (PEC 1910) 1:28:33
- Henri Plender ('t Loo Oldebroek) 1:29:49
- Marcel Sman (Lelystad) 1:30:04
- Renze Zijlstra (PEC 1910) 1:31:37
- Mohamed Farhani (Lelystad) 1:32:55
- Hubert Bögemann (De Gemzen) 1:33:31
- Gert uit de Bulten (De Gemzen) 1:33:55
- Eric Jansen (Zwolle) 1:35:10
- Paul Lebouille (Almere) 1:35:49
- Gert Peppelenbos (Zwolle) 1:36:09
- João Da Costa Lopes (Almere) 1:36:36
- Johan Zandbergen 1:36:47
- Olaf Prins (Hasselt) 1:37:13
- Johan van Dijk (IJsselmuiden) 1:37:38
- Klaas Arkema (Hasselt) 1:37:48
- Erik van der Linden (Dronten) 1:38:48
- Pieter Riley (Almere) 1:39:36
- Guus Lohues (Ens) 1:39:39
- Douwe Rijpstra (PEC 1910) 1:40:04
- Erwin Lammertsen (PEC 1910) 1:40:17
- Arnaud Meijer (Spirit Lelystad) 1:40:50
- Hans van Solt (Huizen) 1:41:31
- Johan van Peperzeel (Zeewolde) 1:41:41
- Henk Demmer (2BFit) 1:41:59
- Bas Smit (Zwolle) 1:42:07
- Rene Landman (PEC 1910) 1:42:36
- Cor Boerman (Almere) 1:43:04
- Arjen Keers (PEC 1910) 1:43:22
- Gerrit Zwep (Dronten) 1:43:38
- Gijs van Korlaar (Soest) 1:43:38
- Jeroen van der Vennen (Lelystad) 1:43:40
- Robert te Raa (PEC 1910) 1:44:32
- Wim Tillema (PEC 1910) 1:44:33
- Hans Harleman (Flevo Delta) 1:45:02
- Gert de Jong (Emmeloord) 1:45:15
- Gerrit Tijssen (Zwolle) 1:45:16
- Richard Mulder (Almere) 1:45:58
- Bert Kleiboer (PEC 1910) 1:46:51
- Mohammed Acherrat (St. sport Lelystad) 1:47:07
- Richard Jongejan (Lelystad) 1:47:14
- Peter Lennips (PEC 1910) 1:47:44
- Martijn Dijkman (TV Almere) 1:47:58
- Jack Graumans (Biddinghuizen) 1:48:07
- Edo Oosting (Dronten) 1:48:48
- Radboud Verhoeven (Loopgroep Garderen) 1:48:56
- Jos Revenberg (AV Zeewolde) 1:49:07
- Harald Bloemers (Kampen) 1:49:31
- Jan ten Napel (Dronten) 1:50:25
- Marcel Companjen (Harderwijk) 1:51:36
- Walter Schaap (Bunschoten-Spakenburg) 1:52:35
- Ronald Loof (NOP) 1:52:45
- Ron Geurts (Kampen) 1:55:10
- Gilles Gerth (PEC 1910) 1:55:21
- Arno Scholten (Almere) 1:55:56
- Wiebe de Vries (Biddinghuizen) 1:56:05
- Edwin Goedegebuure (Swifterbant) 1:56:10
- Jan Oosterkamp (Biddinghuizen) 1:56:22
- Richard Balk (Dronten) 1:57:05
- Fons van der Ham (Just Run Almere) 1:57:25
- Peter Mondeel (Almere) 1:57:56
- Frans Bennink (Isala '96) 1:58:30
- Jeroen Brakke (Zeewolde) 1:59:28
- Herry Ester (Dronten) 2:00:14
- Geert Mattelé (Isala '96) 2:00:55
- Huib van Os (Biddinghuizen) 2:01:16
- John Thijssens (Biddinghuizen) 2:02:56
- Arjen Jongejan (Dronten) 2:06:51
- Edwin Koenis (Almere) 2:07:13
- Fred Leenstra (Dronten) 2:09:02
- Kees Willems (Flevo Delta) 2:09:02
