Wereldwinkel Dronten
Wereldwinkel Dronten eigen foto

Musical Max Havelaar in De Meerpaal bij 50-jarig bestaan Wereldwinkel

Algemeen

DRONTEN - De wereldwinkel in Dronten bestaat vijftig jaar. Ter gelegenheid daarvan is er op donderdag 4 november een gratis opvoering in De Meerpaal van de musical Max Havelaar. De dagen daarna zijn er verschillende activiteiten.

Op vrijdag 5 november is er in de bibliotheek een gratis werkbijeenkomst fairtrade chocolade printen. Deze middag is voor kinderen van 8 tot 12 jaar. Eveneens in de bibliotheek verzorgt Hennie Hartkamp van Werken met Wol een gratis bijeenkomst vilten.

Op vrijdag 5 en zaterdag 6 november is er in de bibliotheek een boekenhoek rond het thema fairtrade. 

Lampion

Basisschoolleerlingen kunnen tot 4 november een lampion, gemaakt van een melkpak, inleveren bij de bieb. Wethouder Ton van Amerongen overhandigt op zaterdag 6 november een prijs aan de inzenders van de mooiste lampions. Er zijn deze dag ‘allerlei feestelijkheden’ in en rondom de winkel.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie