Leen Verbeek
Leen Verbeek Foto: provincie Flevoland

Waar moet een nieuwe commissaris van de Koning aan voldoen?

Algemeen

DRONTEN - Leen Verbeek stopt na vijftien jaar als commissaris van de Koning in Flevoland. Daarom is de provincie op zoek naar een nieuwe commissaris van de Koning (CdK). Hiervoor is een Voorbereidingscommissie samengesteld. Deze commissie vraagt inwoners van Flevoland om hulp bij het vinden van een nieuwe commissaris.

Waar kunnen inwoners over meedenken?

Inwoners kunnen meedenken over de inhoud van de vacature. De provincie is bijvoorbeeld benieuwd naar waar de nieuwe CdK volgens de inwoners oog voor moet hebben. Moet diegene vooral kijken naar wat er nu speelt in Flevoland of zich juist meer richten op Den Haag? En stel: men zou bij de sollicitatiegesprekken zitten, wat zouden ze dan vragen aan de kandidaten?

Voor alle inwoners van Flevoland

Alle inwoners van provincie Flevoland (vanaf 16 jaar) kunnen meedoen. De provincie gebruikt de uitkomsten bij het opstellen van de profielschets voor de nieuwe CdK. Deelname is volledig anoniem. Het onderzoek start op 16 maart en deelname is mogelijk t/m 26 maart. Deelnemen kan hier.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Gehaakte vlinders bieden troost na verlies van kleinkind: ‘Ik denk aan dit lieve mannetje en wat hij teweeg heeft gebracht’ 26 jul, 16:06
Steentjes: 31 grindsteentjes (kwartsiet), 5 stukjes schrijfkrijt, 1 spijkerkop bekleed met lood en 2 spijkers.
De Zuiderzeewrakken vertellen (2) 26 jul, 09:31
Afbeelding
Gratis programma voor 65-plussers in Dronten 25 jul, 09:55

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.