- Goos Foppen (Athlos) 2:13:00
- Harm Post (NOP) 2:14:30
- Michael Dupont (Amersfoort) 2:26:12
- André van Wijk (Dronten) 2:32:20
Halve marathon, mannen 55+
- Izaak de Bruijne (Altis) 1:22:01
- Willem de Weerdt (Cialfo) 1:23:45
- Jan Versteege (Zaanland) 1:25:19
- Henk Weijerstrass (Loopgroep Hoorn) 1:28:48
- Sybren de Lange (Flevo Delta) 1:28:57
- Richard van den Brink (Athlos) 1:30:06
- Rudi Hoffman (avVN) 1:30:32
- Gerard van Arendonk (Flevo Delta) 1:30:48
- Manfred Scheibe (Marknesse) 1:33:10
- Peter Graumans (Biddinghuizen) 1:35:02
- Willem de Vries (NOP) 1:36:23
- Jos van de Ven (Almere '81) 1:36:30
- Ron van Megen (Altis) 1:36:39
- Peter Bekedam (Flevo Delta) 1:37:08
- Gabriel Paardekooper (PEC 1910) 1:37:12
- Hans Nuijts (avVN) 1:37:34
- Theo Joskulski (Dronten) 1:37:36
- Jos van Rijn (Spirit Lelystad) 1:37:53
- Ruud vd Laan (Almere '81) 1:37:56
- Bert Keek (Loopgroep Biddinghuizen) 1:39:41
- Joop de Zwaan (Loopgroep PK) 1:43:32
- Jan Boogaard (Spirit Lelystad) 1:43:34
- Hans van den Belt (Zwolle) 1:45:20
- Dirk van de Streek (Biddinghuizen) 1:45:56
- Dik van den Dool (Spirit Lelystad) 1:47:41
- Jouke van Dijk (Flevo Delta) 1:48:28
- Eddy Claus (Biddinghuizen) 1:51:05
- Karel Kok (Social Mile) 1:53:21
- Albert Jongman (Zeewolde) 1:56:09
- Cees Buijs (De Gemzen) 1:56:42
- Ed Schut (Dronten) 1:57:16
- Bert Vlijm (De Gemzen) 1:59:14
- Frens Hein (NOP) 1:59:20
- Vincent van Yperen (Flevo Delta) 1:59:26
- Frans Baar (Nederhorst den Berg) 1:59:42
- Jack Groen (Hellas) 2:00:00
- Freek Sollie (Oosterwolde Gld) 2:00:02
- Wim Wuestenenk (NOP) 2:00:09
- Henk Oosterhof (Triathlon) 2:02:21
- Peter Hafkamp 2:04:27
Halve marathon, mannen 65+
- Drikus Haalboom (avVN) 1:30:11
- Hidde Leijenaar (Flevo Delta) 1:48:56
- Willem Landman (Spirit Lelystad) 1:50:55
- Peter Pelt (Flevo Delta) 1:55:06
- Wim van Brummen (Almere) 1:56:16
- Ton van Doorn (Fun Runners Zeist) 1:57:37
- Roel ten Klooster (Wijhe) 2:02:53
- Jan Meijerink (Spirit Lelystad) 2:04:14
- Kees van Wijk (Running2000) 2:04:14
- Piet van Mierlo (Dronten) 2:09:35
- Thom Bogaard (Almere '81) 2:18:48
Halve marathon, vrouwen senioren
- Lucy Macharia (Kenia) 1:11:45
- Nacha Machrouh (Spanje) 1:14
- Ilse Pol (Running2000) 1:18:45
- Tirza van der Wolf (SC Reeuwijk) 1:18:56
- Els Rens (België) 1:19:27
- Jacolien Ruizendaal (NOP) 1:27:44
- Femke van Hamersveld (Amersfoort) 1:30:01
- Marieke Koerts (Amsterdam) 1:31:35
- Kirsten Hogebrug (Ermelo) 1:40:50
- Nina Meesters (Almere) 1:45:47
