
UWV Flevoland: In Dronten 13,7% minder WW-uitkeringen dan een jaar geleden
AlgemeenDRONTEN - De gemeente Dronten telde in juli 321 inwoners met een WW-uitkering. Dat was er eentje meer dan de maand daarvoor en 51 minder dan een jaar geleden. In percentages was dat over het afgelopen jaar een afname met 13,7%.
Een en ander blijkt uit het maandbericht van UWV Flevoland. Over de ontwikkeling in de hele provincie schrijven zij: „Eind juli 2023 verstrekte UWV 4.291 WW-uitkeringen in de provincie Flevoland. Ten opzichte van vorige maand is dit een afname van 1,3% (-58 uitkeringen). Dit is iets meer dan de landelijke afname van 0,4%.”
„Ten opzichte van een jaar geleden is het aantal WW-uitkeringen eveneens lager. De regionale daling is 123 uitkeringen (-2,8%). Deze afname is iets kleiner dan de landelijke daling het afgelopen jaar (-3,0%).”



















