Afbeelding
Foto: Erna Koelman

Tour of Art Flevoland viert 20ste editie met kunst, graffiti en poëzie

Algemeen

LELYSTAD - Lelystad staat op 4 en 5 oktober in het teken van de 20ste editie van Tour of Art Flevoland. Tijdens het jubileumweekend tonen 82 kunstenaars - waaronder acht gastkunstenaars van buiten de provincie - hun werk op negentien locaties in de stad. Voor jongeren vanaf 12 jaar is een twintigste locatie ingericht, met een speciaal programma.

Alle locaties zijn beide dagen geopend van 11.00 tot 17.00 uur. Bezoekers kunnen rekenen op een breed aanbod aan kunst, variërend in stijl en techniek. De jubileumeditie wordt aangekleed met extra activiteiten verspreid over meerdere locaties.

In de oude Arcus-gymzaal krijgen jongeren de kans om onder begeleiding graffiti uit te proberen. Aanmelden is niet nodig en deelname is gratis. Theater Posa biedt op beide dagen drie korte optredens waarin schilderkunst, muziek en poëzie samenkomen. Deze ‘dialoog’ wordt verzorgd door ‘Ella and Her Man’ en Tsead Bruinja, voormalig Dichter des Vaderlands. De voorstellingen beginnen om 12.15 uur, 13.15 uur en 14.15 uur.

Bij Total Home Concept is niet alleen beeldende kunst te zien, maar ook werk van een chef-kok te proeven. In Cultuurhuis JTL zorgt singer-songwriter Georgian, bekend van ‘In Rap en RoeR’, voor muzikale intermezzo’s gedurende de dag.

De jubileumeditie van Tour of Art Flevoland biedt een feestelijk programma waarin kunst op allerlei manieren tot leven komt. Meer informatie over deelnemers en locaties is te vinden op www.tourofartflevoland.nl.

John van Weeghel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.