Afbeelding
Foto: Wouter Foppen

‘Studenten Aeres zeer tevreden over aansluiting beroepenveld’

Algemeen

DRONTEN - De studenten van Aeres Hogeschool zijn tevreden over hun opleiding en dan met name over de aansluiting met het beroepenveld. Dit blijkt uit de resultaten van de Nationale Studenten Enquête (NSE) die dinsdag door Studiekeuze123 zijn gepubliceerd. 

De studenten van Aeres waarderen hun opleiding met een 3,84 op een 5 punt-schaal en dat is veel hoger dan het landelijke HBO-gemiddelde van 3,65. Bij alle faculteiten ligt de studenttevredenheid hoog, maar uit het onderzoek van Studiekeuze 123 blijkt dat de opleidingen die zich specialiseren in landbouw de meest tevreden studenten hebben. Bij Aeres komt dat door de aansluiting met het beroepenveld.

Instellingsdirecteur Freek Rebel: ,,Wij hechten als hogeschool veel waarde aan een goede samenwerking met het bedrijfsleven en investeren hier veel in. Dat is te zien in de goede score op het gebied van de goede aansluiting met het toekomstige beroepenveld. Onze studenten krijgen gedurende hun studie een goed beeld wat hun toekomstige werk inhoudt. Onder meer tijdens diverse praktijkopdrachten voor bedrijven, excursies en stages kunnen zij hun blik verbreden of verdiepen.’’

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.