Afbeelding
Foto: FlevoMeer

LEGOlab keert terug naar Biddinghuizen tijdens Dinsdag Doedag

Algemeen

BIDDINGHUIZEN - Tijdens Dinsdag Doedag staat FlevoMeer Bibliotheek Biddinghuizen opnieuw in het teken van bouwen, ontdekken en samenwerken. Het LEGOlab keert terug en nodigt kinderen vanaf 8 jaar uit om in tweetallen aan de slag te gaan met LEGO BricQ, waarbij techniek en creativiteit samenkomen.

In het LEGOlab draait het niet alleen om bouwen, maar vooral om proberen, verbeteren en begrijpen hoe beweging werkt. Met de stenen ontdekken kinderen spelenderwijs hoe krachten, balans en snelheid invloed hebben op hun bouwwerk. Of het nu een voertuig, brug of toren is – elk project begint met een idee en groeit uit tot iets tastbaars.

De bibliotheek biedt tijdens deze middag ruimte om te experimenteren zonder prestatiedruk. Kinderen leren samen te werken, problemen op te lossen en hun verbeelding de vrije loop te laten – precies waar Dinsdag Doedag om draait.

Aanmelden kan via flevomeerbibliotheek.nl. De activiteit is gratis. Neem vooral een vriend mee: de stenen liggen klaar, het bouwen kan beginnen.

John van Weeghel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Ruben Lijzenga
In the Picture: Ruben Lijzenga (aangewezen door Stéphanie) Editie 18 7 uur geleden
Afbeelding
Humanisten bespreken ‘Macht en onmacht’ in Le Passage Lelystad 10 uur geleden
Afbeelding
Wat ben je in 2027 kwijt aan gemeentelijke lasten in Dronten? 9 okt, 16:03