Mariana Preda en Daisuke Kanamaru.
Mariana Preda en Daisuke Kanamaru. Foto: aangeleverd

Duo met panfluit en piano tijdens voorlaatste klassieke concert in Swifterbant

Swifterbant

SWIFTERBANT - Team Popov organiseert dit winterseizoen zes klassieke concerten in kerkcentrum De Hoeksteen in Swifterbant. Op zondag 2 februari (15 uur) is het vijfde en voorlaatste concert. Dan treedt het panfluit- en pianoduo Mariana Preda en Daisuke Kanamaru op.

“Mariana Preda en Daisuke Kanamaru presenteren een nieuwe visie op klassieke en hedendaagse muziek met arrangementen van beroemde klassieke werken die de veelzijdigheid van beide instrumenten laten zien”, aldus Team Popov.

Mariana Preda is een Roemeense panfluitiste en Daisuke Kanamaru is een Japanse pianist. Beiden zijn gevestigd in Amsterdam. Mariana studeerde aan het Conservatorium van Amsterdam, Daisuke Kanamaru aan de Hogeschool voor de Kunsten in Rotterdam.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
OFW en Van der Weerd slaan handen ineen voor snellere verhuur sociale huurwoningen 3 uur geleden
Afbeelding
Swifterbantse broers verdacht van poging tot doodslag na uitgaan in Amsterdam 4 uur geleden
Afbeelding
Gratis openluchtbioscoop in SuyderSee: filmklassieker Grease onder de sterren 20 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.