Afbeelding

Regen of niet, 83 teams lieten zich niet van het strand jagen in Swifterbant

Algemeen

SWIFTERBANT - Het Swift Beachvolleybaltoernooi beleefde dit weekend zijn vijfde editie op het evenemententerrein in Swifterbant. Met 83 deelnemende teams over twee dagen groeide het toernooi uit tot een sportief en sociaal hoogtepunt voor dorp en regio.

Regenbuien op zaterdag konden de pret niet drukken. Spelers en publiek lieten zich niet van de velden jagen en de sfeer bleef de hele dag goed. De lustrumeditie viel samen met het DorpsFestival Swifterbant, waardoor het terrein veranderde in een bruisende ontmoetingsplek met marktkramen, muziek, foodtrucks en speeltoestellen voor kinderen.

Jeugd inspireren

Voorzitter Christian van de Vrie blikt tevreden terug op het evenement. “Een gemoedelijke sfeer en een hoop plezier staan voorop in dit toernooi. We hopen hiermee ook de jeugd te inspireren, zodat we dit toernooi nog jarenlang kunnen organiseren.”

De organisatie bedankt alle vrijwilligers, deelnemers en sponsoren die de jubileumeditie mogelijk maakten.

De organisatie kijkt ook al vooruit. De voorbereidingen voor de editie van 2027 zijn inmiddels gestart, met de ambitie het toernooi verder te verbeteren.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

John van Weeghel

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Geldfit-camper trekt door Nederland om mensen te wijzen op verborgen schulden en gemiste regelingen 3 uur geleden
De ravage op de web vannacht na het ongeval.
A28 bij Wezep blijft dicht na botsing touringcar: mogelijk ook gevolgen voor de avondspits 7 uur geleden
Afbeelding
Dronten moeizaam maar trefzeker: winst in slotfase bezorgt club derde toernooititel op rij Insta-drontenaar 7 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.