Afbeelding
Foto: www.alfonspostma.nl

Flevolandse muzikanten maken kans op plek op hoofdpodium Bevrijdingsfestival

Algemeen

ALMERE - Flevolandse muzikanten kunnen zich aanmelden voor de provinciale songwedstrijd Songs for Freedom. De winnaar van de wedstrijd krijgt een plek op het hoofdpodium van Bevrijdingsfestival Flevoland op 5 mei. Inschrijven kan tot 23 april.

De wedstrijd biedt singer-songwriters, bands en soloartiesten uit Flevoland de kans hun muziek te laten horen tijdens het grootste vrijheidsfestival van de provincie. Deelnemers sturen een nummer in dat voor hen het thema vrijheid verbeeldt. Dat kan een eigen geschreven lied zijn, maar ook een bijzondere cover. Alle muziekstijlen zijn welkom, van pop en hiphop tot jazz, rock of klassiek.

Een vakjury selecteert uit de inzendingen een aantal acts voor de finale. Die vindt plaats op 1 mei in Poppodium De Meester in Almere. Tijdens deze avond spelen de geselecteerde artiesten hun Freedom Song live voor publiek en jury.

De winnaar treedt op 5 mei op tijdens Bevrijdingsfestival Flevoland. De winnende act speelt twee tot drie nummers op het hoofdpodium van het festival. Daarnaast krijgen de artiesten professionele ondersteuning en publiciteit rond het optreden.

Voor deelname is geen professionele demo nodig. Ook een eenvoudige opname, bijvoorbeeld via een telefoon of YouTube, volstaat. Wel moet minimaal de helft van de act in Flevoland wonen.

Aanmelden kan tot 23 april door een track, motivatie en basisinformatie te sturen naar info@bevrijdingsfestivalflevoland.nl. Meer informatie en aanmelden staat op www.5mei.nu.

Songs for Freedom krijgt steun van Provincie Flevoland en Poppodium De Meester.

John van Weeghel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Beachclub Zuiderzee
Horecaondernemer Majid Bouhtat neemt beachclub over in Biddinghuizen op EuroParcs Zuiderzee Ingezonden 13 uur geleden
Afbeelding
Een Boompje Opzetten | De sierappeltjes aan de Gaffelstraat Een Boompje Opzetten gisteren
Afbeelding
Met minder dan 3 procent van alle woninginbraken behoort Flevoland tot een van de veiligste provincies 13 mei, 14:09

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.