- Lianne van den Berg (Genemuiden) 1:48:38
- Tessa van den Berg (Groningen) 1:50:25
- Alice Leijten (Tollebeek) 1:50:44
- Jorieke van Dijk (Amsterdam) 1:51:55
- Leonie van Asperen (Groningen) 1:53:21
- Kim Sollie (Oosterwolde Gld) 1:55:13
- Sylvia Baas (Hilversum) 1:56:43
- Relinde van der Horst (PEC 1910) 1:56:43
- Vera Sollie (Oosterwolde Gld) 1:59:38
- Dominique Thijssens (Dronten) 2:02:56
Halve marathon, vrouwen 35+
- Paddy Herijgers (DJA) 1:25:28
- Marleen Vos (Running2000) 1:31:19
- Maureen Houtman (De Gemzen) 1:33:48
- Marjon Bijsterbosch (Loopgroep PK) 1:37:38
- Gerda de Jong (PEC 1910) 1:38:11
- Nynke Bremer-Hiemstra (Flevo Delta) 1:39:44
- Henriet Koornberg (PEC 1910) 1:40:09
- Linda de Roo (Flevo Delta) 1:40:52
- Margalith Goud (Lelystad) 1:41:05
- Katja Duurland (Almere '81) 1:43:04
- Ingrid Ernst (TTW Weesp) 1:49:02
- Nanette Dijkman (De Gemzen) 1:52:57
- Lydia van Middendorp (AV Zeewolde) 1:56:05
- Ellen Morriën (Almere) 1:59:40
- Selina Spekschate (Ens) 1:59:47
- Tialda van Ginkel (Ens) 1:59:48
- Marlies van Leeuwen (Dronten) 2:14
- Gesly Slomp (Biddinghuizen) 2:45
- Marloes Roo (Staphorst) 2:14:29
- Ineke Ketting (Lelystad) 2:26:02
Halve marathon, vrouwen 45+
- Yvonne Zon-Tiggerdine (Almere '81) 1:43:48
- Jeannet Leppink-de Haan (PEC 1910) 1:45:25
- Evelien Kern (Loopgroep Biddinghuizen) 1:45:54
- Hanneke de Haas (Loopgroep Biddinghuizen) 1:51:02
- Ingrid Dekker (Zwolle) 1:51:10
- Corine Boonen (NOP) 1:54:40
- Gonnie Daniels (Putten) 1:57:47
- Kitty Verburg (Almere) 1:57:56
- Astrid Post (AV Zeewolde) 1:59:07
- Pascale Reinerie (Haag Atletiek) 2:00
- Karin Landsaat (Almere) 2:02:13
- Desiree de Ronde (Triathlon) 2:02:20
- Anna Vet (Almere) 2:07:13
- Wilma Maas (NOP) 2:10:25
- Mirjam Foppen (Athlos) 2:13:00
- Mirjam Ausma (Athlos) 2:13:00
- Stijntje Troost (Staphorst) 2:14:30
- Karin Nilsson (NOP) 2:14:44
- Tineke vd Velde-Keijzer (NOP) 2:17:06
- Carlien Rowel (Lelystad) 2:20:23
Halve marathon, vrouwen 55+
- Marietje Bolle (Dutch Runners) 1:41:35
- Annelief Pijper (Zwolle) 2:06:41
- Margreet Tans 2:12:22
Tien kilometer, mannen
- Martijn Boot (Almere) 35:31
- Jonatan Samoocha (Amersfoort) 36:52
- Andre Brakke (Staphorst) 36:52
- Henk Slager (Staphorst) 36:53
- Ewout Middelburg (Athlos) 37:16
- Frank Eikenaar (PEC 1910) 37:18
- Brian Bulgac (Almere) 37:27
- Steven Greveling 38:06
- Michiel Bronsink (Oldebroek) 38:07
- Janoah Bovenhuis (Dronten) 38:31
- Rogier Beele (Spirit Lelystad) 38:42
- Jan Simonse (Athlos) 38:53
- Omar Brons (Almere) 38:55
