Logo: Burgers in de knel Dronten
Logo: Burgers in de knel Dronten Foto: Eigen foto van poster logo BikD

Netwerkbijeenkomst Burgers in de Knel in de Meerpaal

Algemeen

DRONTEN - Stichting Burgers in de Knel Dronten houdt op dinsdag 15 september een Netwerkbijeenkomst in de Gele Zaal van de Meerpaal. De bijeenkomst duurt van 13.30 tot 15.30 uur.

De stichting organiseert vier keer per jaar zo’n netwerkbijeenkomst. Het netwerk verbindt organisaties die zich inzetten voor burgers in kwetsbare omstandigheden in Dronten, Biddinghuizen en Swifterbant. Zowel professionals als vrijwilligers maken deel uit van het netwerk.

Contacten onderhouden en inspireren

Tijdens de bijeenkomsten onderhouden deelnemers contacten, leggen ze verbindingen en inspireren ze elkaar in hun werk. Steeds staat een ander thema centraal, telkens in relatie tot de burger ‘in de knel’.

Deze bijeenkomst bevat twee presentaties. Ingrid van ‘t Klooster, Marlène Boons en/of Erna Phaff geven een presentatie over het project Kunst voor Iedereen. Daarnaast verzorgen Inge Dix en Aysegül Genc een presentatie namens Bibliotheek Kennisplein en Huis voor Taal. Een vast agendapunt is de informatieronde vanuit de gemeente Dronten.

Aansluiten

Organisaties of personen die zich willen aansluiten bij het netwerk of meer informatie willen, kunnen contact opnemen via info@burgersindeknel.nl.

John van Weeghel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Première bij land art-kunstwerk RIFF in Biddinghuizen 22 aug, 09:00
Afbeelding
Dronten groeit met 143 inwoners, maar tempo blijft achter bij ambitie voor 2050 21 aug, 17:24
Afbeelding
Uitgast Festival viert 25ste editie gratis in Natuurpark Lelystad 21 aug, 17:01

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.