Toegangsdeur Stilteplek in de Ludgerustoren
Toegangsdeur Stilteplek in de Ludgerustoren Foto: eigen foto

Eerst lustrum Stilteplek Dronten

Lezersnieuws Ingezonden

Vijf jaar geleden, in het voorjaar van 2020, ging de Stilteplek in de Ludgerustoren voor het eerst open. Vanwege de coronapandemie vond de officiële ingebruikneming door oud-burgemeester Aat de Jonge pas plaats op vrijdag 2 oktober 2020. Hoewel de organisatie beperkte financiële middelen heeft, is het dankzij de trouwe inzet van vrijwilligers gelukt om deze voor iedereen toegankelijke plek van rust en stilte in het hart van Dronten al vijf jaar lang te realiseren.

Dit eerste lustrum wordt in het najaar met enkele bijzondere activiteiten gevierd.

Tijdens Open Monumentendag op zaterdag 13 september zal de Ludgerustoren (via de Stilteplek) toegankelijk zijn voor beklimming. Op 28 oktober volgt, in samenwerking met het Filosofisch Café, een publiekslezing door schrijfster en filosofe Joke Hermsen.

Nadere informatie volgt t.z.t.

Mocht u de Stilteplek financieel willen steunen dan kan dat via bankrekening NL12 RABO0338060553 t.n.v. Stilteplek Dronten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Gemeente weigert locatie Installatieweg, vrijwilligers starten petitie voor kringloopwinkel Groene Sluis 28 aug, 12:07
Afbeelding
Flevo’s Mannenkoor zoekt zangers voor kerstconcert in Dronten 28 aug, 11:24
De Houtribdijk tussen Lelystad en Enkhuizen.
Rijkswaterstaat verbiedt vrachtwagens op Houtribdijk vanwege scheuren in 50 jaar oude bruggen 28 aug, 11:17

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.