- Petrus Leties (Almere) 39:24
- Lars Karmelk (Lelystad) 39:28
- Arjan van den Berg (Flevo Delta) 39:30
- Ronald Schotman (Heino) 39:43
- Marc Roozendaal (Almere College) 39:54
- Richard van den Brink (Athlos) 39:58
- Dennis van Reeden (Dronten) 40:06
- Peter van Veldhuizen (Tiel) 40:30
- Pieter Frankema (Lelystad) 40:32
- Johan Meijer (Flevo Delta) 40:47
- Ton Leppers (Amersfoort) 40:59
- Nico Bakker (Hattem) 41:08
- Richard Godijn (Lelystad) 41:21
- Christiaan Koopman (Swifterbant) 41:25
- Jan Ruijter (NOP) 41:28
- Rob Kruis (Emmeloord) 41:46
- Arjan de Ruijter (Almere) 41:50
- Alwin Richter (Spirit Lelystad) 41:51
- Robin Kroon (Flevo Delta) 41:57
- Ed de Sevren Jacquet (Flevo Delta) 42:05
- Herman Wolswinkel (Amersfoort) 42:08
- Marten Bangma (Emmeloord) 42:13
- Ronald van Logtenstein (Dronten) 42:26
- Tijmen ten Klooster (Hasselt) 42:30
- Sytse Algera (AV Zeewolde) 42:39
- Niels van Vliet (Athlos) 42:42
- Ruben Meijerink (Dronten) 43:07
- Anton Snellen (Ede Gld) 43:12
- Gerben Kruijswijk (Haarlem) 43:20
- Siebren de Jong (Harderwijk) 43:22
- Jelmer Zandbergen (Wageningen) 43:28
- Hans Zuidema (Almere) 43:41
- Rik van den Berg (Dronten) 43:44
- Barry Hoogezand (Dronten) 43:57
- John Kuik (Lelystad) 44:05
- Gertjan Huurnenan (Dronten) 44:15
- Dimitry Fleming (Lelystad) 44:17
- Ran Siderius (Dronten) 44:35
- Wilfred Wienen (Almere) 44:35
- Rogier Bremer (Almere College) 44:38
- Jaap Vogelaar (Flevo Delta) 44:44
- Wim van der Leij (Flevo Delta) 44:45
- Michiel Heslinga (Almere) 44:52
- Stephen Marchant 44:56
- Sander Eijpe (Almere) 45:09
- Dinand Ekkel (Flevo Delta) 45:11
- Pieter Clabbers (Lelystad) 45:12
- Rene van Kooi (Dronten) 45:12
- Erik Wolf (BAS Biddinghuizen) 45:15
- Gerrit Griffioen (Emmeloord) 45:17
- Geert van der Veen (Zwolle) 45:19
- Liron Siderius (Dronten) 45:20
- Arnold Spitse (Dronten) 45:21
- Mathijs Brinkman (Dronten) 45:23
- Jan Scholtens 45:26
- Sebastiaan Duijff (Dronten) 45:35
- Aram van der Velden (Spirit Lelystad) 45:40
- Bas Duynstee (Spirit Lelystad) 45:40
- Ron Slenders (Flevo Delta) 45:41
- Jeroen de Lange (Athlos) 45:47
- Dave Adriaansen (avVN) 45:51
- Henk Groen (Dronten) 45:52
- Richard Looman (Zelhem) 45:52
- Kilian Peschel (Flevo Delta) 45:53
- Jan Strik (De Gemzen) 45:59
- Toni Cortes-Diez (Tenerife) 46:09
- Wilco van de Poll (PEC 1910) 46:14
- Roelof Groen (Deventer) 46:24
- Gerrit van der Meulen 46:27
- Aart Monster (Dronten) 46:41
- Rutger Oomen (Biddinghuizen) 46:42
- Gerco Ganzevoort (Almere College) 46:49
