Afbeelding
Foto: OVDD/FotostudioWierd

OVDD maakt genomineerden Onderneming van het Jaar 2025 bekend tijdens drukbezochte borrel

Algemeen

De genomineerden voor de jaarlijkse verkiezing van Onderneming, Detaillist en Talent van het Jaar zijn bekend. Tijdens de businessborrel van Ondernemersvereniging De Driehoek (OVDD), gehouden op woensdag 3 december in De Rede van Dronten, maakte de jury de namen bekend.

In de categorie Onderneming van het Jaar 2025 zijn de kanshebbers:

Autobedrijf van den Bosch (Dronten)

dTLS. Online Marketing (Dronten)

VDL Translift (Dronten)

Voor Detaillist van het Jaar 2025 zijn genomineerd:

Hanneke’s Pluktuin (Biddinghuizen)

Jumbo Bleeker (Dronten)

Moellies (Dronten)

En in de categorie Talent van het Jaar 2025 dingen mee:

Econogy (Dronten)

Juffrouw Polis® (Dronten)

Kayfit (Dronten)

De jury, bestaande uit eerdere winnaars Anne Kippers, Rogier Schrijer en Jesper Dolman, wethouder Siert Jan Lap en onder toezicht van notaris Hille Nieuwdam, baseerde haar keuze op voordrachten, aangeleverde informatie en bedrijfsbezoeken. Volgens de jury weerspiegelen de genomineerden de diversiteit en kwaliteit van ondernemerschap binnen de gemeente Dronten.

De winnaars worden bekendgemaakt tijdens het OVDD Nieuwjaarsfeest op vrijdag 9 januari 2026 in De Meerpaal. Het feest staat in het teken van het thema Generatiekracht en biedt een avond vol theater, muziek, entertainment en ontmoeting. Kaarten zijn verkrijgbaar via ovddnieuwjaarsfeest.nl, zowel voor leden als niet-leden van de OVDD.

Met deze jaarlijkse verkiezing wil de ondernemersvereniging haar waardering uitspreken voor lokaal ondernemerschap en het belang onderstrepen van bedrijven voor economie en werkgelegenheid in de gemeente Dronten.

John van Weeghel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.