Botter uit Elburg op het Drontermeer.
Botter uit Elburg op het Drontermeer. ©maartenheijenk.nl

Zeilwedstrijd op het Ketelmeer met botters uit plaatsen rond voormalige Zuiderzee

Algemeen

KETELHAVEN - Op het Ketelmeer is komende zaterdag (29 juni) de jaarlijkse Oostwalbotterwedstrijd. Het is een zeilwedstrijd voor botters uit plaatsen rondom de voormalige Zuiderzee. Het evenement start rond 12:00 uur.

De aanloop naar de Oostwalbotterwedstrijd begint op vrijdagavond, als de botters de Buitenhaven van Kampen binnenvaren, meldt de stichting tot behoud van Kamper Botters op haar website. Die avond is er een schouwing van de botters en ’s avonds een feest.

Op zaterdagochtend varen de botters vanaf tien uur langs het stadsfront van Kampen. Vervolgens gaan ze naar het Ketelmeer. Om vijf uur zijn ze terug in Kampen. Daar zijn van vier tot acht uur op de Koggewerf feestelijkheden met muziek.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Auto's op het IJsselmeer.
Gratis vertelvoorstelling over 40 jaar provincie Flevoland 9 mei, 08:31
Pas van Dronten
Pas opent deur voor toeristen in Dronten 8 mei, 17:03
Afbeelding
Inloopavond voor ouders die een kind verloren in bibliotheek Dronten 8 mei, 15:04

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.