
Schrijfcafé in Dronten en Zeewolde nodigt uit tot een reis door de belevingswereld
AlgemeenDRONTEN/ZEEWOLDE - FlevoMeer Bibliotheek houdt op maandag 10 november een Schrijfcafé in Dronten en Zeewolde, waarin deelnemers schrijvend stilstaan bij emoties en dromen.
Deelnemers van het Schrijfcafé ontdekken op maandag 10 november hoe schrijven ruimte kan geven in hoofd en hart. In Dronten vindt de bijeenkomst plaats van 10.00 tot 12.00 uur, in bibliotheek Zeewolde van 14.00 tot 16.00 uur. Truus van Keulen van De Schrijverij begeleidt de schrijfsessies.
Deze editie staat in het teken van De Atlas van de Belevingswereld, een boek van Louise van Swaaij en Jean Klare. De atlas fungeert niet als landkaart, maar als gids langs innerlijke landschappen zoals de Bergen van Werk en de Zee van Mogelijkheden. Het boek nodigt uit tot reflectie en het verkennen van persoonlijke drijfveren.
Volgens de organisatoren biedt creatief schrijven een kans om gedachten te ordenen, emoties te begrijpen en nieuwe inzichten op te doen. Het Schrijfcafé legt de nadruk op ontdekken, zonder prestatiedruk. Deelnemers schrijven individueel, maar wisselen ervaringen uit in groepsverband.
Toegang kost 10 euro. Aanmelden kan via flevomeerbibliotheek.nl, telefonisch op 088 - 008 07 40 of aan de balie van het Serviceplein.
John van Weeghel



