- Imre Kruis (Zwolle) 46:49
- Rieks de Roo (Dronten) 46:52
- Gerrit Melchers (Dronten) 46:53
- Piet Schleper (Loopgroep Ens) 46:55
- Wesley Fielemon (Lelystad) 46:57
- Robbert Bakker (Flevo Delta) 46:58
- Martijn Dragt (Zwartsluis) 47:03
- Elroy Hachmang (Lelystad) 47:05
- Dion Lugthart (Lelystad) 47:08
- Rommy Slijderink (Lelystad) 47:17
- Thijs Geertsema (Dronten) 47:17
- Mark Brouwer (Lelystad) 47:19
- Enteny Klarenbeek (Hylas) 47:22
- Harry Schreuder (Swifterbant) 47:23
- Ronnie Sweep (Leeuwarden) 47:24
- Rogier Eising 47:24
- Erwin Sweep (Dronten) 47:25
- Johan van Tol (Dino Running Team) 47:27
- Christiaan Jelsma (Apeldoorn) 47:28
- Geert Kruiger (Dronten) 47:31
- Rik Slöetjes (Dronten) 47:31
- Martin van Straten (TV Almere) 47:34
- Sander Kroezen (Lelystad) 47:53
- Michiel Poortvliet (Dronten) 47:56
- Gert K (Emmeloord) 47:59
- Johan van Bemmel (Swifterbant) 48:00
- Meindert de Boer (Urk) 48:01
- Olaf Schrama (Biddinghuizen) 48:02
- Matthijs Toorenburg (Eindhoven) 48:04
- Jeroen Huls (Dronten) 48:05
- Jouke van Dijk (Dronten) 48:06
- Thomas Nijboer (Dronten) 48:09
- Joost Aalders (Dronten) 48:09
- Jan Kolk (KWC Kampen) 48:10
- Bas van Bemmel (Dronten) 48:10
- Bart Uil (Swifterbant) 48:11
- Maurits Verstraten (Zwolle) 48:14
- Jan Pieterse (Utrecht) 48:14
- Eric Lorist (Isala '96) 48:16
- Joshua Marges (Swifterbant) 48:18
- Otto Broertjes (Dronten) 48:19
- Henk Ruigrok (Zwolle) 48:20
- Egbert Sluiter (Isala '96) 48:23
- Henk Salomons (Emmeloord) 48:26
- Fred Adema (Amstelveen) 48:28
- Kees Regelink (Vollenhove) 48:32
- Daniël van der Stege (Flevo Delta) 48:37
- Martin Klaassen (Rijssen) 48:38
- Roelof Pepping (avVN) 48:41
- Rini van der Weele (Flevo Delta) 48:41
- Paul Smeenk (Spirit Lelystad) 48:48
- Theo van Leeuwen (Spirit Lelystad) 48:49
- Johan Kleis (Lelystad) 48:58
- Michiel Timmers (Phoenix) 49:03
- Laurens Bos 49:09
- Lars Boxhoorn (Lelystad) 49:12
- Teis Elferink (Dronten) 49:13
- Stefan Ter Wijlen (Emmeloord) 49:15
- Anton Cornelissen (Dronten) 49:16
- Jan Grolleman (Dronten) 49:17
- Krimi Hammadi (St. sport Lelystad) 49:18
- Arnoud Lagemaat (Dronten) 49:20
- Robert Nietfeld (Purmerend) 49:23
- Bert Swart (Dronten) 49:27
- Henriko Van de Pol (Amersfoort) 49:27
- Marco Ketting (Lelystad) 49:28
- Jos Willems (Flevo Delta) 49:32
- Jesper Dolman (Dronten) 49:33
- Jordan Akkerman (Dronten) 49:41
- Martin Rotman (De Gemzen) 49:45
- Alwin van Bakel (Dronten) 49:46
- Stefan Mensink (Emmeloord) 49:48
- Egbert Kanis (Kampen) 49:49
