
Vijfde roman van Lily Frank uit Dronten gaat over wintersport en verloren vertrouwen
AlgemeenDRONTEN - Marijke Jansen uit Dronten heeft onder het pseudoniem Lily Frank een vijfde roman geschreven. Deze week verscheen ‘Misser onder de mistletoe’. Het verhaal speelt zich af in een wintersportoord in Oostenrijk.
De hoofdpersoon in het boek is helemaal klaar met relaties nadat ze haar verloofde betrapt met een andere vrouw. „Het is enerzijds een vakantie tussen twee kaften, maar het gaat ook over het verloren vertrouwen van de hoofdpersoon”, aldus Jansen.
Van novelles naar romans
Marijke F. Jansen werd in 1986 geboren in Dronten, waar ze inmiddels samenwoont met haar man en dochter. Naast het schrijven heeft ze een baan in Lelystad. Jansen begon negen jaar geleden met het schrijven van novelles. Later stapte ze over op romans.
De auteur signeert haar boek op vrijdag 17 november (15 uur) bij de Bruna in winkelcentrum Suydersee.















