Uitslagen mini-kerstloop Dronten over 1 kilometer
SportDRONTEN - Uitslagen mini-kerstloop over 1 kilometer.
Dossier Kerstloop
1 Kilometer, jongens 11 en 12 jaar
- Daan Bergmans (Flevo Delta) 3:35
- Jelte Falkena (Almere College) 3:36
- Jaap Zoon (Flevo Delta) 3:37
- Dynand Maerman (Flevo Delta) 3:49
- Sem van den Berg (Swifterbant) 4:00
- Tim van Oudshoorn (Dronten) 4:06
- Dylan Hummel (Dronten) 4:11
- Siebe Westerhof (AV Zeewolde) 4:17
- Yannick Vernooij (Dronten) 4:22
- Sjoerd de Jong (Almere College) 4:22
- Maarten Scholte (Flevo Delta) 4:32
- Stefan Lokker (Dronten) 4:33
- Giorgio Nijland (Lelystad) 4:34
- Pim Harleman (Flevo Delta) 4:38
- Mitchel van Dam (AV Zeewolde) 4:48
- Julian Scholtens (De Zevensprong) 4:55
- Tim van Vliet (Dronten) 5:28
- Matthijs van der Leij (Flevo Delta) 5:32
- Jurrian Smit (Dronten) 6:32
- Jeroen Terpstra (Dronten) 7:06
1 kilometer, meisjes 11 en 12 jaar
- Selina Franken (Almere '81) 3:24
- Merel Veltman (Almere '81) 3:41
- Indy Faassen (Flevo Delta) 3:44
- Ciara Nijland (Lelystad) 3:49
- Kalitha van Wilgenburg (Flevo Delta) 3:52
- Karin van Driest (Swifterbant) 3:53
- Myrthe Vernooij (Hoevelaken) 3:58
- Suzanne Vesseur (Swifterbant) 3:59
- Lisa Zoon (Flevo Delta) 4:00
- Irene Doeze Jager (Flevo Delta) 4:01
- Loïs Buitenhuis (Flevo Delta) 4:08
- Myrthe Stubbe (Dronten) 4:18
- Rosa Dekker (Dronten) 4:18
- Danielle Haesen (Dronten) 4:19
- Eline 't Hoen (Dronten) 4:23
- Carmen van Dijk (Dronten) 4:34
- Joelle van Tol (Lelystad) 4:40
1 Kilometer, jongens 9 en 10 jaar
- Maikel Potkamp (Heerde) 3:27
- Quirijn Pastoor (AV Zeewolde) 3:42
- Gideon Blankespoor (Flevo Delta) 3:48
- Christian Kleermaker (Athlos) 3:49
- Menno van Riesen (Flevo Delta) 3:50
- Jonathan van Lien (AV Zeewolde) 3:51
- Milan Tromp (Almere '81) 3:56
- Juan Ebbens (De Zevensprong) 3:57
- Abe Scheepsma (Dronten) 3:58
- Coen Bloemberg (Flevo Delta) 3:59
- Huub de Bruijne (Flevo Delta) 3:59
- Koen Markhorst (Het Kompas) 4:14
- Jelle de Jong (De Klimboom) 4:16
- Joep van Bemmel (Dronten) 4:17
- Treson Bossoe (Flevo Delta) 4:18
- Daan Bast (Zeewolde) 4:21
- Jayden Scoop (Swifterbant) 4:22
- Casper Vogelaar (Dronten) 4:25
- Alex de Klerk (De Flevosprong) 4:25
- Geschiere (Dronten) 4:32
- Koen van den Berg (Swifterbant) 4:35
- Ruben Scholte (Flevo Delta) 4:45
- Tycho Kik (Dronten) 4:52
- David van Tol (Lelystad) 4:55
- Sem Swankhuisen (Dronten) 4:56
- Marijn Schoot Uiterkamp (Dronten) 5:02
- Julian Kriek (AV Zeewolde) 5:02
- Joey Faassen (Biddinghuizen) 5:26
1 kilometer, meisjes 9 en 10 jaar
- Evi Falkena (Flevo Delta) 3:33
- Vera Kruis (Emmeloord) 4:03
- Kim Remijn (Flevo Delta) 4:06
- Isabella Talen (Dronten) 4:07
- Lola Rings (Zeewolde) 4:14
- Linde Houweling (Flevo Delta) 4:19
- Rosalie Franken (Almere '81) 4:23
- Michelle van Roemburg (Flevo Delta) 4:24
- Sanne de Bruin (Swifterbant) 4:24
- Lieke Geschiere (Dronten) 4:25
- Sophie de Jonge (Flevo Delta) 4:38
- Suzanne Steenbergen (BV Polderland) 4:41
- Tess Meijer (BV Polderland) 4:51
- Lisa Eillebrecht (De Zevensprong) 5:03
- Kirsten Stubbe (Dronten) 5:06
- Hedina Schaafsma (De Zonnewijzer) 5:23
- Soraya Chakour (Zeewolde) 5:23
- Nina Booi (Zeewolde) 5:23
- Eva Bastiaan (Dronten) 6:29
1 Kilometer, jongens 7 en 8 jaar
- Max Hofstra (Lelystad) 3:58
- Noud Kanis (Isala '96) 3:58
- Jesper Kruis (Emmeloord) 4:02
- Miika Maruska (Almere) 4:07
- Jeroen Haesen (Dronten) 4:09
- Luuk Godijn (Lelystad) 4:11