- Daan Feddes (Dronten) 49:49
- Joost van den Toorn (Lelystad) 49:49
- Bas de Weerd (Biddinghuizen) 49:50
- Arthur Willems (Just Run Almere) 49:53
- Wim Bruins (Flevo Delta) 49:56
- Muhamed Abas (Oldenzaal) 50:02
- Sander Affourtit (Lelystad) 50:05
- Ruben Kranenburg (Zaandam) 50:05
- Fedde Bloemhof (Itens) 50:13
- Terry van Dijk (Almere) 50:14
- Martin de Bruijne (Flevo Delta) 50:15
- Marcèl Dinger 50:15
- Jarno Feddes (Dronten) 50:15
- Peter Pels (Lelystad) 50:17
- Ben Teunissen (Kampen) 50:19
- Dominic Bravenboer (Lelystad) 50:20
- Wouter Drogt (Zwolle) 50:24
- Steven Hiemstra (Apeldoorn) 50:24
- Erwin Leene (Ens) 50:25
- Rene Kok 50:29
- Gerard Harleman (Haastrecht) 50:34
- Stefan Cornelissen (Dronten) 50:35
- Marcel Teunissen (Dronten) 50:40
- Erwin van der Linden (Dronten) 50:45
- Johann Diermeier (Swifterbant) 50:49
- Vincent Schuurman (Dronten) 50:53
- Ron de Haas ('s-Hertogenbosch) 50:53
- Udo Goedhart (Almere) 50:54
- Wim Strijland (Norg) 50:55
- André Ramaker (Swifterbant) 50:56
- Rocco van de Kar (Emmeloord) 51:01
- Peter van der Sluis (Dronten) 51:01
- Wim Berendsen (Zwolle) 51:02
- Sjoerd Groenman (Almere College) 51:04
- Frans Metsemakers (Flevo Delta) 51:05
- Julian Adamse (Biddinghuizen) 51:07
- Jan Scherpenisse (Biddinghuizen) 51:07
- Peter van der Hoek (Dronten) 51:08
- Erwin Groen (Dronten) 51:12
- Thimo Potters (Swifterbant) 51:17
- Wim Duiveman (Kampen) 51:18
- Ammo Veeman (Dronten) 51:26
- Henk Benjamins (Emmeloord) 51:27
- Johan Stienstra (Dronten) 51:30
- Tim Boer Rookhuizen (BV Polderland) 51:34
- Twan Bombeeck (Kraggenburg) 51:34
- Erwin Gosselink (Dronten) 51:34
- Richard Obbema 51:36
- Ate Osinga (Dronten) 51:39
- Hendri Kruiter 51:42
- André van Breukelen 51:43
- Kristian van Enk 51:46
- Geert Holwerda (Elburg) 51:46
- Cor van Veldhuizen (Team Ab) 51:47
- Yorick Lindeman (Lelystad) 51:47
- Anton Dobbelaar (Dronten) 51:48
- Auke Osinga (Dronten) 51:51
- Maarten Zon (Almere) 51:55
- Sam van Alfen (Dronten) 51:55
- Eelco Lindhout (Dronten) 51:59
- Hans de Boer (Dronten) 52:04
- Bas Brussaard (Dronten) 52:05
- Erwin Loff 52:08
- Johan de Vries 52:08
- Dick Doornenbal (Elburg) 52:13
- Nico Keizer (Chakti) 52:17
- Frans Schlepers (Ens) 52:17
- Kees van Donkersgoed (Flevo Delta) 52:23
- Daniel Zoeten (Flevo Delta) 52:26
- Marco van Kooten (Nagele) 52:29
- Henk Wiertsema (Dronten) 52:33
- Marc Vermeulen (Voorburg) 52:36
- Ahmed El Faouzi (St. sport Lelystad) 52:38
- Ruud Willebrand (Dronten) 52:38
- Ward van Damme (Dronten) 52:39
