
Groene kersthater op het grote scherm in bibliotheek Biddinghuizen
AlgemeenBIDDINGHUIZEN - Op woensdag 24 december draait FlevoMeer Bibliotheek Biddinghuizen een kerstfilm voor kinderen vanaf 6 jaar. Van 14.00 tot 16.00 uur kunnen jonge bezoekers kijken naar het verhaal over het bekende groene monster dat niets moet hebben van kerstmis.
De film laat kinderen zien hoe emoties kunnen veranderen. Ze ontdekken hoe chagrijn kan omslaan in warmte, leren meeleven en ervaren hoe humor moeilijke momenten verzacht. Dankzij de duidelijke emoties en taal is de film niet alleen vermakelijk, maar ook leerzaam. Ouders en begeleiders moeten rekening houden met enkele spannende scènes.
Tijdens de pauze is er iets lekkers en drinken. De toegang is gratis, maar een kaartje reserveren is verplicht en kan via flevomeerbibliotheek.nl of aan de balie van de bibliotheek.
De bibliotheek biedt kinderen hiermee een gezamenlijke beleving in de kerstvakantie. Samen kijken ze naar het verhaal, delen ze emoties en ontdekken ze hoe verbindend een film kan zijn.
John van Weeghel



















