Afbeelding
Foto: Gijs Versteeg

Openbare les in Warmonderhof: Wat komt er kijken bij het houden van bijen?

Algemeen

DRONTEN – Wat gebeurt er in de bijenkas? Wat komt er kijken bij het houden van bijen?Warmonderhof-imker Jan Saal vertelt erover op donderdag 12 december (19:30 uur) tijdens een avondklas in de Warmonderhof aan de Wisentweg 12.

Saal is al bijna veertig jaar imker. De laatste twintig jaar beheert hij de bijenkasten op de Warmonderhof, de boerderij en opleiding voor biodynamische land- en tuinbouw in Dronten. Hij gaat tijdens zijn lezing ook in op het biodynamische aspect van het houden van bijen.

“Warmonderhof avondklassen zijn momenten van inspiratie, ontmoeting en verdieping op het gebied van landbouw, zorg, voeding, antroposofie en ondernemerschap”, aldus de Warmonderhof, “De avondklassen worden gehouden voor boeren, burgers en studenten.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Ontbrekend papierwerk gooit roet in het eten voor nieuwe coalitie Dronten 5 uur geleden
Afbeelding
Zit jouw bedrijf vast door een vol stroomnet? Flevoland heeft nu subsidie voor je 6 uur geleden
Afbeelding
Vrijwilligers openen bijenvoedselbos in Dronten Zuid 6 Foto’s Insta-drontenaar 21 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.