- Maarten Schoone (Spirit Lelystad) 52:39
- Edwin Meijerink (Kampen) 52:40
- Jans Meijer (Heino) 52:40
- Gerben Kingma (Zwolle) 52:42
- Rob Amende (Almere) 52:45
- Wilco van den Brink (Dronten) 52:50
- Bas Berkelmans (Almere) 52:52
- Bert Brink (Dronten) 52:54
- Ronnie Boomsma (Emmeloord) 52:58
- Dirk van Dijk (Biddinghuizen) 53:00
- Rik van Dijk (Biddinghuizen) 53:01
- Robby Bartels (Tollebeek) 53:07
- Peter Doeswijk 53:12
- Lourenz Meijer (Dronten) 53:23
- Tomas Hummelink (IJsselmuiden) 53:24
- Gerard Otter (Dronten) 53:32
- B vd Venis (Boxtel) 53:40
- Albert van Oudheusden (Dronten) 53:43
- Erik Poortvliet (Dronten) 53:44
- Romeo Resida (Almere) 53:46
- Ben Stuivenberg (Almere) 53:47
- Peter Haikens (Chakti) 53:51
- Dirk Speelman (Almere College) 53:51
- Stephan van Voorbergen (Elspeet) 53:53
- Jonathan Halevi (Haarlem) 53:54
- Maurice Siemensma (Dronten) 53:54
- Christian Siemensma (Dronten) 53:54
- Pieterbas ten Kulve (Lelystad) 53:54
- Niels Ampt (Dutch Runners) 53:55
- Johan Verkuyl (Loopgroep Biddinghuizen) 53:55
- Karel Kooij (Chakti) 53:57
- Jan Schoorlemmer (Swifterbant) 53:57
- Bas Toorenburg (Dronten) 53:59
- Erno Bouma (Apeldoorn) 54:01
- Marnix Witteveen (Dronten) 54:02
- Jules Leliveld (Dronten) 54:06
- Jan van de Craats (Kampen) 54:06
- Bart Dijkshoorn (Just Run Almere) 54:14
- Evan ten Kulve (Lelystad) 54:15
- Bokke Haanstra (Flevo Delta) 54:16
- Jeroen Brinkman (Dronten) 54:17
- Wigle Tuinenga (Nagele) 54:18
- Andre van Tol (Lelystad) 54:20
- Guido de Leeuw (Dronten) 54:20
- Jurrien Meijer (Dronten) 54:21
- Marcel Sijtsma (Dronten) 54:35
- Sander Kersloot (Leeuwarden) 54:41
- Hans Hilbrands (Flevo Delta) 54:42
- Jaco Houweling (Flevo Delta) 54:43
- Eric Evers (Lelystad) 54:45
- Cor Straatsma (Flevo Delta) 54:45
- Theo Bos (Kampen) 54:55
- Patrick Kroezen (Lelystad) 54:59
- Pascal van Empelen ('s-Gravenhage) 54:59
- Erik Oevering (Nagele) 55:00
- Gerhard Straatsma (Dronten) 55:02
- Adri Wolf (Emmeloord) 55:04
- Wilfred Herder 55:10
- Jan Loot (Almere) 55:14
- Menne Drolenga (Dronten) 55:15
- Piet Roskam (AV Zeewolde) 55:28
- Albert Schaap (AV Zeewolde) 55:28
- Wim Rademaker (Dronten) 55:33
- Bernard Dekker (Wapserveen) 55:38
- Rene Wiedemeijer (Dronten) 55:51
- Joris van Solt (Spirit Lelystad) 56:02
- Klaas Plas (HAC '63) 56:03
- Rob Ahuis (Zwolle) 56:08
- André Dekker (Dronten) 56:17
- Rintje Schmit (Dronten) 56:17
- Antwan Bosch (AV Zeewolde) 56:17
- Robin Bruil (AV Zeewolde) 56:17
- Marijn Schmit (Dronten) 56:18
- Simon Klinkenberg (Flevo Delta) 56:20