- Jarik Smit (AV Zeewolde) 4:24
- Robin Meinten (Dronten) 4:27
- Tim de Wit (De Klimboom) 4:28
- Mattias Holsappel (Lelystad) 4:32
- Thijmen Bies (Biddinghuizen) 4:37
- Martijn de Vries (Dronten) 4:38
- Martijn Huurneman (Dronten) 4:43
- Thomas van den Brink (Dronten) 4:47
- Hessel Pijlman (Lionitas) 4:49
- David Hoorneweert (Lelystad) 4:52
- Germ Brandsma (Flevo Delta) 4:54
- Jonathan Maruska (Almere) 4:59
- Justin van Dam (AV Zeewolde) 5:00
- Marijn Kruithof (Flevo Delta) 5:00
- Gijs Langendijk (AV Zeewolde) 5:01
- Thijs Jasper (Flevo Delta) 5:01
- Hendrik Pol (Dronten) 5:03
- Daniël Brussaard (De Klimboom) 5:04
- Jeroen Lokker (Dronten) 5:07
- Lucas van Lien (Zeewolde) 5:08
- Filip Gussenhoven (Flevo Delta) 5:11
- Stijn van den Belt (KBS de Klimboom) 5:13
- Finn Vergeer (De Klimboom) 5:19
- Niels van Veldhuizen (Team Ab) 5:19
- Robert Schrader (Het Kompas) 5:22
- Jasper Rischke (Flevo Delta) 5:24
- Coen Alders (Almere) 5:33
- J Wijnholds (Flevo Delta) 5:36
- Dominic Schubert (Almere) 6:07
- Alexander Schubert (Almere) 6:27
- Gijs van Weelden (Dronten) 6:43
- Yoel Veennema (Dronten) 6:47
1 kilometer, meisjes 7 en 8 jaar
- Iris van Eerde (AV Zeewolde) 4:11
- Annick Dinger (De Zevensprong) 4:20
- Phileine van Dijk (Christiaan Huygens) 4:20
- Anna van Elst (Flevo Delta) 4:33
- Tess Geling (Flevo Delta) 4:45
- Norah Doeze Jager (Flevo Delta) 4:50
- Dianne Doeze Jager (Flevo Delta) 4:50
- Rosalie Kriek (AV Zeewolde) 4:51
- Lotte Adriaanse (Lelystad) 4:52
- Alyssa de Groot (IJsselstein Ut) 4:55
- Tamar Marissen (Kampen) 4:57
- Jasmijn Vogelaar (Dronten) 5:01
- Lise vd Plas (Dronten) 5:06
- Romy Tiggelman (De Dukdalf) 5:07
- Myrthe Strating (Dronten) 5:10
- Madelief van Tilburg (De Klimboom) 5:44
- Luana Vernooij (Hoevelaken) 5:44
- Janelle Schut (Dronten) 5:49
- Daniëlle de Klerk (De Flevosprong) 5:59
- Alicia Kramer (Dronten) 6:17
- Liselotte Ester (Dronten) 6:17
- Noa Stenekes (Dronten) 6:19
- Susanne Schoot Uiterkamp (Dronten) 6:20
- Eveline de Jong (Dronten) 6:24
- Hasse Dillerop (Dronten) 6:28
- Floortje Smits (Dronten) 6:36
1 kilometer, jongens 4 - 6 jaar
- Giel de Leeuw (Dronten) 4:50
- Joël van den Dool (Kampen) 4:52
- Gijs Bastiaan (Flevo Delta) 5:19
- Martijn van Weelden (Dronten) 5:20
- Jordi Dinger (Dronten) 5:22
- Maarten Brussaard (De Klimboom) 5:34
- Leon Maruska (Almere) 5:45
- Thijs Hofstra (Lelystad) 5:51
- Xavier Siderius (Dronten) 5:52
- Wybren Pol (Dronten) 5:54
- Bas van den Belt (KBS de Klimboom) 6:06
- Federico Talen (Dronten) 6:16
- Stan vd Plas (Dronten) 6:27
- Tijn van Tilburg (De Klimboom) 6:33
- Luc Gralike (De Klimboom) 6:51
- Timo van Lien (Zeewolde) 7:00
- Martin de Haan (Dronten) 7:00
- Bart Schrader (Het Kompas) 7:04
- Cas Hofstra (Lelystad) 7:22
- Matthijs de Haan (Dronten) 7:25
- Hugo Koster (Dronten) 7:58
1 Kilometer, meisjes 4 - 6 jaar
- Carina Pastoor (AV Zeewolde) 4:35
- Madelief Schoonbeek (Dronten) 4:54
- Jada Kaminyoge (Kampen) 4:59
- Luna Meinten (Dronten) 5:12
- Sietske de Jong (De Klimboom) 5:26
- Sophie van den Brink (Dronten) 5:37
- Lieke van Donkersgoed (De Klimboom) 5:42
- Noa Berger (Flevo Delta) 5:51
- Emma Bies (Biddinghuizen) 5:52
- Loïs Lindhout (Dronten) 5:53
- Livia van Dijk (Christiaan Huygens) 6:05
- Eva van den Dool (Kampen) 6:06
- Loes Alders (Almere) 6:09
- Eva Croese (Dronten) 6:15
- Flore Fijma (Groningen Atletiek) 6:53
- Norah Ritzema (DW Loopschool Hattem) 7:00
- Josephine 7:19
Bron: uitslagen.nl