
Sprookjesfiguren in een ‘betoverend stadscentrum SuyderSee’
AgendaDRONTEN - In het stadscentrum SuyderSee in Dronten vullen zaterdagmiddag tussen 13.00 en 17.00 uur sprookjesfiguren de straten tijdens een betoverend straattheater. Sneeuwwitje, Alice, Peter Pan en de kikkerprins nemen kinderen én hun ouders mee naar een wereld vol fantasie en verwondering.
Op elk plein in het centrum ontvouwen zich avontuurlijke ontmoetingen. Bezoekers kunnen op de foto met een sprookjesheld, een praatje maken of zelf meedoen aan een act. Kinderen worden omgetoverd tot sprookjesfiguren en maken actief deel uit van het verhaal, waardoor het theater echt tot leven komt.
De middag belooft een gezellige en sfeervolle belevenis te worden voor jong en oud. Met magie op elke straathoek groeit het stadscentrum van Dronten uit tot een decor van fantasie en verwondering.
John van Weeghel



