- Theo Jansen (Almere '81) 56:21
- Theo Willemsen (NOP) 56:21
- Aedse de Vries (Lelystad) 56:23
- Albert van der Molen (NOP) 56:27
- Wander Rotensen (Lelystad) 56:28
- Bert Wiggers (Almere) 56:28
- Huib Klaassens (Lelystad) 56:33
- Arie Zeldenrust (Soesterberg) 56:34
- Henk-Jan van Esterik (Almere College) 56:38
- Sjoerd Bouma (Wezep) 56:39
- Gerrit-Jan Wolf (Oldebroek) 56:41
- Roland Bornhijm (Almere) 56:50
- Louw Overbeeke (Dronten) 56:50
- Arjan Borgstein 57:03
- Harm Stegeman (Rouveen) 57:05
- René Lont (Dronten) 57:06
- Jaap Nauta (Dronten) 57:06
- Rene Waterham (Elburg) 57:06
- Jim Spies (Biddinghuizen) 57:09
- Leo Schelvis (Almere) 57:10
- Wolter-Jan Strijker (Flevo Delta) 57:14
- Matthijs Woltjes (Dronten) 57:14
- Dik Vos (Isala '96) 57:16
- Peter Vernooij (Hoevelaken) 57:16
- Rob Markus (Spirit Lelystad) 57:17
- Peter van Veldhuizen (Dronten) 57:18
- Rene Anema (Dronten) 57:18
- Peter Kraaijvanger (Dronten) 57:19
- André Adamse (Biddinghuizen) 57:21
- Lucas Adamse (Biddinghuizen) 57:22
- Lemmy Berends (Almere) 57:22
- Herman Vijlbrief (Almere College) 57:23
- Ralph Kok (Flevo Delta) 57:31
- Eddy van den Brand (Just Run Almere) 57:34
- Jeffrey Stalder (Lelystad) 57:47
- Jan-Bert Tillema (Marknesse) 57:51
- Alexander Roetman (Genemuiden) 57:52
- Gerko Klein (IJsselmuiden) 57:53
- Jan van der Leck (Flevo Delta) 57:56
- Johan Simmelink (Flevo Delta) 57:56
- Ton Sieljes (Emmeloord) 57:58
- Geertjan Woltjes (Bilthoven) 57:58
- Marnix Veeke (Dronten) 58:01
- Hans Twigt (Dronten) 58:07
- Wim Voerman (Lelystad) 58:18
- Piet Dam (Swifterbant) 58:23
- Andre Waque (Almere) 58:26
- Glenn Kuyp (Ready2Run036) 58:37
- Joram Ganzevoort (Almere College) 58:38
- Remco Hammer (Let's Go Groesbeek) 58:40
- Annewes Ganzevoort (Almere College) 58:42
- Edwin de Ligt 58:42
- René Jansen (Emmeloord) 58:46
- Bertjan Soetevent (Almere) 59:00
- Ronald van den Hengel (Swifterbant) 59:02
- Ino Meijer (Ens) 59:03
- Dick Fleury 59:03
- Jarno Moeken (Wezep) 59:03
- Fabian Baas (Lelystad) 59:11
- Dirk Gommer (Dronten) 59:21
- Wolfgang Dr Maurer (Duitsland) 59:24
- Bert Loof (Emmeloord) 59:25
- Andre Moinat (Almere '81) 59:30
- Peter de Vries (Spirit Lelystad) 59:31
- Radboud Sanders (Flevo Delta) 59:36
- Roland van Saane (Spirit Lelystad) 59:37
- Henk Hendriksen (Spirit Lelystad) 59:37
- Jan Eelco Jansma (Dronten) 59:38
- Ton Duits (Triathlon) 59:44
- Egbert Berends (Dronten) 59:47
- Klaas Boersma (Almere) 59:49
- Veysel Sari (Lelystad) 59:59
- Thao Bui 1:00:04 <